2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

sarikanarya maşallah canım profilden vermiş pozu çok güzel bi kız olcak yerim ben onu

geçmiş olsun canımm
valla bede minoset kullanılabiliyor diye biliyorum ama dur bakalım burda kesin bilen birileri çıkar
olmazsa doktorunu arar sorarsın canımmm

cnm minoset kullanabilirsin ama migrende pek işe yaramıyor bendede migren var minoset beni kesmedi bizim kullanabildiğimiz parasatemol içeren tamol var minosetle aynı ama o biraz daha iyi geliyor bana. migren bantlarını öneriyorlar ama ben hiç denemedim druna danış onları istersen canım çok geçmiş olsun

rabicagım ben kırıkkaleliyim diyorumda oraya gidemiyorum biz yazın biraz tokata biraz tatile gidiyorduk şimdi onuda yapamıycaz çünkü dr tola çıkmamı pek uygun görmüyor ee benim bütün ailem ankarada olunca (yanımda yani ) kırıkkaleyede gidemiyoruz

öznur sanırım ben hayal görüyorum hepimizinki gelmişti şimdi tekrar gitti sadece kendiminkini görüyorum yaaawwww bu ne iş böle anlıyamadım

maşallah kızına sarıkanaryaaaaaaaaa yerim onu bennnn
kızlar doktor bana da parol verdi baş ağrım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…