2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar ya bizim hicran yani papatyam gene rahatsızlanmışşş
hastaneye kaldırmışlar.kasulmaları varmışşşş.dr ereken doğum
olabilir demişşş.ortak bir arkadaşımız varda onla görüştüm haber verdi sağolsunnn
bende size yazayım dedimmmm.
gece aramılş ulaşamamışşş.eşi seyahatte olduğu için annesine gitti hatırlarsanızzz.
bana haber vercek konuşup bende size yazarımmm

allahım bu mubarek günde sen yardım et arkadaşımızaaa

Allah acil şifalar versin inşallahh.... İnşallah kötü bir durumu yoktur...
Allah hepimizi ve bebişlerimizi korusun Aminnnn Zamanında hayırlısıyla doğmalarını nasip etsin Rabbim inşallahh

naime ve cansuda gelmiş hoşgeldiniz güzel annişlera.s.

cansu geçmiş olsun aşınıda olmuşsunuz hadi hayırlısı bakalım

hoşgeldin gülşah a.s.
bebişlerine aldıklarını görmek isteriz bunla ilgili serenin eylül annelerinde konusu var oraya eklersen inan çok seviniriz

ehh bu cetvel olayına gelirsek Kötü Kazen site bakım yapılıyor dendi halen düzelmedi bekliyoruz cetvelleri:enbuyukkk:

Saol güldenim hoşbulduk canıma.s.,ya eklemek isterim ama bizim şu bilgisayarın arka kısmı bozuk olduğu için hiçbişey ekleyemiyorum çok istiyorum ama olmuyo işte,gerçekten yakında eklense takvimlerimiz harika olucak oğluşumun haftasını hep ordan takip ediyodum çünkü

kızlar sağolun canlarım.teşekkür ederim rahatladım biraz.salı yada çarşamba gidicem dr.a inşallah.o zaman sorarım.ay gülden güldürdün beni ya.allahta seni güldürsün canım.

Canım bencede çıkarabiliyorsun işte ne güzel.... Ben bu aya kadar ne ağrılar çektim..Çıkmıyordu bir türlü.. Karnın taş gibi şişiyor.. Oturamıyorsun bile..
Ama bu ay artık utanma falan kalmadı mümkünse başka bir odaya kaçıyorum ama değilse hiç koca var falan demiyorum.. Herşey bebek için... Bebek yolunda herşey mübahh diyorum.. :roflol:

Ben de yarın kızımı görmeye gidiyorum,şu beni 2 ay bekletip son gün eken doktoruma gidiyorum,geçen hafta gittiğimde pek tatmin olmamıştım burdaki doktordan,kızımın boyunu ,kilosunu bilem söylememişti,inşallah yarın herbişiy yolundadır,iyi haberlerle gelirim size

Ben biliyorum yine kilo yüzünden fırça çekecek bana ama napim bebeğiniz sağlıklı deyince ben herşeyi unututyorum..

Canımm güzel kızını göreceksin doya doya inşallahh
Güzel ve sağlık haberlerini de alacaksın Allahın izniyle....
a.s.:nazar:

naime ve cansuda gelmiş hoşgeldiniz güzel annişlera.s.

cansu geçmiş olsun aşınıda olmuşsunuz hadi hayırlısı bakalım

Canım çok saol.... dr um sağlık ocağında yaptır dedi.. 25. hafta gibi yaparlar dedi.. Ama sağlık ocağındaki hemşire hemen ilk dozu yapalım dedi.. Dr uma da ulaşamadım... Neyse hayırlısı olsun artıkk... şimdilik hiç ağrım sızım yok.. Ama hemşire en az hangi elini kullanıyorsan o koluna vuralım dedi.. Akşama ağrı yapar biraz dedi...
Bebeğim iyi olsun da varsın kolum ağrısın hiç umrumda değil... :teytey:

benim 2 haftam var daha bebişimi görmeye, 22. haftada detaylı ultrasona gireceğiz
sizler kaçıncı haftada girdiniz kızlar detaylıya ?
ayy herşeyini çok daha net görmek çok güzel olacak :dance
:

canım bende 10 mayıs cmtesi gideceğim 21.haftamda saat 12 de resmen günlere çeltik atar oldum :teytey: çok merak ediyorum ve bir an önce dvd sini alıp onu günlerce izlemek istiyorum :dance:

güzell annelerim ben geldimmm yaa bugün çocuklar çok yaramazz çıldırmak üzereyimm bugün bir bitsee çok mutlu olacagımm. umarım herkes iyidir. hicranı bende arayacagımm dün duydum çok üzüldüm umarım iyidir. kızlar siz tetanoz aşılarınızı erken olmadınız mı bana saglık ocagından 23-24 haftalarda gelin dediler daha 23 haftaya yeni girdim girecegim haftaya gitmeyi düşünüyorumda.

