2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

va güzelim burdayız da ben hala şoktayımmmmm
sayfaları okuyorummmm
ayşenin aramızdan ayrılışına çok üzülşdümmm
napıcazzz napıcam bilmiyorummmmmm
olsunn ararım ben onu sık sık

ebruuuuuuuuuuuuuuuuuuu ayşe gitmişşşşşş

hiç sorma sakın sorma esracımm
gittiği gün konuştuk telefonda akşam üzeri işyeriyle sorun çıkmış apar topar gitti yanii
çok üzüldüm yaaaaaaaa neşemiz gitti gerçekten

günaydın eylül annişleri

bende dün çalışıyodum ama izin alıp çıktım 2 gibi.siz nasılsınız bebişleriniz nasıl ? benim oğluşumun tekmeleri günden güne kuvvetleşiyor artık.galiba 27.haftada en net hissedeceğimiz döneme gircekmişiz.yani ondan sonra baya bi yicekmişiz tepiklerini :))

tansiyon düşüklüğü iyiymiş kızlar.(tabi çok çok düşük olmaması kaydıyla)geçen randevumda benimde tansiyonum düşük çıktı.ama dr.um tansiyonun düşük olması sağlıklı olduğunu gösterir dedi.plasenta genişlediği için kan hacmimiz artıyormuş bu da tansiyon düşüklüğüne yol açıyormuş.bilgilerinize.

hiç sorma sakın sorma esracımm
gittiği gün konuştuk telefonda akşam üzeri işyeriyle sorun çıkmış apar topar gitti yanii
çok üzüldüm yaaaaaaaa neşemiz gitti gerçekten

biraz daha gecsinde arıyayım ben cnmmmmm
hayır ola niye böle apar topar anlamadımmmmm
demkki bayaa üzüldümü ne acep biliyosan yazsana bana:uhm:

kızlaaaaaaaaaaaaar ayşenin oklava görevini ben alırım heeeeeeeeklava:
nerdesiniiiiiiiiiiiiiiiiz
sereeeeeeeeen gene nereye gittin

ben burdayım canım patronlarım gelinceye dek.ama günlük işlerimi yapmam gerektiği için her zaman katılamıyorum size.evet yaaaaa serennnnnnnnn nerdesinnnnnnnnnnn

günaydın güzel annişler nasılsınız.ben bitik bi vaziyettteydim dün 23 nisandı ve omzumdan büyük bi yük kalktı:bbo:...gün boyu uyusam kendime anca gelirim sizlerden ne haberr

herkese günaydın kızlar bende dün işyerinden erken çıkıp alışverişe gittim kendim için.bir hayli göbeklendim :)))alışverişten döndüğümde çok yorgundum uzandım elimi karnıma koydum ve kızım ilk kez bu kadar belirgin bir tekme attı hatta iki.süperdi ya diğer vuruşlar tekme değilmiş anladım

birde güldenm bende de çok oluyordu tuvalet sorunu artık yatmadan 2 yada 3 saat önce sütümü içiyorum.ve sıvı şeyler tüketmemeye çalışıyorum. böylelikle daha az uyanıyorum gün içinde alacağım sıvıları almaya çalışıyorum cnm sende bir dene istersen tabii denemediysen :))))

günaydın kumralım ve öznur83.dün öğretmenlerimiz için baya bi yorucuymuş anlaşılan.
zelihacım noldu bi öğrencin vardı hani seni çok üzen gitti mi?
öznurcum sende güle güle kullan inşallah aldıklarını.demek kızının tekmelerini hissettin ha.yorulmuş herhalde o da seninle birlikte.dinlenince tekmeledi seni.:))

yok güzelim bizde arka cıkan idareciler olduktan sonra öyle kişiler gitmez.görmemezlikten geliyorum hatasını anlarda özür dilemeye gelir diye ama nerdee

