2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar yaaa
bugün fazla gelemedimmm malum işlerrr
ama size ayşenurdan selam getirdimmmmm.
az evvel aradım çok selemı varrrrr.çok mutlu evde olduğu içinnn
ohhhh ayaklarımımı uzattım keyif yapıyom dediiii

Tabiki canım haklısın,karyola alırsak tabi büyüyenlerden alıcam bende,eşim olmuşken iyisi olsun dedi ama ben işin içine taşınma falan girince düşünüyorum ister istemez,bütün herşey bebişlerimiz için değilmi zaten,elimizden geldiğince en iyisi olsun diye uğraşıyoruz tabi,hayırlısı bakalım zaten daha çok erken almak için o zamana kadar bi çözüm yolu buluruz heralde

oh ohh maşallahhhh:))
birdaha konuşursan selamlarımızı ilet olurmu canımcım

buarada sanada kolay gelsin,valla benimde çoook işim var ama yapasım yok hiççç
dünde tatildiye
bu hamilelik beni çook tembel yaptı valla kızlarr:tomato:

cnm zevk ve tercih meselesi bende park yatakları beğenmiyorum o yüzden hiç araştırmadım ama burda bazı arkadaşlar çok beğeniyordu dedim ya zevk ve tercih meselesi.o dediğin tarzda 630 normal sanıyorum nette en ucuzları 680 civarı ama biraz araştır .ben ilk 6 ay için sepet tarzı beşik aldım 550 ytl di heryerde dolaşırken buldum bir yerde 325 ti hemen aldım dolaşıp araştırmak lazım a.s.

zaman öyle hızlı geçiyorkii
yoksa bana mı öyle geliyor kızlarr
ilk 12 hafta bitmek bilmedi
ama sonrasında 8 hafta nasıl geçti gitti anlayamadım
Allahım sağlık versin önemli olan o
elbiseydi yataktı arabaydı bunlar olur nasılsa

kızlar bende 3 kilo aldım 1 kiloyu ilk 3 ayda aldım kalanınıda şimdiye kadar.ama göbeğimi ve halimi gören kimse 3 kilo aldığıma inanmıyor:))) inanılmaz şiştim ama ben çok mutluyum tıpkı sizin gibi aynaya her bakışımda gurur duyuyorum.göbeğimin şişmesini içinde bir kalp atmasını okadar istedim karnımı her ay şişirerek öyle dolaştımki şükürler olsun yarabbim verdiklerin için .ayy çok duygulandım yine ((

senağlamasenağlama
senağlama
amann be benide ağlattın cadı
ama bunlar mutluluktan aktıkça güzel oluyor
Allahım herzaman bizi böyle sevinçten ağlatsın iyişallahhhhh

kızlar gerçi yazdıklarıma cevap gelmiyo ama yinede paylaşayım dedim dün biraz fazla ayaktaydım pantolonda sıktı gece yatınca hep kımıldardı kımıldamadı beni korkuttu üzüldüm sonra aklıma çikolata geldi doktora giderken yemiştim nasıl hareket ediyo baksana dediği aklıma geldi hemen yedim nasıl kımıldıyo görseniz güldüm tatlı seviyor benimki anlaşılan tavsiye ederim oğlan anneleri deneyin

senağlamasenağlama
senağlama
amann be benide ağlattın cadı
ama bunlar mutluluktan aktıkça güzel oluyor
Allahım herzaman bizi böyle sevinçten ağlatsın iyişallahhhhh

İNŞ canım birde hayırlısıyla ve vaktinde kucağımıza alsak ohhh değmeyin keyfimize:dance::dance::dance:

aaaa aşkolsun canım ya cevap verilmez olurmu banada oluyor arada öyle yazıyorum yazıyorum cevap yok ben pes etmiyorum yine yazıyorum :dance:

tatlıyı bende biliyorum görümceme dr söylemiş bebeğin hareketlerini takip et baktın uzun süre ses çıkmadı tatlı ye ve sırt üstü uzan demiş onun şu dönemlerde bebek hareketlerini hissetmiyorum diye şikayetleri var 7,5 aylık tatlı yediği zaman çoşuyormuş kızı :teytey:

slm kızlar biz geldik tekrar kaynatmışsınız yine ben çok kilo aldım dr her seferinde uyarıyor :çok üzgünüm: çok kilo aldım farkındayım ama ben böle olsun istemiyorum ki
bence karyolalı beşik için 600 ytl çok para ben sordum ank sitelerde mobilya mağzalarında en pahalısı 400 ytl üstelik internetten de resminide gösteriyim hatta bu beşik aynısını 400 dediler çok amaçlı daha sonra karyola oluyor çalışma masası ve komidin benim alcam beşik bundan arkadaşlar:dance:
http://www.ticaretmerkezi.com.tr/index.php?p=show&pid=12669&k_id=1164&kn=Ah%FEap+Be%FEikler

ayşeyle görüşenler benimde çok selamımı iletirmisiniz lütfen

birde serenle görüşen varsa söylermi nerelerde bu kız yawwwwwwwwwww

valla benim bebişin umrunda değil çikolata falan canı isterse kımıldıyor :roflol:: dr giderken yemiştim kocaman büyüklükte çikolata üstelik o zaman 18 haftalıktı kımıldamadı bile dr inat etti o inat etti dönmedi bile uykuya devam etti çikolata yemeye devam ettim tık yok dr ben pes ediyorum dedi :teytey:cinsiyetini bile o yüzden 20. haftada öğrendik

Güldencim haklısın yani sorduğumda banada pahalı geldi ama başka şansım yokki,ankarada yada istanbulda olsam bulurum belki daha makul bi fiyata buralarda işte çok sınırlı sayıda mağaza var ve onlarda fırsatçı yani senin almak zorunda olduğunu biliyolar ve pahalıya satıyolar,neyse Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesinde inşallah hepimiz bebişlerimize istediğimiz şeyleri alalım ne diyim başka

canım cevap yazdığın için teşekkürler cinsiyeti neydi kızmı merak ettim

aaa aşkolsun canımm ya gözümüzden kaçmıştır..

benim kızımı çikolatayla kandıramıyoruma.s.
benim bızdık tam kıpırdanıyor elimi koyuyorumkarnıma anında duruyo
nazlı olacak galiba:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…