2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadasalr ayrıntılı olarak ultrasonda ne zaman oluyor hafta olarak yani

20 haftayla 23 haftada canım devlet hastaleri gün veriyor ama o camanda 27 haftalık falan olmuş oluyorsun yani burda çogu özelde yaptırdı sanırım bende özelde yaptırdım ayrıntılı ultrasyonu 170 ytl ödedim durum böle rabiyacım ne yapaılm bebişlerimiz saglıklı olsunda a.s.

arkadaslar ne güzel hepiniz güzel haberlerle geliyorsunuz :teytey:
bende 2 li ve 3 lü testi yaptıramadım dr gec kalmısın dedi yaptırmadı bana :1no2:
inşallah bebişim için bir sorun yoktur canlarım bana dua edin hayırlısı inşallah
bebişler ve annişlerini kocaman öpüyorum a.s.

kizlar benim geceleri karnima cok sert kramplar giriyor ...internette baktim magnezyum yada kalsiyum eksikliginden olurmus..sizdede kramp oluyormu

kizlar benim geceleri karnima cok sert kramplar giriyor ...internette baktim magnezyum yada kalsiyum eksikliginden olurmus..sizdede kramp oluyormu

kramtan degilde gece tepiklerden uyyamıyorum baya bi süre wc ya git gel tam o bitiyor sıpacım rahatlıyor başlıyor tepiklere birde sert vuruyor eşim bile artık dışardan görüyor ve eliyle hissediyor artık böle sanırım bize uyku falan yok olsun demi:dance:

ooohhhh ayse kizin yasadi ,annesi hamarat ..ben daha hic bisey örmedim ,hep niyetindeyim ama kalpazanlik iste ..gule gule giymek nasip etsin allahim ..resimlerini bekliyoruz

gününüz nasıl geciyor arkadaslar inşallah bende haziranda annemin yanına gidecegim cok özledim onları tam 1 sene oldu yaa görmeyeli inşallah az kaldı :dance:a.s.

evet rabiyacım ama 2 li 3 lü testi yaptırmamışsın ayrıntılıyı bari kaçırma olurmu yazmıştım haftalarını önceki sayfada kaldı

güldencim benim kızımda nazik vuruyor okadar sert olmuyor hiç vurusları canım benim aksamları bende pek uyuyamıyorum cok sık kalkıyorum wc ye ama melegim için herseye deger :dance:a.s.

arkadaslar ben kan surubu içiyorum, vitamin hapı,megadeyn,folik asit ve kalsiyum derken cogaldı ilcım sasırdım ne yapacagımı hayırlısıyla meleklerimiz dünyaya gelselerdi bu kadar olmazdı galiba inşallah hayırlısı ile Allahım nasip eder hepimize bebişlerimizi saglıklı dünyaya getirmeyi

benim demir hapim var ama yarim biraktim ,devam edeyim bari..cok sert kramplar geliyor canim yaniyor,ne saga donebiliyorum ne sola ...doktora sormadim daha benneyaptımki

CNM kramplar magnezyum eksikliğinden oluyor ve normalde 20.haftadan sonra başlıyormuş bende 16.haftada başladı ve drum magnezyum verdi düzenli kullanıyorum unuttuğum zaman hemen başlıyor kramplar telf druna bir danış canıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…