2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Herkese merhabalar,hafta sonları interneti eşimin elinden alamadığım için bu saate kısmet oldu gelmem ama bu saatede kimsecikler kalmamış,ne güzel herkes 3D,4D ultrasona giriyo bense burda olmadığı için giremiyorum,ablam istanbulda dr.una götürecekti ama eşim dönmem için ısrar edince giremedim ama içimde kaldı,napalım inşallah bebeğim iyidir,şükürler olsun hissedebiliyorum onu çok ilginç ama benim oğluşum erik yediğim zaman çok hareketleniyor çok seviyo heralde anası gibi,2 hafta sonra kontrolümüz var artık normal ultrasonla idare edicez napalım kuzuşum iyi olsunda tek sağlık olsun,hepinize iyi geceler dilerim inşallah rüyalarımızda bebişlerimizi görürüz

Canım içini ferah tut.. Dr unda kötü bişi olmadığını söylemiş..
Sağlıkla tamamlarız inşallah hepimiz 9 ayı..

Bride_
Geçmiş olsun canım umarım kasılma değildir.ve hepiniz tam vakti zamanında doğumlarınızı hayırlısıyla gerçekleştirirsiniz.

herkesee günaydınn hayırlı pazarlarrr. bugün istda yine hava kapalı ve biraz serinn evde olacagız anlaşılann. uykumu aldıgım haldee kahvaltıdan sonra yine agırlaştımm tekrar uyuyacagımm sanırım.. bu arada gülsüm dün gelmiş gitmiş bir daha sesi çıkmadı, gül(mommy) de dün dra gidecekti ondanda haber gelmedi.

inşallah arkadaslar dr iyi haberlerle gelirler cnm artık bebişler büyümüşler masallah kızım nasılda hareketli melegim benim hepimizin hamileligi inşallah hep böyle güzel gecer a.s.

arkadaslar haliyle bugün pazar hamişler dinleniyorlar galiba
onlarda haklı 1 haftanın yorgunlugunu atmaları gerek hayırlı pazarlar hamişler a.s.

herkese merhabaa,
bride ,dr un kasılma olmadığını söylemiş cnm dr n a güven bence evhamlanıyoruz özellikle ilk hamileliği olanlan annişler
bebeğim çok hareket ederse niye cok hareket eidyo bişeyi mi var diyorum etmezse niye hareket etmiyo ki bisey mi oldu bebeğime diyorumm zor vallaa işimizz.

papatyam dan haberi olan var mı sanırım rahatsız diye okumuştum

slm bride bende dun aksam senın yasadıgın gıbı bır kasılma yasadım ve ayaga bıle kalkamadım o kadar kotu oldumkı bırsey oluyor zannettım10 dakıka kadar surdu ve sonra kendı kendıne gectı.umarım kotu bırsey degıldır cunku cok korktum.benımkı tam sol kasıktaydı..

selincimm ben cuma günü aradım kendisini test sonuçlarının iyi oldugunu ama erken dogum riski oldugu için drunun sürekli yatması gerektigini söyledi. allahım acil şifalar versinn umarım herşey yolunda gider inşllah.

Sedacım geçmiş olsun bitanem ya,bak içini ferah tut bende hergün o kadar çok şey yaşıyorumki,bazen bendede o kasılmalardan oluyor bazense kasıklarıma bıçak saplanıyormuş gibi ağrılar oluyor,geçen hafta gece yarısı o kadar şiddetli olduki uykumdan uyanıp ağladım sonrada dua ettim Allah ım bebişime bişey olmasın diye herşeyin hayırlısı olsun canım sakın paniğe kapılma dr.una güven inşallah burda yazışan bütün arkadaşlarımız ve bizler bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alıcaz buna bütün kalbimle inanıyorum,sağlıkla kal arkadaşım sakın kendini hiçbişey için üzme,dualarım seninle...a.s.

Hepinize iyi pazarlar kızlar,bu arada hicranada geçmiş olsun diliyorum inşallah bebişide kendiside iyidir,havada berbat ya içimi sıkıyo valla,bu arada kızlar bende son günlerde acaip sırt ağrıları oluyo yataktan doğrulamıyorum ayakta fazla kalamıyorum benim gibi sırt ağrısı yaşayan varmı çok zormuş,şimdi böyleyse iyice ağırlaşınca ne olucam kimbilir,ne diyim Allah yardımcımız olsun hepimizin

iyi pazarlar dream81 - bende de sırt ağrıları özellikle sağ tarafım ve belimin biraz üstüağrıyor eğer sırt üstü yatıyosam tek basıma kalkamıyorum saga veya sola dönerek kalkıyorumm mecburenn

Canım benimde hamileliğim ilk 3 ayında çok fazla sırt ağrım oldu,ağırlaşıca ne olucak kimbilir diyordum ama şu an göbeğiminde çıkmasına rağmen hiç sırt ağrım yok.Emin ol sırt ağrın durulma dönemine girecektir.Sürekli çekeceğini sanmıyorum.Dönem dönem belirli ağrılar geliyor bir süre sonra geçiyor yeni ağrılar başlıyor
.:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…