2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

allah kavustursun rabiya yerimseniben sende gurbetcisin desene ..senağlama

amin sagol cnm evet annemgil kırıkkalede ben alanya dayım 12 saatlik yol var yakın olsa kac kere giderdim ama olmuyor cnm hayırlısı inşallah yazın dügünümüz var mecbur gidecegiz memlekete inşallah hayırlısıyla :teytey:a.s.

amin sagol cnm evet annemgil kırıkkalede ben alanya dayım 12 saatlik yol var yakın olsa kac kere giderdim ama olmuyor cnm hayırlısı inşallah yazın dügünümüz var mecbur gidecegiz memlekete inşallah hayırlısıyla :teytey:a.s.

hadi ya bende kırıkkaleliyim / delice merkez

arkadaslar ne güzel hepiniz güzel haberlerle geliyorsunuz :teytey:
bende 2 li ve 3 lü testi yaptıramadım dr gec kalmısın dedi yaptırmadı bana :1no2:
inşallah bebişim için bir sorun yoktur canlarım bana dua edin hayırlısı inşallah
bebişler ve annişlerini kocaman öpüyorum a.s.

CNM MADEM 2li ve 3 lü testin yapılmadı muhakkak renkli ultrasona gir derim ben ama tabii sen daha iyi bilirsin. aklınada kötü düşünceler sokma hayırlısıyla birşey yoktur inş canım a.s.

güldencim inşallah hiçbir sorun olmaz cnm tşk ederim 20 ve 23 hafta arasında inşallah dr gideyim cnm konusuyum dr ile hayırlısı dua edin cnm sizde melegimiz ALLAHA emanet hepimizin inşallah bebişlerimiz saglıklı dünyaya gelirler cnm :emir_bebek:a.s.

Kıslarr ne yapıyonuzz bakayım... :teytey::dance:
Off daha ancak oturma odasını bitirebildim.. Yavaş yavaş dinlene dinlene iş yapınca böyle oluyor valla...

tesekkür ederim öznurcum yaa inşallah dedigin gibi en azından birisini yaptırayım bari hayırlısı cnm inşallah hersey yolundadır
cansucum sana da kolay gelsin arkadasım kendini fazla yorma cnm

Kıslarr ne yapıyonuzz bakayım... :teytey::dance:
Off daha ancak oturma odasını bitirebildim.. Yavaş yavaş dinlene dinlene iş yapınca böyle oluyor valla...

aman cansucum yorma kendini sakın ben geçen yaptım hatta eşimde yardım etti ama genede sırtımın üstüne popomun üstüne oturamadım bide leke geldi üstüne sabaha kadar uykusuz sakın yorma kendini kokmaz bi taraf merak etme

rabia hemşerimsin heee :))))))

ben pek bilmem aslında kimliğimde öle yazıyordu ama şimdi tokat yazıyor tabi eşim tokatlı ank dogma büyümeyim ama biri sorsa nerelisin sazan gibi atlıyorum kırıkkale diye :)) öle ama nede olsa kökenim oraya ait :)

güldencim inşallah birgün kırıkkalede görüsürüz cnm bende ank dogumluyum ama evimiz kırıkkalede cnm

evet güldencim bende dedigin gibi nerelisin dendigi zaman kırıkkaleliyim diyorum cnm ama hayırlısı işte su anda alanyada oturuyoruz yazları gidiyorum memlekete :teytey:
benim takvimim gelip gidiyor anlamadım cnm yaa tam olarak ne oluyor bu takvime :1no2:

teyzeleriii
işte benim minik prensesim..:))
image017ks4.jpg

aman cansucum yorma kendini sakın ben geçen yaptım hatta eşimde yardım etti ama genede sırtımın üstüne popomun üstüne oturamadım bide leke geldi üstüne sabaha kadar uykusuz sakın yorma kendini kokmaz bi taraf merak etme

canım çok saoll.. Ama zaten yapabileceğim işleri hallediyorum.. Üstünden üstünden temizlik yapıyorum..Kadın çağırmak istemiyorum..Çok sallama iş yapıyorlar diyorlar..Bildiğim çevremde referans verecek kimse de yok.. Annem de kadın çağırmamı istemiyor.. 2 haftaya kadar annem gelecek.. Saolsun büyük temizlik için..
Valla kızlar annelerimiz de olmasa ne yapacaktık.. Allah onları başımızdan eksik etmesin..
:nazar:a.s.

ayy maşallahhh canımmm.... çok şeker pernsesinn canımm.......
ayy ben 20+1 oldumm siz kaçoldunuzz kızlar yaa

Kızlar günaydın nasılsınız ben çok kötüyüm migrenim tuttu nasıl çalışıcam bugün bilmiyorum migreni olupta ilaç kullanan varmı hamilelikte drum minoset kullanabilirsin demişti ama bişey olurmu acaba korkuyorum...

X