2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar

nasılsınız bakalım ? biz iyiyiz allaha şükür bugünlerde çok meşgulüm.hem işte hemde gezmeler misafirler.çok yoğunum valla.amam bu yoğunlukta oğluşumu ihmal etmemeye çalışıyorum.bugün dr.gitcez oğluşumu görmeye bakalım.inş.iyi haberlerle dönerim.dün yazdıklarınız okudum biraz ama yazamadım size.

günaydın kızlar

nasılsınız bakalım ? biz iyiyiz allaha şükür bugünlerde çok meşgulüm.hem işte hemde gezmeler misafirler.çok yoğunum valla.amam bu yoğunlukta oğluşumu ihmal etmemeye çalışıyorum.bugün dr.gitcez oğluşumu görmeye bakalım.inş.iyi haberlerle dönerim.dün yazdıklarınız okudum biraz ama yazamadım size.

biz iyiyiz. allah kolaylık versin sana canım.renkli ultrasonamı gireceksiniz bakalım oğluşunla :dance: hadi bakalım haberlerini bekliyoruz.bizde cmtesi gideceğiz gün sayıyorum dünden beri sırnaşık şey

günaydın hanımlar
herkes iyidir umarım
bizim kızda baba düşkünü olacak heralde babasının yanında tepiklio hep :))
birde acıkınca tepiklio :)

selam annişler nasılsınız bebişler tekmelemeye başlamış hepimizde ne güzel :)

hicran canım geçmiş olsun inşAllah sağlıkla tamamlarsın 9 ayını ve bebişine kavuşursun, hepimiz inşAllah, Allah hepimizin meleklerini korusun..

Ooooooooooooo Kizlar Sabah Kimse Yoktuuuuuuuu,,
Sayfamiz şenlenmiş Gene Herkescikler Burada Bakiyorummm

Hoş Geldiniz Kader Arkadaşlarimmmmm
Tekmeler Başladi Tabiii Artik Uyolu Yariladaikkk
Benimki Gün Içnde Baya Tekmeleiyo Beni Birde Akşamlari Yatakta
Valla Bi Keyifleniyorummm Anlatamam

biz iyiyiz. allah kolaylık versin sana canım.renkli ultrasonamı gireceksiniz bakalım oğluşunla :dance: hadi bakalım haberlerini bekliyoruz.bizde cmtesi gideceğiz gün sayıyorum dünden beri sırnaşık şey

sağol cnm.rutin muayenemize gidicez.dr.muz ayrıntılı ultrasondan bahsetmedi bize hiç.ama benim dr.um zaten her gittiğimizde renkli resmini çekiyo dvd.ye de çekiyo.ama aynı şeyler mi bilmiyorum.şimdi benim testlerim var.onlar için gün verecek ssk.dan.şeker,idrar ve kan testi.inş.sende güzel haberler alırsın c.tesi günü.allah sağlıkla bebişlerimize kavuştursun bizi inş.amin.

günayyyyyydınnnnnn güzel anneler biz geldik

dün birçogunuzun bildiği gibi dr dittik kızlar 1 ayda 3 kg almışım dr hışmına ugradım tek üzüldügüm bu oldu benim kordon kan akımı yavaş çıkmıştı ayrıntılıda şimdide kendi dr inceledi ve çocuk aspirini verdi
kiloda almadan gelmemi söyledi başımıza iş açma dedi bu benimle ilgili haberler
ogluşum çok iyi teyzeleri maşşallhı var dedi dr gayette saglıklıymış 22+4 olmuşuz ve
524 gr olmuş:dance: kocaman olmuş artık boyunu ölçemiyoruz dedi yanlış bi ölçüm çıkar dedi 24- 25 haftalardada şeker yüklememiz yapılcakmış Allahın izniyle bizde haberler böylea.s.
halimeciğim seninde güzel haberlerini alırız yarın inşallah

emelde geldi sanırım güzel haberleri bekliyoruz a.s.