evet canım ya şimdiye kadar hep diyordum ben niye hissetmiyorum çevremdekilerde seninki çok tembel diyorlardı.ama sonunda hissettim inş yakında hepimiz çok daha güçlülerini hissedip burdan anlatacağız :dance:

gözün aydın güzelim ne güzel hissetmişsin prensesini bende bekliyorum ama bizim ki biraz tembel sürekli uyuyormu acaba diye takılıyo babası.bende kime cekti acaba diyorum eşimin yüzüne bakarakjeyyar

kumralım benim kız da uykucu sanırım tekmeliyo diyenlere şaşırıyorum çoook hafif bazı şeyler var ama bebek mi değil mi onu bile anlamadımm

Kızlar sabah sabah sinirden kudurucam yaaaÇok üzgünüm çoook
Taaa 2 ay önceden doktordan aldığım randevuyu iptal etmişler,sabah aradılar cumartesiydi randevum doktorumun işi varmış....
Ayy deliricem bugün perşembe ben hangi doktordan nasıl randevu alacam şimdi yaa,bir de beni doktorunuzun işi var ama sizi falanca doktora yönlendirdik falan deme de yokk,randevunuz iptal oldu diyorlar yaa,ben biliyorsunuz 2 aydır doktora bile gitmiyorum sırf kendi doktorumu beklediğim için 20.haftam oldu daha cinsiyetini bile öğrenmedim,klava:ben şimdiye 10 kere gitmiştim başka doktora ama gitmedim...Bir de hiç bir ilaç kullanmıyorum hala,güya bu hafta gidince bana tetkikler yapacaktı da ilaç verrecekti,yaa bu cildiye bölümü değilki,gebelik yani nasıl bu kadar sorumsuz olabiliyorlar anlamıyoruuum....
Çok üzgünüm çoook

kumralım benim kız da uykucu sanırım tekmeliyo diyenlere şaşırıyorum çoook hafif bazı şeyler var ama bebek mi değil mi onu bile anlamadımm

ben sadece içimde bi top varmış gibi agırlıgını hissediyorum ne tekme ne bişe 20.haftam bitiyo yarına ama tık yok daha çevremdekilerde bu kız olmasın erkek olsa şimdiye coktan hissederdin erkek erkekn hareketlenirdi diyor şaştım kaldım.hamile oldugumu unutup cok ani hereketler yapıyorum bi hissetsem tamam hamileyim diyecegim ama yok daha bişe belemedeyim.

CNM yakındır merak etme bende de öyle başladı birşeyler oluyordu ama diyordum bebek mi yoksa bağırsak hareketleri flnmı sırnaşık şey sonunda hissettim meleğimi :dance:

herkeze günaydınnn güzel annelerrrr

ayşeye ne oldu?ben kaçırmışım yaaaa
bilen birileri anlatabilirmi lütfennn

mommy cim canım sende sinirlerini bozma, haklısın sorumsuzluk bu yaptıkları ama onlar alışkın hamilelere,yani işleri bu, bazılarıda paraya doymuş oluyor galiba,hiçç önemsemiyorlar,insanı deli ediyorlar
sen bu arada doktorunda memnun ve değiştirmek istemiyorsan ama kontrolede gitmem lazım diyorsan güvenebileceğin başka bir doktoru dene bence canımm
ama sinirlenipde bebişinide üzme olurmu canımmm

güzelim sakin olmaya çalış bebişini düşün...her işte vardır bi hayır koskoca adanada bulursun bi yerler üzme kendini..bak bende kızdım şimdi doktoruna ama önemli bi olay olmuştur belki.
ilaç kullanmama olayına gelince ben gebelikten önce tetkikler yaptırmıştım doktor bana hemen folic asit kullanmamı önerdi.gebe kalır kalmazda doktorum elevit hapını verdi bana bunu kullanıyorum.doguma kadar da kullanacaksın dedi.
sakin olmya calış bak eşinde geliyordu sanırım...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…