Tetanoz aşısını ben 20 gün önce falan oldum ,en az 4 gün falanda ağrısı sürdü ama gerekliymiş,gelecek ay bi tane daha var artık bebişlerimize herşey feda olsun,tek onlar iyi olsunlarda,ya bu arada size bişey sorucam kızlar,ayıptır söylemesi geçen lokantada çiğ köfte getirdiler bende dayanamam etsiz sanıp 2 tane yedim sonra etli dediler yemiş bulunduğum için çok pişman oldum bi zararı olmuşmudur acaip meraktayım,nolur bilen varsa yardım etsin

güzell annelerim ben geldimmm yaa bugün çocuklar çok yaramazz çıldırmak üzereyimm bugün bir bitsee çok mutlu olacagımm. umarım herkes iyidir. hicranı bende arayacagımm dün duydum çok üzüldüm umarım iyidir. kızlar siz tetanoz aşılarınızı erken olmadınız mı bana saglık ocagından 23-24 haftalarda gelin dediler daha 23 haftaya yeni girdim girecegim haftaya gitmeyi düşünüyorumda.

Canım herkes farklı bişi söylüyor bizlere..
Bana ordaki hemşire dozları küçük tuttuklarından gebeliğin her zamanında olabilir dedi.. Sadece ilk 3 ay düşük olursa aşıdan bilinmesin diye yapmıyorlarmış..
Ben 20. haftayı bugün bitirdim.. Hemen yapabiliriz dedi.. Bende oldum aşımı.. 2. doz için de 25. haftada gideceğim..

benim 2 haftam var daha bebişimi görmeye, 22. haftada detaylı ultrasona gireceğiz
sizler kaçıncı haftada girdiniz kızlar detaylıya ?
ayy herşeyini çok daha net görmek çok güzel olacak :dance
:

20 haftada gittim canım 70 ekran tv den izledik ogluşumu çok güzel oluyor sırnaşık şey
ama bize dvd veya cd vermedi dr bebişin bütün organları gelişimi beslenmesi herşey bakılıyor hadi hayırlı haberlerle gelirsiniz gülde dr gidiyormuş kıznı görcek hadi güzel haberlerle bekliyoruz sizleride bende pazartesi gitcem ne kadar heycanlı oluyor insan :dance:

iyiyim canm nasıl olalım yuvarlanıp gidiyoruz gezdin gezdin geldin haberler sendeeee
biz de şööle bir tatile çıksak eşimle valla :1rolleyes:

İnşallah ebrucum merak etme eşinle ve bebişinle gidersiniz inşallah tatile sende bolbol dinlenirsin arkadaşım,bu arada takvimler gelmiişşş olleeyyy:teytey:

Tetanoz aşısını ben 20 gün önce falan oldum ,en az 4 gün falanda ağrısı sürdü ama gerekliymiş,gelecek ay bi tane daha var artık bebişlerimize herşey feda olsun,tek onlar iyi olsunlarda,ya bu arada size bişey sorucam kızlar,ayıptır söylemesi geçen lokantada çiğ köfte getirdiler bende dayanamam etsiz sanıp 2 tane yedim sonra etli dediler yemiş bulunduğum için çok pişman oldum bi zararı olmuşmudur acaip meraktayım,nolur bilen varsa yardım etsin

Bence bişi olmaz canım.. içini ferah tut... Yediğin yer iyi bir yer ise hiç düşünme.. Sürekli sık sık yemediğin için bence bişi olmaz..

bana drum eğer burada doğum yapacaksan gerek yok dedi ama yine de tedbir olsun diyorsan vurulmakta fayda var tabiiki dedi ve ben dün ilk kez evdeydim fırsatım vardı tamamen aklımdan çıktı offfff ya şimdi siz söyleyince geldi aklıma umarım geç kalmam yaa

benim dr da gerek yok dedi aşıya CADIARZU
aslıcım buarada hoşgeldin eehh çocuklarala ugraşmak zor Allah yardımcınız olsun

iyiyim canm nasıl olalım yuvarlanıp gidiyoruz gezdin gezdin geldin haberler sendeeee
biz de şööle bir tatile çıksak eşimle valla :1rolleyes:

ebrucmm yaa sormaa dün akşam eşimde çok güzel bir haberim var dedi biz bundan bir ay önce carfourda gezerken bir form doldurdular tatile gönderecegiz size haber veririz demişlerdi bende dedimki bize çıkmazz şans dedim. ama akşam eşim geldi gelin rezervasyon yapalım demişler pazar günü gidip yapacagız bakalım artık. birde kızlarr bende yarınn dra gidecegim 22 haftada çapada ayrıntılı ultrasona girmiştim, geçen hafta 3 boyutluda erken gidip sıraya girememiştim yarın çok erken kalkıp sıraya girmem lazımm mutlaka bendee yarın drda olacagımm anlayacagınızz. yerimseniben

X