2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar nasılsınız..sizlere bi sorum olcak dobbler tastini yaptıran varmı aranızda nasıl yapıyolar.neye bakıyolarr

:teytey:Günaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:teytey::teytey::teytey:
HERKESE MERHABA HAMİŞ ARKADAŞLARIMMMMMMMMMMMMMMM

günaydın kızlar nasılsınız..sizlere bi sorum olcak dobbler tastini yaptıran varmı aranızda nasıl yapıyolar.neye bakıyolarr

günaydın kızlar hoş geldinizzzzzzzz:teytey:

cnm ben bu hafta yaptırdım dobleri.ayrıntılı ultrason incelemesi diyorlar
yani yaklaşık 20 dk ultrasonda bebeğin kas kalp mide karaciğer kafatası
omurilik ölçümü yapılıyor.bebin anneden kan alış miktarı annenein ve bebeğin bağlantılı
kan alış verişi üzerinde arıca renkli bir ultrason görüntüsü eşliğinde
bakıyorlar tatlımmmm.yerimseniben
sana anlatamam süper birşey yaaaaaaaaaa:dance:birede bu görüntüleri cd aktarıp sana veriyorlar yaaaaaaaaaaaaaaaa.s

hepinizee günaydınnnn kızlarrrrr
kızımla bizde geldikk
ama bugün çok işimiz var işyerinde,ama sizide bırakamıyoruz
biraz ordan biraz burdan idare edicez artık:))))

omurilik ölçümü yapılıyor.bebin anneden kan alış miktarı annenein ve bebeğin bağlantılı
sana anlatamam süper birşey yaaaaaaaaaa:dance:birede bu görüntüleri cd aktarıp sana veriyorlar yaaaaaaaaaaaaaaaa.s[/QUOTE]

bizde cmtesi gideceğiz canım teskere bekleyen asker gibi gün sayıyorum çok müthiş olduğunu tahmin edebiliyorum bahsetsene biraz neler yapıyordu çok büyümüşmü kaç gram olmuş ayyy ne güzel yaaa:teytey:

peki güzelim herhangi bi fark alıyolar mı.devlette mi yoksa özelde mi yaptırdın.allah bebişine saglık versin

benim minnoşum 450 gr. olmuş teyzeleri
doktor gelişimi çok güzel hatta birkaç gün önce dedi
organları iyiymiş,Allahıma şükür herşey yolundaymış canlarım:))
babamızı sonradan aldı odaya , o girince bizim bızdık elleriyle yüzünü kapattı,doktor biraz dürttü,ozamanda yüzüstü yatıverdi,hiiç göstermedi babasına yüzünü yani:)))
o kadar hareketliydiki, doktor çok yaramaz bir kızınız olacak dedi:))
olsun yaramaz olsun sağlıklı olsunda ben razıyım:))
bu arada 3 hafta sonrada kendi doktorumuza gidicez iyişallahh

iyişallah herzaman hepinizden en az böyle güzel haberler alırım kızlarrr

Günaydinn Kizlarrrrr Nbr.... Esra Kizz Hadi Gözün Aydin Canimm...
Bu Arada Valla Sizi Rüyamda Gördümm Antalyay Geliyorsunuzz Ve Bulşuyodukkk Hayirlisi Olsun..

günaydın güzel annelera.s.

esra - aslı ve sarıkanarya dr gitmiş ve iyi haberlerle gelmişsiniz hadi gözünüz aydın

bizde bugun gitcek hayırlısı bakalım ne heycanlı oluyor bu dr işi akşam off hemen dr saatimiz gelse sırnaşık şey

sana anlatamam süper birşey yaaaaaaaaaa:dance:birede bu görüntüleri cd aktarıp sana veriyorlar yaaaaaaaaaaaaaaaa.s[/QUOTE]

Öncelikle butun hamişlere günaydın ve iyi haftalarrrr:dance:
canım bu ayrıntılı ultrasonu benım doktorum daha ıstemedı 20 haftadayım 21.haftada doktora gıdıcem acaba o zamanmı ıstıcek?

inşallah canım ne güzel anlatmışsın kızını :dance:saglıklıca kucagımıza almakda nasip olsun

aysee günaydın hoşgeldin

kizlar kacinci haftada istiyorlar bu testi ? ne guzel hepiniz iyi haberlerle gelmissiniz ,Allah bizede nasip etsin insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…