2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

çok teşekkür ederim arkadaşlarım
sonuç bekleyen herkes güzel sonuçlar alır inşAllah..
Rabbim bebişlerimize meleklerimize sağlık versin...

mommy cnm çok sinirlenme kendinide üzme ama eğer tekrar seni aramazlarsa sen ara ve 2 aydır bu randevuyu beklediğini ve drunla görüşmek istediğini söyle dr sadece cmtesi randevularının iptal edilmesini söylemiştir senin 2 aydır beklediğini bilmiyordur

minikanniş gözünaydın çok sevindim canım :)))

merhaba arkadaslar, bende uzun zamandan beri bu hafta sonu gidicem doktora.. bebişimin boyu ne kadar olmus kilo almışmı sağlığı yerındemı cok merak ediyorum :1rolleyes:.. gecen gun neredeyse butun gun kıpır kıpır dı ıcımde ama bı kac gundur oyle degıl bazen cok hıssedıyorum hareketlerını bazende neredeyse hıc :çok üzgünüm:.. bu normalmı merak edıyorum :uhm:

20 ve 21 haftalar için [COLOR="Red"]Bebek haraketleriniz bir iki hafta önce başladı ve bu haftadan itibaren bebeğinizin oynama sıklığı ve hareketlerin hissedilebilirliği artacak. Bu süreçte siz zaman zaman bebeğinizin "daha az oynadığını" hissederek endişeye kapılabilirsiniz. Bilmeniz gereken, bu haftalarda bebek hareketlerinin tutarsız olduğudur. Hareketler bebeğin beyin dokusu geliştikçe daha anlamlı ve daha istikrarlı olacaktır. İleri gebelik haftalarında bebeğinizin seslere, yediklerinize ve hatta sizin konuşmanıza tepki verdiğini görecek ve bu duyguyu çok seveceksiniz.[/COLOR]

:teytey:

hayır canım ara ara hissedip arada hissedemeyebilirmişiz
yavrucaklar uyuyoomuş çoğunlukla zaten

biryerde okumuştum,iki saatte bir uyku-uyanıklık dönemleri oluyormuş bebişlerin
ama bu daha sonraki aylardamı şimdimi bilmiyorum
oyüzden bazen aklıma kötü kötü şeyler geliyor

birde benim kabuslarr arttı iyice kızlarrr
dün gece hiç uyuyamadımm
afedersiniz çamaşırımda kurt vardı,önce uzun ince birşeydi, sonra ben bakarken büyüdü büyüdü şişti kocaman olduu ve bölünmeye başladı, birsürü böcek ve kurtçuk eve saçıldı, çok huylandım,ayyyyy iğrençtiiiii:tomato:
sizce bu kabusların bir anlamı olabilirmi kızlarrr

merak etme canım normal a.s.

bilgi için çok teşekkürler canımmmm
çok iyi oldu valla:teytey:

valla bi ara bendede vardı ama geçti annem sölemişti hamileleri çok rahatsız ederlermiş bol bol dua oku canım inan geçiyor

sarı kanarya canım şu anda hepimiz bebeklerimiz için endişe ediyoruz duyduklarımız okuduklarımız bizi etkiliyor.bence bu rüyalara yorum aramamak arştırmamak lazım. ben geçenlerde ağlama krizinde yakalandım gördüğüm rüya sonrası ama eşime bile çok ısrar etmesine rağmen anlatmadım. sanırım takılmamaya çalışmak en iyisi elimizde değil ama mümkün olduğunca az olsa iyi olur :))

valla bi ara bendede vardı ama geçti annem sölemişti hamileleri çok rahatsız ederlermiş bol bol dua oku canım inan geçiyor

ediyorum canımm hiç duasız yatmam ama iyişallah en kısa zamanda geçer çünkü uykularımda huzursuz olunca bütün günüm berbat geçiyorrbenneyaptımki

Güzelim hamilelik döneminde görülen rüyaları yorumlamaya kalkma sakın ve bunu düşünmemeye çalış çünkü bu dönemde bu tür kabusların görülmesi çok normal fazla üzerinde durma yani benim sana tavsiyem her gece yatmadan önce ihlas suresi,fatiha,ayetel kürsi,felak ve nas surelerini oku bak çok faydasını göreceksin

buraya bi takılıyorum oturuyorum saatlerce bi sürü işim var off yaa bir evin işi hiç mi bitmez bana müsade arkadaşlar kendinize iyi bakın ki bebişleriniz de iyi olsuna.s.

evet canım haklısın
zaten normalde hiç inanmam öyle rüya tabirlerine ama böyle sıksık da kabus yada rüya görmezdim

ediyorum canımm hiç duasız yatmam ama iyişallah en kısa zamanda geçer çünkü uykularımda huzursuz olunca bütün günüm berbat geçiyorrbenneyaptımki

evet canım arkadaşlara katılıyorum dualarını oku öyle uyu rüyaların yorumlarına da bakma sakın ..

Kızlar adanadan dr un sekreteri aradı,dr hanım sizi kendisi muayene etmek istiyormuş,ayrıntılı ultrason yapacakmış hem 1 haftada bişey değişmez dedi,size haftaya cumrts. randevu veriyorum dedi..Çok gıcık oldum tamam dedim ama saatini bile sormadım kapattım..dururmuyum,ben İskenderunda oturuyorum biliyorsunuz,buranın en iyi doktorundan bugün için randevu aldım ona gideceğim,ilaçlarımı yazdıracağım,bebekimi görecem,haftaya da gidebilirsem adanadakine giderim,yoksa arayıp randevuyu iptal bile etmicem....Ben 2 aydır dr gitmiyorum ya,bu doktora sadık kalim diye,ben kendimi emanet ettim kadın 2 gün kala arayıp randevu iptal ediyor...Hala çok sinirliyim..

bu arada endişelenmeyin ben de bir gün çok net hareketler hissederken,2 gün hatta 3 gün,çok seyrek ve zayıf hareketler hissedebiliyorum bazı günler hiç hissetmediğim bile oluyor..Normaldir şekerler..

selam kızlar biz geldik nevar ne yok kimler var bakalım benim kız kardeşler annem bizde kaldı dün akşam bu sabah kahvaltı sonrası evi kaldırdılar temizlik varrrr bendeeeeeeeeee

kızlar ben yeni üyeyim... 18 haftalık hamileyim 5 senedir uğraştım sonunda oldu ..ÇOK ŞÜKÜÜÜRRRR....

hoşgeldin sabırlı melo gözün aydın duaların dileklerin kabul olmuş demekki allah tamamına erdirsin doktordan gelince haberleri ver bize emi canım hadi bekliyoruzŞeniza.s.

selam kızlar biz geldik nevar ne yok kimler var bakalım benim kız kardeşler annem bizde kaldı dün akşam bu sabah kahvaltı sonrası evi kaldırdılar temizlik varrrr bendeeeeeeeeee

SELAM ohhh ne güzel benimde cmtesi gelecekler valla iyiki varlar.banada hamile kaldığımdan beri hiç evde derin temizlik yaptırmadı annem ve kızkardesim.çok yoruluyorlar ama ya birini tutalım diyorum çok içimize sinmez diyorlar sağolsunlar valla eee analık kardeşlik böyle bişi ben onlara kıyamıyorum onlar bana kıyamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…