2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cnm daha uygunu varmıdır bilmiyorum ama avrasya hospital zeytinburnunda hem sana yakındır 110 ytl dvd içinde.benim drumun ssk ile anlaşması yokmuş renklide o yüzden bu fiyat .belki ordaki başka dr daha uyguna çeker istersen telf numarasınıda verebilirm hastanenin bir görüş cnm

Kizlar Yaaaaaaaaaaaa
Seren Nerde Ben çok Merak Ediyorummmmmmmmm
Dünde Yoktuuuuuuuuuuuuu
Telefon Numarami Değiştircem Diyede Vermediiiii
Varmi Bilen Ya Da Konuşannnnnnnnnnnnnnnnn

sağol canım
avrasya bana çok yakın ama çok soğudum o hastaneden o yüzden gitmek istemiyorum. Özel levent hastanesine gidicem hem iş yerime yakın hemde annemlere kardeşimde gelecek o gün. :)

Kizlar Yaaaaaaaaaaaa
Seren Nerde Ben çok Merak Ediyorummmmmmmmm
Dünde Yoktuuuuuuuuuuuuu
Telefon Numarami Değiştircem Diyede Vermediiiii
Varmi Bilen Ya Da Konuşannnnnnnnnnnnnnnnn

bende de yok cnm ya ama birbirimizin telf numaraları alsak ne güzel olacak bak böyle durumda insan çok meraklanıyorr
bende çok merak ediyorum sereni o bu kadar ara vermezdi :uhm:

bende de yok cnm ya ama birbirimizin telf numaraları alsak ne güzel olacak bak böyle durumda insan çok meraklanıyorr
bende çok merak ediyorum sereni o bu kadar ara vermezdi :uhm:

haklısın öznur merak ediyor insan telefonlar olsa haberleşiriz gereken zamanlarda :1hug:

geçen hafta dr a gitmiştim.. dr sürekli dinleneceksin dedi... bende yatıyorum sürekli.. iltihap vardı biliyosunuz ya geçmiş Allah'a şükür... ama bu haftalarda sürekli dinlenecekmişim işte...

geçmiş olsun gülsüm
doktor neden sürekli dinleneceksin dedi acaba

Gülsüm Hoş Geldin Canimmmmmmmmmm
Nasisin Bebiş Nasillllllllllllllll.

öznurcum çok Haklisin Bak Ulaşamiyoruz Serene
Merak Ediyoruzzzzz

perşembe olur mu uygun mu sana
kız nerde yemek yeriz onuda kararlaştırmak lazım

olur canım perşembe inş gelebilirim son anda birşey çıkmaz benim işyerim biraz uyuzda
ama biz yinede perşembe için sözleşelimm.fakat ben taksim tarafını pek bilmem bana çoook belirgin bir yer verirsen memnun olurum canm a.s.

Ohhhhhhhhhhhh Kizlar Buluşuyosunuz Heeeeeeeeee
Yazin Yazin Burdan Belki Baskin Vereririzzzzzzzzzzzzzz
Heheheh

ay ne güzel buluşuyomusunuz ?oh oh afiyet olsun bakalım size.fotoğrafta çekininde görelim bari sizleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…