2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

vallahi canım bende kaçıncı haftamda olduğumu bende bilmiyorum hepsi birbirinden farklı bende 8 mayısta olcam aşımı sağlık ocağındaki hemşire öyle demişti

yok canım 24-25 haftalarda vuruyorlarmış geç kalmadın merak etme

benim eltim ilk hamileliğinde sürekli çiğ köfte aşermiş ve yenmemesi gerektiğini bebeği doğduktan sonra öğrenmiş ama maşallah bebeğinde hiç bir problem yok
sen sadece birkere yemişsin cnm korkma içini ferah tut tecrübelerle kanıtlanmışı var elimizde
tabii ki sen yine de bundan sonra yeme cnm

aslıııı kız ne ara fırsat buldun da geldin sennn bugün cuma değil miii
tenefüse mi çıktını yoksam:roflol::roflol:
sizi ballılar siziiii ooh tatil de çıkmış inşallah şansınız daim olur canm ömür boyuuu :teytey:

bebişin şansı hee hadi gözün aydın tatilide hallettin bebişinide görcen ohhh hadi hayırlı haberler inşallaha.s.

birşey olmaz canım üzülme sen
bildiğin güzel bir yerdir gittiğin yer hem iki tane de azııcık ya birşey olmaz a.s.

öznur dogru söylüyor gülşah bişey olmaz o kadarcıkla ben ilk aylarda bilmiyordum öle canım istemiştiki yedimde tabi baya bi sonra ögrendim yenmemesi gerekiyormuş ogluşumda iyi şükür

bana da aşıya luzum yok dedi doktorum
inşAllah aşı olmadığım için bir sorun yaşamam

kızlar şeker yüklemesi ne zaman yapılıyor
doktorum hiç bahsetmedi böyle bir şeyden

yok kız bu geldigim okulda bugün bilgisayar oda boş çocuklara müzik eşliginde şarkı söylettiriyorum ama inanın beni sabahtan beri gerildimm çıldırttılar.. yaa kızlarr sanırımm bebişimizin şansı ben bu sene tatile falan gidemeyiz diyordum ama şans iştee bakalım artıkk.

İNŞ HAYATIM BEBİŞİN ömrü boyunca hep böyle şanslı olur ve sizde şans getirir .
allah yardımcın olsun bugün okulun son günü ya havada biraz iyi napsın çocuklar kanları kaynıyor :roflol:

benim dr da gerek yok dedi aşıya CADIARZU
aslıcım buarada hoşgeldin eehh çocuklarala ugraşmak zor Allah yardımcınız olsun

canım bana da aşıya gerke yok demişti dr um.. Ama en son gittiğimde bana bir kongreye katıldığını ve türküyedeki bütün hamile lerin bu aşıyı yaptırması gerektiği ile ilgili bir karar alınmış dedi. Bende o yüzden bugün gittim oldum aşımı...
Belk isana da ilk gidişinde söyler.. Ama belki de gerek duymaz... Çünkü bu kararında arada kötü şartlarda doğum yapacak kadınlar için olduğunu söyledi.. Ama onları çoğunluktan ayıramayacağımız için herkese öneriyoruz artık dedi..

kızlar şeker yüklemesi ne zaman yapılıyor
doktorum hiç bahsetmedi böyle bir şeyden

erken diye bahsetmemiş olabilir canım benim drumda bahsetmedi
ayda bir gidiyorum ben dra bir sonraki gelişimde ne yapacağımızı anlatıyor
kesin bilmemekle beraber 24 ve 28.haftalar arasında bakıldığını duymuştum netten bir bakmak lazım

24-28 haftalarda açlık kan şekeri ve 50 gr şeker yükleme testi mutlaka yapılarak, gebeliğim oluşturduğu geçici şeker hastalığı aranmalı ve tedavisi yapılmalıdır.
ahanda buldummmm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…