2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ben sadece içimde bi top varmış gibi agırlıgını hissediyorum ne tekme ne bişe 20.haftam bitiyo yarına ama tık yok daha çevremdekilerde bu kız olmasın erkek olsa şimdiye coktan hissederdin erkek erkekn hareketlenirdi diyor şaştım kaldım.hamile oldugumu unutup cok ani hereketler yapıyorum bi hissetsem tamam hamileyim diyecegim ama yok daha bişe belemedeyim.

ayyy aynen canım yaaa
hala seyirmeler hafif kıpırtılar şeklinde ve düzensiz olarak hissediyorum ve bazen korkuyorum aslında
bu dönemlerinde düzenli olarak hareketlerini hissetmemiz gerekmiyormu ?

hissedersiniz kızlar merak etmeyin.benimkide öyle çok hareketli değil.uykucu galiba.21.haftamdayım düşünün yani.sadece arada bir tekmeliyo o kadar.

gülcüm sen hemen başka dr.bulmaya çalış canım.keşke bu zamana kadar beklemeseydin.senin çoktan demir ve vitamin haplarını almaya başlaman gerekiyodu.özellikle demir ilacı çok önemli.sinirlenme canım.sakin olmaya çalış.haklısın o kadar bekledin üstelik eşinle gidecektin bide değil mi? dediğim gibi sen başka birini bul bence.en azından bir kerelik.

CNM yakındır merak etme bende de öyle başladı birşeyler oluyordu ama diyordum bebek mi yoksa bağırsak hareketleri flnmı sırnaşık şey sonunda hissettim meleğimi :dance:

inşallah güzelim bekliyorum sabırsızlıkla.sağlıklı sıhhatli olsunda bebişim ben beklerim:nazar:

merhaba arkadaşlar..
gül sinirlenme canım başka bir doktordan randevu alırsın başka yapacak birşey yok üzülme canım..

kızlar sağolun,ama cumartesi yaa,hangi doktor perşembeden cumartesiye randevu verir ki bir de ben de heryerin tel nosu yokki..
Cumartesi elimde sevk doktor aricam şimdii.
az önce aradım hastaneyi sekreter kızı bir güzel payladım,doktor hanım birazdan gelecek ben sizi tekrar arayim dedi belki araya bir yere sıkıştırır,inanın cinsiyetrini hala merak etmiyorum ama 2 aydır gitmedim ya,iyi mi,sağlıklımı,herşey yolunda mı??İlaç kullanacak mıyım??benim tetkiklerim normal çıkacak mı???Off off Yaktın beni dr Ebruuuuuuuuuuuu,Allah seni bildiği gibi yapsıııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn

ayşe işi bırakmış canım.anlaşamamışlar.aniden oldu yani.üzüldük ama olsun hakkında hayırlısı olsun.istiyodu zaten evde olmayı.2 ay ödeyecekmiş işyeri sigortasını.inşallah doğum parasını alabilir.

ayyy aynen canım yaaa
hala seyirmeler hafif kıpırtılar şeklinde ve düzensiz olarak hissediyorum ve bazen korkuyorum aslında

hayır canım ara ara hissedip arada hissedemeyebilirmişiz
yavrucaklar uyuyoomuş çoğunlukla zaten
:nazar: :nazar:

doktorum aradıı üçlü testimiz güzel çıkmış bir problem yok dediii çok şükürr Allahıma beklemesi bile zor oluyor ..

kızlar sağolun,ama cumartesi yaa,hangi doktor perşembeden cumartesiye randevu verir ki bir de ben de heryerin tel nosu yokki..
az önce aradım hastaneyi sekreter kızı bir güzel payladım,doktor hanım birazdan gelecek ben sizi tekrar arayim dedi belki araya bir yere sıkıştırır,inanın cinsiyetrini hala merak etmiyorum ama 2 aydır gitmedim ya,iyi mi,sağlıklımı,herşey yolunda mı??İlaç kullanacak mıyım??benim tetkiklerim normal çıkacak mı???Off off Yaktın beni dr Ebruuuuuuuuuuuu,Allah seni bildiği gibi yapsıııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn

gül üzülme ama muhakkak randevu al çünkü 20. haftada ayrıntılı ultrasyonları var cinsiyetini bile öğrenemedim diye de üzülme bende 20 haftada öğrendim sağlıklıdır bebişin Allahın izniyle kötü şeyler düşünmea.s.

canım inşAllah herşeyin normal çıkacak
bebişin de iyi rahat Allahın izniyle.. doktorun da seni zor durumda bırakmaz muayeneye alır inşAllah a.s.

günaydın arkadaşlar hepinize;
mommy kızmakta çok haklısın daha önce de yazdıklarını okuduğum için bu randevunun senin için çok önemli olduğunu biliyordum bende üzüldüm ama ne yapacaksın böyle işte bunlar;
biraz zaman geçsin onlar aramazsa sen ara tekrar sor eğer yine olumsuz cevap verirlerse bu seferlik başka dr bulmaya çalış bence eşinle beraber böyle güzel bir anı yaşamanızı isterim a.s.

ayyy aynen canım yaaa

hayır canım düzenli olarak hissedemiyormuşuz
ara ara hissedebilirmişiz dr öle demişti
endişelenmeye gerek yok yaniyerimseniben

Slm.arkadaşlarım,nasılsınız bugün,bebişlerde iyidir inşallah bende herzamanki gibi yorgunum işte,minik anniş çok sevindim test sonuçlarının ii çıkmasına arkadaşım,gül sende sakın merak etme bebişin mutlaka iidir canım zaten bizler mutlaka kendimize bişeyleri dert edicez yani sakın kötü şeyler düşünme görüceksin eşinle birlikte bebişini ve mutlakada kocaman olmuştur meleğin mutlu haberlerini bekliyorum,bende kısmetse yarın istanbula gidicem kardeşlerimi görmek için,çok özledim onları o yüzden sevinçliyim:dance:

ayşe işi bırakmış canım.anlaşamamışlar.aniden oldu yani.üzüldük ama olsun hakkında hayırlısı olsun.istiyodu zaten evde olmayı.2 ay ödeyecekmiş işyeri sigortasını.inşallah doğum parasını alabilir.

hayırlısı olur iyişallah
ama doğum parasını alamazsada çok yazık olur
neyse ne güzel evinde dinlenerek geçirir bundan sonrasını ne güzell

Slm.arkadaşlarım,nasılsınız bugün,bebişlerde iyidir inşallah bende herzamanki gibi yorgunum işte,minik anniş çok sevindim test sonuçlarının ii çıkmasına arkadaşım,gül sende sakın merak etme bebişin mutlaka iidir canım zaten bizler mutlaka kendimize bişeyleri dert edicez yani sakın kötü şeyler düşünme görüceksin eşinle birlikte bebişini ve mutlakada kocaman olmuştur meleğin mutlu haberlerini bekliyorum,bende kısmetse yarın istanbula gidicem kardeşlerimi görmek için,çok özledim onları o yüzden sevinçliyim:dance:

Allah ayırmasın canım gözün aydın aman dikkat et a.s.

Güüüüül Güzelim Bence De Değiştir Doktorunu Ve Hemen Başka Bir Doktor Bul Ama Fazla Stres De Yapma Hee çok Sinirlenmek Bizim Zararimiza Canim Bu Arada Msn Ekledim Seniiiiiiiii

X