2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

en iyisini yapmışsın mommy cimm
bakarsın bu doktordan çok memnun kalırsın onunla devam edersin dimi canımm
bugün saat kaçta gideceksiniz doktora?ayyy çokk heyecanlandım valla

benim 3 mayısta ayrıntılı ultrason için randevum varr ama kendi doktorumla değil
kendi doktorumlada ondan 3 hafta sonra
minnoşum nasıl acaba çok merak ediyorum,çoook özledimmmm
sağlığı yerinde olsunda başka birşey istemem Allahımdan
tüm bebişler için hep dua ediyorumm

Başlangıçta bir iki mesaj yazmıştım.sonra yazamadım bir türlü.ama sürekli sizleri takip edip zevkle okuyorum.Benim tebessüm etmemi sağladığınız samimi, doğal olduğunuz için sizleri sevmemek mümkün değil.Ben listenizde yokkum bilen biri beni de eklerse sevinirim 30 eylül doğum tarihim.Cinsiyetini 13 haftada göstermedi inşallah bundan sonra öğreneceğiz.a.s. Hepinizi öptüm:emir_bebek:

HOŞGELDİN aramıza nildancım allah tamamına erdirsin

Kizlar Bişey Sorcam Bebiş Hareketlerini Hisseden Var Mi?

:smiley-cool:
bizde bugün daha çok bu konuyu konuşmuştuk canımm
birkaç sayfa geride ayrıntılarını bulabilirsin
ben 13.haftadan beri seyirme şeklinde hissediyordum,şimdilerde sanırım daha kuvvetli.))

Sari Kanarya Seni Hamile Kalmadan önce Başka Bir Portalda Okuyordum, Senin Için Dualar Ettim Birde Düşüğün Vardi Dimi, Sen şüpeleniyordun Galiba Hamilemiyim Diye Inşallah Bu Sefer Olur Demiştim. Senin Hamile Olduğunu öğrendiğin Hafta Kendiminde Hamile Olduğunu öğrendim, şimdi Buradada Seni Görünce Mutlu Oldum :))

Kızlar sabah sabah sinirden kudurucam yaaaÇok üzgünüm çoook
Taaa 2 ay önceden doktordan aldığım randevuyu iptal etmişler,sabah aradılar cumartesiydi randevum doktorumun işi varmış....:kızgın:
Ayy deliricem bugün perşembe ben hangi doktordan nasıl randevu alacam şimdi yaa,bir de beni doktorunuzun işi var ama sizi falanca doktora yönlendirdik falan deme de yokk,randevunuz iptal oldu diyorlar yaa,ben biliyorsunuz 2 aydır doktora bile gitmiyorum sırf kendi doktorumu beklediğim için 20.haftam oldu daha cinsiyetini bile öğrenmedim,:eek:klava:ben şimdiye 10 kere gitmiştim başka doktora ama gitmedim...Bir de hiç bir ilaç kullanmıyorum hala,güya bu hafta gidince bana tetkikler yapacaktı da ilaç verrecekti,yaa bu cildiye bölümü değilki,gebelik yani nasıl bu kadar sorumsuz olabiliyorlar anlamıyoruuum....
Çok üzgünüm çoook

allah allah ya nasıl iş bu ya hemen değiştir doktorunu hayatım yaaa hayır doğuma geliyom diye arayacaksın birgün doğum alamıyoz dr meşgul mü diceklerr yaaa

Hele Gebelik Belirtilerini Siraliyordunuz Ya, Ben De Bu Yok Buda Yok Buda Yok Deyip üzülüyodum

Sari Kanarya Seni Hamile Kalmadan önce Başka Bir Portalda Okuyordum, Senin Için Dualar Ettim Birde Düşüğün Vardi Dimi, Sen şüpeleniyordun Galiba Hamilemiyim Diye Inşallah Bu Sefer Olur Demiştim. Senin Hamile Olduğunu öğrendiğin Hafta Kendiminde Hamile Olduğunu öğrendim, şimdi Buradada Seni Görünce Mutlu Oldum :))

