2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

çok ama çok sağolun kızlar gerçektende içim ferahladı inşallah iyidir oğluşum napiyim insanın canıda hamişken herşeyi çekiyo valla hepinize çok teşekkür ederim canlarıma.s.

Bugün oğluşuma aldığım ciciler....
Aşıda kolumuz hiç acımayınca bir mağazaya girip birkaç şey aldık oğluşumlaa :dance:

Kızlar tünaydın;

bana geçen aya kadar herkes erkek diyordu, ama kontrolde doktor kız dedi.Bende erkek görüyordum rüyamda...Şimdi arkadaşlar değişebilir yanlış olabilir diyolar, hatta bazıları yok bak erkek diyebilir u gidişinde falan diyolar...Yakınlarında birilerinde de olmuş, kız demişler erkek çıkmış falan son zamanda..
Ne bileyim, ben doktor gösterirken tam anlayamadım ama şu anda 21.haftadayım.Geçen gittiğimde 17.haftamdaydım.Sizde hiç böyle şeyler oldu mu?

naimecim ben salı veya çarşamba gidicem dr.a.önümüzdeki birgün randevu vercek ssk.dan şeker yüklemesi için ayrıca kan ve idrar tahlili için.yani 6.ayın içindeyken yapılıyor.

hoşgeldin serenn...

Bugün oğluşuma aldığım ciciler....
Aşıda kolumuz hiç acımayınca bir mağazaya girip birkaç şey aldık oğluşumlaa :dance:

Cansucum Allah oğluşuna iyi günlerde giydirmeni nasip etsin çok güzelmiş ciciler bayıldım valla,bende şimdilerde ne görsem yapışıyorum insan herşeyi almak istiyor nede yakışır bebişlerimize hepimizin,bebişimi içinde hayal ediyorumda çok mutlu oluyorum:dance:

Hoşgeldinn sendenn ne var youuuuuuuuuuuuuu
:teytey:

bendende iiliikk yuuuu:roflol:
kıs aldıkların süper valla o poşettekiler nee agız mendilimiii:)))))))))))
bide ayakkabısına bitiimmm bende ayakkabı hobisi varda azzcukkknaniknanik

öznurum hobuldukkkkk işlerımı hallettım ole geldım cnmmmma.s.

merhaba kızlar ben 18.haftadayım 21.haftada dr.4 boyutlu ultrasyon istedi.aranızda çektiren varmı onun tavsiye ettiği yerde 130 ytl.fiyat konusunda bilgisi olan varmı?

Kızlar tünaydın;

bana geçen aya kadar herkes erkek diyordu, ama kontrolde doktor kız dedi.Bende erkek görüyordum rüyamda...Şimdi arkadaşlar değişebilir yanlış olabilir diyolar, hatta bazıları yok bak erkek diyebilir u gidişinde falan diyolar...Yakınlarında birilerinde de olmuş, kız demişler erkek çıkmış falan son zamanda..
Ne bileyim, ben doktor gösterirken tam anlayamadım ama şu anda 21.haftadayım.Geçen gittiğimde 17.haftamdaydım.Sizde hiç böyle şeyler oldu mu?

banada kesin kız dediler kızın olacak dedıler ilk hamişligimde ruyamda kız gordum sonra hep erkek bigün yatarken bebiş goster kendını erkekmısın kızmısın dedım ruyama gırdı vee hunisini gordummmm:roflol: yani erkekti doktorumda %99 erkek dedi ultrasondanda hunyi gördükk, doktor emınse sorun yok güzelimmm:teytey:

Kızlar tünaydın;

cnm detaylı ultrasonda netleşir bana kendi drum hariç gittiğim dr erkek demişti 15.haftada kendi drum hep kız dedi .geçenlerde bir arkadaşımın daha başına geldi 20.haftasına kadar erkek dediler şimdi kız diyorlar oda detaylı ultrasonu bekliyor cnm ozaman kesinleşir

kızlarrrrr birde ben soru sormak istiyorum sırnaşık şey detaylı ultrason fiyatları nedir

bendende iiliikk yuuuu
kıs aldıkların süper valla o poşettekiler nee agız mendilimiii:)))))))))))
bide ayakkabısına bitiimmm bende ayakkabı hobisi varda azzcukkk

öznurum hobuldukkkkk işlerımı hallettım ole geldım cnmmmma.s.