günayyyyyydınnnnnn güzel anneler biz geldik

dün birçogunuzun bildiği gibi dr dittik kızlar 1 ayda 3 kg almışım dr hışmına ugradım tek üzüldügüm bu oldu benim kordon kan akımı yavaş çıkmıştı ayrıntılıda şimdide kendi dr inceledi ve çocuk aspirini verdi
kiloda almadan gelmemi söyledi başımıza iş açma dedi bu benimle ilgili haberler
ogluşum çok iyi teyzeleri maşşallhı var dedi dr gayette saglıklıymış 22+4 olmuşuz ve
524 gr olmuş:dance: kocaman olmuş artık boyunu ölçemiyoruz dedi yanlış bi ölçüm çıkar dedi 24- 25 haftalardada şeker yüklememiz yapılcakmış Allahın izniyle bizde haberler böyle
halimeciğim seninde güzel haberlerini alırız yarın inşallah

emelde geldi sanırım güzel haberleri bekliyoruz a.s.

ay maşallah ya.ne kadar büyümüş.:nazar:canım benim çok sevindim sağlıklı olduğuna.sende kendine dikkat et biraz.bende saat 2,30 ta çıkcam işte.4 te randevumuz.yarın haber veririm artık size.

hicran çok geçmiş olsun canım Bunada şükür Allahın izniyle 9 ayı hayırlısıyla tamamlamış olurruz

gül de gitmiş haftasonu kızını görmüş maşallah onuda tebrik ediyorum :)

gülden ne güzel gördün oğluşunu allaha şükür sağlıda yerindeymiş
1 ayda üç kilo çok almışsın ama olsun bebişler sağlıklı olsun yeterr

bende mayıs 15 de gidicem ayrıntılı için benim dktrumda ayrıntılı ultrason yok dışarıda yaptırıcam
doktorum radyotoma yaptır dedi ama fiyat 155 ytl dvd içinde 60 ytl istediler çok geldi. bende başka yerde yaptırıcam.

Halimecim Güzel Haberlerle Bekliyorus Seni Canimmmm
Ohhhhhhh Bebişini Görcen Heeeeeeeeee :)

Gülden Maşşallah Canim Ya Allah Nazarlardan Esirgesinnn
Iii Olduğunuzada Sevindimmmmm
çok Kilo Almamişsin Merak Etme Canim Bizim Yanimizda Hiç Birşeyyyyy
Bebklerimiz Ii Olsunda Gerisi Elbet Yoluna Girer

sağol cnm.rutin muayenemize gidicez.dr.muz ayrıntılı ultrasondan bahsetmedi bize hiç.ama benim dr.um zaten her gittiğimizde renkli resmini çekiyo dvd.ye de çekiyo.ama aynı şeyler mi bilmiyorum.şimdi benim testlerim var.onlar için gün verecek ssk.dan.şeker,idrar ve kan testi.inş.sende güzel haberler alırsın c.tesi günü.allah sağlıkla bebişlerimize kavuştursun bizi inş.amin.

AYYY nekadar güzelmiş herseferinde renkli renkli görüyorsun bebişini.ama 4 boyutluda hem renkli oluyor canım hemde bebğin kan akışını, damarlarını, iç organlarını inceliyormuş
ve yaklaşık yarımssat sürüyormuş cnm

gülden cnm maşallah nekadar büyümüş:nazar: ne güzel ya böyle iyi haberler alınca çok seviniyorum :dance::sm_cool:

gülden ne güzel gördün oğluşunu allaha şükür sağlıda yerindeymiş
1 ayda üç kilo çok almışsın ama olsun bebişler sağlıklı olsun yeterr

bende mayıs 15 de gidicem ayrıntılı için benim dktrumda ayrıntılı ultrason yok dışarıda yaptırıcam
doktorum radyotoma yaptır dedi ama fiyat 155 ytl dvd içinde 60 ytl istediler çok geldi. bende başka yerde yaptırıcam.

dogrudur fiyatlar öle valla biz dvd almadık ama ödememiz 170 ytl ama tabi bide çok dikkat edin kızlar dr bana ortalıkta şarlatan çok iyi bi yer ve bu alanın uzmanı olması çok önemli
dr gitcek arkadaşları hayırlı haberlerle bekliyoruza.s.

X