2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

H.g.Ayşe nasılsın,bebiş nasıl evde sıkılıyomusun,Hicranın iyi olduğuna çok sevindim inşallah bundan sonrada iyi devam eder

sağol canımm iyim bebekte iyii allah iyilikk versinnherkese...
ev halii iyi canımm bol ye yatt anlayacagınn...
komşular falann şimdilik iyii şükürr....

ee sizler neler yapıonuzz..

duyguu iyi canımm benimde çok yemek yediğim zamanlarr oluyoo karnımm geriliyoo iyicene zorr ayakta duruyomm yatamıyorum bilee bende az az sık sık yemek içn çabalıyom valla..

bende onu bır başarsam cok guzel olucak zaten 20 haftadayım ve bugun tartıldım 9 kg almısımyanı sonum pek hayra alamet degıl benım..

bende onu bır başarsam cok guzel olucak zaten 20 haftadayım ve bugun tartıldım 9 kg almısımyanı sonum pek hayra alamet degıl benım..

Maşallah canım ya iyi almışsın,bende ilk 3 ayda 6 kilo almıştım ama garip bi şekilde 4 kilosunu vermişim,bu ayda 1 kilo falan aldım ama şu aralar tatlı dondurma ne bulursam götürüyorum neyse önemli olan bebişlerimize yaraması,takma kiloyu nasılsa hamişliğin en güzel tarafı istediğimizi yememiz

ne guzel cok az almısın canım ınsallah sonuna kadar oyle gıder.haklısın oncelıkle bebıslerımız saglıklı olsun nasıl olsa dogurunca yemek konusunda bu kadar sımaramıcaznaniknanik

merhabalarrr bizde gezdik geldikk çok güzel bir geçirdikk. ayşecimm hoşgeldinn tatlımm. güll(mommy) nerdesinn buralardamısınn ses verr dün dra gittiniz mi nasıl geçtii.

aslıı gülüm h.b nasılsın esradan haberin var mı gül de mi dr gitti .....

ayy valla bende 3 ayda 6 kg aldımm :)))

hadi kızlar kendinize iyi bakın yarın annemlerdeyim inşallah girebilirimm canlarımmm sizi özlüommm vallaaaaaaaaa... hadi yiğenlerime iyi bakınnn öptümmmmmmmmmm

ayşecimm çok şükür iyiyiz esranın dr kontrolüde çok iyi geçmişş yalnızca fazla kilo almış biraz daha dikkat etmesi gerekiyormuşş. güle güle tatlımm. sende kendine ve bebişine iyi bak canım.

slm kızlar bebişinin hareketlerini hissedebilen var mı?ben henüz hissedemedim.çok merak ediyorum yaaaaaaaaaaaa çokkkkkkkkkk

aaaa güle güle kullanmak nasip olur iyişalla canımmm
nerden aldınız odasını yiğenimin?ben tepe home da bir takım beğendim, birkaç yere daha bakalım diyoruz bakalım...

ayy çok uykumuz geldi bizimm kızlarrrr
iyi geceler tatlı rüyalar
az çişe kalktığımız güzel uykular dilerimmm:)))

selam kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnnn
en güzel haftalar bizimle olsun inş.yeni bir gün yeni umutlar ya allah dedik başladık
bir haftaya daha.
herşey gönünüzce olsun hadi amaaaaaaaa gelinde laflıyalımmmm

herkese günaydın...

ben de eylül 2008 annesi olacaktım ama nasip değilmiş. Şimdi aralık 2008 annesi olucam inş kısmetse. inş herşey yolunda gider. heerkese güzel,sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum.. sevgiler a.s.

günaydın hamişler ben şimdilik iyiyim çok şükür biraz yorgun gibiyim :) güya tatil yaptım
sizler nasılsınız

Günaydınn güzell Hamiş arkidişler....

Bugün bende temizlik var... Ara ara gelir bakarım size.. Arada laf da yetiştiririm..
a.s.:1hug:

hilarya canım sanada kolay gelsin kendini fazla yorma bende cumartesi iş çıkışı temizlik yaptım şu anda belim ve ayaklarım ağrıyo (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…