:))
çok fazla paylaşılacak site yok zaten canımmcım
bu arada duaların için çook teşekkür ederim

Kızlar ben bebiş için pak yatak düşünüyordum ilk etapta,zaten bu şehirden taşınma ihtimalimizde var o yüzden,dün eşimle bebek eşyaları satan bi mağazaya girdik,birbirinden güzel karyola takımları vardı,eşim park yatakları hiç beğenmedi,bi karyola baktık,içinde uyku seti,cibinliği falanda vardı,karyolanın yanında birsürüde çekmece falan yapmışlar,sözü uzatmayayım fiyatına 630 ytl.dedi,şuan için değil tabi temmuz gibi falan düşünüyorum kısmetse ama sizce fiyatı nasıl bana sanki biraz pahalı geldi,yoksa taşınacağım için park yatak almak dahamı mantıklı ne dersiniz?

biz kızımla yemek yedik :teytey: bu arada kilo durumlarınız ve göbişleriniz ne durumda :dance:

afiyett olsunn
yarasın ikinizede:teytey::teytey:

bizde yedik yemeğimizi..
kilo durumları feci bizde canım sorma
evlenirken 47 ydim
sonra 50 oldum
öylede iyidi ama sonra bebeğimiz gelsin diye karar verdikten sonra sağlıklı beslenicem diye,yok folicasitti,yok vitamindi falan hamile kalana kadar oldum 55 kiloo:tomato::tomato:

şimdi 61 olmuşummm
aslında yemek işini abartmıyorum ama bünyem müsait kilo almaya demekki:çok üzgünüm::tomato:

biz kızımla yemek yedik :teytey: bu arada kilo durumlarınız ve göbişleriniz ne durumda :dance:

Öznurcum ben ilk 3 ayda 6 kilo birden almıştım ama en son kontrole gittiğimde dr.da tartıldım 4 kilo vermişim,dr.da çok şaşırdı ma önceden abur cubur çok tüketmiştim şimdiyse çok az tüketiyorum ondan sanırım,göbişte sabah inik oluyo akşama şişiyo çok seviyorum göbişimi ve tabikide içindekini,geçenlerde parkta otururken bi kadın önümde bişey yiyodu sonra geldi banada ikram etti siz hamilesiniz lütfen alın diye o an çok hoşuma gitti ve duygulandım açıkçası

Kızlar ben bebiş için pak yatak düşünüyordum ilk etapta,zaten bu şehirden taşınma ihtimalimizde var o yüzden,dün eşimle bebek eşyaları satan bi mağazaya girdik,birbirinden güzel karyola takımları vardı,eşim park yatakları hiç beğenmedi,bi karyola baktık,içinde uyku seti,cibinliği falanda vardı,karyolanın yanında birsürüde çekmece falan yapmışlar,sözü uzatmayayım fiyatına 630 ytl.dedi,şuan için değil tabi temmuz gibi falan düşünüyorum kısmetse ama sizce fiyatı nasıl bana sanki biraz pahalı geldi,yoksa taşınacağım için park yatak almak dahamı mantıklı ne dersiniz?

canımm bu eşinle senin tercihin
ben odası olsun istiyorum bebeğimin
ama öncelikle ilk aylarında yatak odamızda bizimle yatabilmesi için beşik gibi ufak birşeyde almam lazım
sonra iyişallah uslu bir bebek olursa kızımı odasına yerleştirmeyi düşünüyorum
ama oda takımlarıda dediğin gibi çok pahalı
ama ne yaparsın onları bunları göze alarak dünyaya getirmiyormuyuz
ben oda takımını çok cicili bicili birşey almayacağım,orta-lise zamanına kadar kullanılabilecek birşey yani sade birşey alıcaz ve tabii yatağıda büyüyenlerden olacak bu durumda
genç kız olduğunda da gider istediğini alırız kızımıza artık:teytey::teytey:

X