Evet canım mendil...
ben omuzuma koyarım gaz çıkarırken diye düşündüm..
Başka ne işe yarıyorlar bilmiyorum fisfisfis elbet kulanım alanı vardır daha
:dance:

merhaba kızlar ben 18.haftadayım 21.haftada dr.4 boyutlu ultrasyon istedi.aranızda çektiren varmı onun tavsiye ettiği yerde 130 ytl.fiyat konusunda bilgisi olan varmı?

cnm bende haftaya gireceğim drumun detaylıda ssk ile anlaşması yokmuş 110 ytl dediler
bende merak ediyorum genelde fiyatlar ne civarda diye CADIARZU

Saolun kızlar;

Ayın 10'unda gideceğim doktora bakalım kısmet.Herşeyin hayırlısı olsun. Bu aradaben 7 kilo aldım 21.haftmdayım sizce çok mu? Çok kilo almak istemiyorum ama miğde ekşimemden bişeyler yiyiyorum hep..
Bir de nasıl doğumyapmak istiyorsunuz? Ben tam karar veremiyom, hayırlısı zaten son dakkaya kadar tersi olabiliyor.Normal olunca genişleme olabiliyormuş, bu benim canımı sıkıyor düşününce. Ne bileyim herkes farklı anlatıyor, sonuçta öyle birşey yaşamakta istemem.
Düşünceleriniz yada bilginiz var mı?

Evet canım mendil...
ben omuzuma koyarım gaz çıkarırken diye düşündüm..
Başka ne işe yarıyorlar bilmiyorum fisfisfis elbet kulanım alanı vardır daha
:dance:

evet dogru düşünmüssün cnm onlar omuz mendilii dedıgın gıbı gazını cıkartırken omuzuna koyuyon agzından herhangi bişi gelebilirde ustunu pisletmesın dıye:teytey:
çok şıklar valla ben daha bişi alamadım off cok heves edıyorumda bekleyım bakalım azdaha almışken toplu alıcam zaten
güle güle kullan aldıklarını cnm çoookk güzeller:nazar:

cnm sen kaçıncı haftadasın ben bir kaç yere sordum 140 ytl ile 160 ytl arası cd falanda veriyorlar hepside nakit k.kartı geçmiyor

Kızlar tünaydın;

nunuu hoşgeldin canıım...
Seninle aynı günde doğum yapacağız benimki de kız..:asigim:
BEni de her gören erkek olacak senin demişti,ben de hep rüyalarımda erkek gördüm ben de geçen hafta yani 20. haftamda öğrendim cinsiyetini doktor kız dedi,alışmak baya zor oldu canım yaa,ben kendimi erkek diye çok kaptırmışım,baya bozuldum önceleri,bak 1 hafta oldu kız olacağını öğreneli daha yeni yeni alışıyorum,kızım diyorum,bir de hep erkek çocuklarını daha sevimli,yaramaz bulurdum ama...Senin gibi ben de eşime yarın gideceğimiz doktor erkek derse naparsın diyorum,o da gülüyor çıkar artık aklından,yeter Allahın gücüne gider bak diyor,sağlıklı olsun minik kızım için tek dileğim o,kız erkek farketmez aslında ama hala benim gönlüm erkekte,2. ye inşallah..a.s.

cansu güzel günlerde giysin bebişin cicilerini
öznur, kıvılcım ben de merak ediyorum ne kadar ücret ödedi ayrıntılı ultrasona girenler
benim doktorum başka bir doktora yönlendirecekmiş ne kadar alır bilmiyorum

X