2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

CNIM SORMASI AYIP NEKADAR KİLO ALDIN SEN YAWWWW:uhm:
BEN BRAZ ABARTTIMIŞIMOLAYDA
ANLA YANİ YAZAMIYORUMMMMMMMMMMM:roflol:

Canım ya öncelikle geçmiş olsun,bak aynı şeyler arada bendede var,idrarımı yaparken yanma değilde sanki aşağıya doğru bişey baskı yapıyormuş gibi geliyo ağrı hissediyorum idrar testi yaptır sende bence,bazı dr.ların bu kadar ilgisiz olmalarına dayanamıyorum resmen ayıp ya hem senin hemde bebişini sağlığından bir nevi o sorumlu neki bu ilgisizlik,sen hiç ağlama bebişinide üzme dediğim gibi eğer için rahat etmiyorsa idrar tahlili yaptır hem sonucuda görürsün için rahatlar hayatım tekrar geçmiş olsun

Esraa kız benden fazla olamaz..:1no2:
Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bağırmak yok amaaaa

Bugün itibariyle 22 haftalığım ve 9 kilo aldıım...:tomato:
Şişkoyum beeeeeeeeennnn,şişkooooooooooooooooooooooolaelaelaelaelae
Sen de yaz çabuuk..:mymeka:

HEHE YAZABİLİRİMMMMMMMMMMMM:teytey:
21+5 9 KİLO ALMIŞIM ARKADAŞIMMMMM:dance:
SORMAAAAAAAAA YAAAAAAAAAA AMA BEN BU 5 KİLOYU
1,5 AYDA ALDIM NASIL OLMUŞ ANLAMADIM

DR İKİNCİ DAFA TARTIYA ÇIKARDIII YANLIŞTIR DİYE
EŞİM İSE BAKA KALDIIIII
:mymeka:HAKKATTEN BİR ŞAPLAK YEDİM VE KENDİME GELİMMM,
2 GÜNDÜR SU VE MEYVA YİTORUM TABİİİ ABARTMADANkafamçokkarıştı

Aynıyız canııım,hadi geçmiş olsuuun...
Güle güle veririz inşallahh....:1hug:

Bbişlerin peşinden koşarken veririz,boşver ne yapalım..:icecream:
Ama hakkaten yani 45 günde 5 kilo alabilen biriyle daha önce tanışmamıştım..
Kız nasıl becerdiin???:roflol:

Ben gayet dengeli,sindire sindire,heryerimden alıyorum kiloları ohhhh yarasıııın...:teytey:

ohhh maşallah maşallah bizim annelere
bende 20+2 yim kızlar 4 kilo aldım ama 2 kilo son bir ayda :asigim:
ve ben öyle zayıf bir kadında değildim hani birde öyle selvide değilim yuvarlanmaya başladım bile :roflol: allah sonumuzu hayırlı etsin

Bir hatırlatma...
Bu gece hıdrellez,bilmiyorum inanıyormusunuz ama ben inanıyorum...
Geçen sene ne dilediysem oldu...Şimdi akşam üşenmeyin dileklerinizi anlaşılır bir şekilde küçük kağıtlara çizin ve sabah ezanı okunmadan yani bu gece gül dalına bağlayın veya akarsuya atın denize de olabilir ben geçen yıl gül dalına bağlamıştım...Dileklerinizi bağlarken veya suya atarken 3 ihlas suresi bir de fatiha okuyup Hıdrellez aleyhisselamın ruhuna bağışlayın...Dilekleriniz için de dua edin..İnanın kızlar yaa bakın ben Ev çizmiştim 1 yıl geçmeden ev sahibi olduk,bebek çizmiştim oldu,kardeşime iş çizmiştim o da işe girdi..yani olmicak şeyler değildi ama yine de oldu...

maşallah kızlar kilolar almış başını gidio
bende 20+1 im 4 kilo aldım.
arkadaşım var 30. haftasında 17 kilo almış dikkat etmek lazım

banada kayınvalidem dedi ikindiden sonra ya tuz eritirmiş hamile kadın ve annesi yada toprağa fasülye ekermiş.tuz bebeğin kusurları varsa erisin gitsin diye (fasülyede bebeğin kusurları eğriliği ona gitsin diyeymiş) ilk kez duydum ama yapacağım yoksa soracak yalanda söyleyemem huyum değil deneyek bakalım

cANIM BEN BU DEDİĞİNİ DUYMADIM HİÇ...
Ama ben dileklerimi çizip gül dalına bağlicağım..
Heryerde inanışlar farklı olabiliyor demekki.

arkadaslar bende bu 4,5 ayda tam 7 kilo almısım yaaa :1shok:
şimdi böyle alırsam sonra ne olur bilmem :uhm:

Kızlar boşverin ya kiloları miloları zaten kaçınılmaz son hepimiz yarım dünya şeklinde olucaz bebişler sağlıkla gelsinde hepimiz zaman içinde veririz kiloları,bebişlere yarasın inşallah aldığımız kilolar,valla napiyim hiç takmıyom ben insanın göbişinin büyümesi ve onun içinde bi kalbin atması kadar güzel hiçbişey yok bu dünyada

evet cnm haklısın tek bebişlerimiz iyi olsunlar ben şişgo olmaya razıyım :dance:

kızlar bende kaçıyorum herkese hayırlı akşamlarrrrrrr
rüyanızda beni görünnnnnnnnnn:)

şaka şaka.............

melklerinizi görün güzeller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…