2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar hoş geldinizzzzzzzzzzzzzzz
hicran iiimiş şimdiii testler yapılsun bende aramak için öğleni bekliyorummm
annesinde kalıyor biliyorsunuz arayıp haber ederim canlarımmmmm

seren yok evet gelmiş olması lazımdı demi hatta halay çekiyor olmalıydıfisfisfis

dream 81 yani gülşahda yok uzun zamandır sanki öle geliyor bana

rabiya ve
gülsüm de bi kaç gündür Allah Allah CADIARZU

gülşah ailesinin yanına gidecekti sanırım bu hafta.ama rabiya ve gülsümü bende bilmiyorum.umarım iyilerdir.

eee kızlar bu haftasonu kimler gidiyor bakalım bebişlerini görmeye heyecan varmı

ya kızlar benim bi derdim var.

bu sıralar çok olmaya başladı.acayip gazım varya.tutamamaya başladım artık.o derece yani.ay korkuyorum insanlarım yanında da yapcam diye ya.rezillik diz boyu yani.gece ara sıra kaçırıyorum.:1no2:allahtan kocişin uykusu ağır.duymuyor.yoksa yandım yani.napcam ben ya ? kaç günden beri yazmak istiyom ama yazamıyodum utandığımdan.benim gibi olna var mı ? haftaya dr.gitcem ama ben şimdi ona söylemeyede çekinirim.kafamçokkarıştı

hiç çekinme canım ve gazını çıkarabildiğin için dua bile ett bence tabii zamansız olması biraz can sıkıcı ama druna muhakkak danış ne bizlerle nede drunla paylaşmaya çekinme bu ayıp değil ki
şu anda kıymetini bilmiyorsun ama ben çok çektim resmen kıvrandım gazım var ama çıkmıyor diye ağladığım bile oldu
umarım drun bunun için seni rahatlatacak bir çözüm bulur hatta çok rahatsızsan druna telf la bile sor sakın çekinme canım :1hug:

halimeciğim aman çekindiğin şeye bak koyu ver gitsin canım nitekim bendeki utanma duygularımı aldırdım sanırım :roflol: napıyım gazım var yapcak bişey yokcanım gebelikte olabiliyormuş
bide herzaman değil dönem dönem oluyor yediklerimizle alakalı sanırım takma böle şeyleri koyver gitsin

canım benim bildiğim esra ve sarıkanarya gitcek yarın dr bende gitcektim ama ertelendi biliyosunuz

Slm.kızlaaarrr,bakın iyi insan lafının üstüne gelirmişşşlülülülülülü.Kardeşlerimi ,yeğenlerimi gördüm geldim valla moral oldu inanın ama hepinizi çok özledim kızlara.s.,ben yokken bebişler nasıldı bakiyim herkes iyi değilmi,kızlar şu otobüs yolculuğu beni öldürdü valla ne kadarda zormuş hamiş hamiş yola çıkmak:çok üzgünüm:,yol boyunca dua ettim valla bebişime bişey olmasın die.Bebişime çok güzel ciciler falan aldım teyzeleri inşallah Allah ım hepimize aldıklarımızı güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin,bu arada takvimlere noldu yaaa,ben takvimimi istiyorruuuummmm

Ben de yarın kızımı görmeye gidiyorum,şu beni 2 ay bekletip son gün eken doktoruma gidiyorum,geçen hafta gittiğimde pek tatmin olmamıştım burdaki doktordan,kızımın boyunu ,kilosunu bilem söylememişti,inşallah yarın herbişiy yolundadır,iyi haberlerle gelirim size...:dance::icecream:

Ben biliyorum yine kilo yüzünden fırça çekecek bana ama napim bebeğiniz sağlıklı deyince ben herşeyi unututyorum..sırnaşık şey

kızlar sağolun canlarım.teşekkür ederim rahatladım biraz.salı yada çarşamba gidicem dr.a inşallah.o zaman sorarım.ay gülden güldürdün beni ya.allahta seni güldürsün canım.

eee kızlar bu haftasonu kimler gidiyor bakalım bebişlerini görmeye heyecan varmı

benim 2 haftam var daha bebişimi görmeye, 22. haftada detaylı ultrasona gireceğiz
sizler kaçıncı haftada girdiniz kızlar detaylıya ?
ayy herşeyini çok daha net görmek çok güzel olacak :dance
:

herkese selam
hicrana üzüldüm inşlh sorunsuz atlatır hiçbirşeyciği kalmaz

bizde dün çalışmadık fırsattan istifade gittim sağlık ocağına tetanoz aşımı yaptırdım.
bir ay sonra bir tane daha yapılacak. doğumdan sonrada üç aşı daha yapılacakmış bu aşılar
ömür boyunca koruyormuş. Korkulacak bişey yok küçük bir iğne hissetmiyorsunuz bile sadece kolunuz biraz ağrıyor o kadar.
kızımda aşından mı etkilendi anlamadım ama gün boyunca oynadı durdu karnımın bir sağına bir soluna geçti hatta karnımın ne tarafına geçtiyse o taraf sivrildi dokunabildim o şekilde çok güzeldi ilk defa babasıda hissetti. birazda korktum acaba aşıdan rahatsız mı oldu diye.

Günaydın kızlarrrr

Biz sabah oğluşumla sağlık ocağına gittik..
Tetanoz aşımızın birinci dozunu olduk.. 2 haziranda da 2. doz
2 aralık da da 3. doz
2 aralık 2009 da 4. doz
2 aralık 2010 da 5. doz ve hayat boyu beni koruyacakmış bu aşı...

oğluşuma yeni birkaç cici aldım.. Gün içinde onların resmini çekip size de göstereceğim

hoşgeldin gülşah a.s.
bebişlerine aldıklarını görmek isteriz bunla ilgili serenin eylül annelerinde konusu var oraya eklersen inan çok seviniriz

ehh bu cetvel olayına gelirsek Kötü Kazen site bakım yapılıyor dendi halen düzelmedi bekliyoruz cetvelleri:enbuyukkk:

Hoşbulduk mervecim ya bende unutuldum sandım üzüldüm inan:çok üzgünüm:,saol arkadaşım benima.s..Benimde dr.a gitmeme daha 2 haftam var çok merak ediyorum bi görsem hayırlısıyla bebişimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…