2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hayırlı olsun canım ne güzel yaa 3tane birden artık bi daha hamile kalmana gerek yok bikere de çıkar aradan ama bakması zor olucak inşallah yardımcın vardır

tusemg,aynuröz ve disimero hoşgeldiniz eylül annelerine.umarım sonuna kadar bizimle olursunuz.
aleykümselam gülsümcüm.biz iyiyiz oğluşumla allaha şükür sizde iyisinizdir umarım.

serennnn nerdesin ya ? sensizde olmuyor ki canım yaaa.....

slm.kızlar oğluşumla birlikte yine dr.amcasını bi ziyaret ettik sonrada sağlık ocağına uğradık ve tetanoz aşımızı olduuk,diğerinide gelecek ay olacakmışız inşallah,geldik şimdide sayfamıza bakıyoduk,yeni katılan arkadaşlara hoşgelmişler diyorum.Aslında bugün yine moralim çok bozuktu ama artık herne olursa olsun oğluşumu ve onun sağlığını herşeyin üzerinde tutmaya karar verdim,ailem buradan 10 saat uzaklıkta dr.a sordum gitmemde sakınca varmı die o da yok dedi,bilmiyorum gitmeyi çok istiyorum hem bana ve bebişimede çok moral olur bakalım hayırlısı olsun..

evet gülşahcım malesef en ufak bişeyde benimde moralim bozuluyor ve üzülüyorum.elimde diğl malesef.sonra bi daha üzülüyorum oğluşumu üzdüm diye.çok mu alınganız ve ince düşünüyoruz bilmiyorum.elimden geldiğince takmamaya çalışıyorum.sende öle yap tatlım.

Merhaba arkadaşlar; benim yarın 2 düzey ayrıntılı ultrasyona girecem. benim ikili test riski çıkmıştı dua edin inşallah bebeğim iyidir. bu arada cinsiyetinide öğrenecem yarın :)
inşallah sağlıklı olur ne olur unutmayın beni dualarınızda

sağol canım şuanda kolumda ağrı yok ama hemşire ağrıyabilir hatta gece şişebilir dedi şişerse buz koyun 5 dk.falan geçer dedi,şuanda iyiyim,prosedürü buymuş canım galiba etkili olması için 2 tane vuruluyor tam emin değilim,sende yaptırmadıysan yaptır canım doğum sırasında seni ve bebeğini mikroplara karşı korur

Sağol güzelim ya eşim son zamanlarda iyice anlayışsız oldu herkonuda bilmiyorum ama bi süre uzaklaşmak istiyorum bulunduğum ortamdan akşam gelince konuşucam,sende takma hatta hiçbirimiz takmayalım çünkü hiçbişey bebeğimden daha önemli değil artık,Allah ım onları bize bağışlasın inşallah

cnm çok yorma kendini 23 nisan falan derken,ayrıca umarım kurtulursun belandan inann cok iyi anlıyorum seni allah kolaylık versin cnm sen kendine bebişine dikkat et gerisini sallllaaaaaaaa

canım senin için dua edeceğim inşallah bebeğin sağlıklıdır ve Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder. inancını hiç bir zaman kaybetme güzel haberlerini bekliyorum sevgilerimle...

arkadaşlar ben 18. haftamdayım ama doktorum bana aşım olmam gerektiğini falan söylemedi. Ne zaman başlıyor bu aşılar?

Allah razı olsun canım inş. pazartesi güzel haber veririm size :)

tekrar geldim kızlar. dinledik kızımla:)) birazdan da dışarı çıkacağız yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.bende dra 1 ayda bir gidiyorum arkadaşlar dün test sonucu için gittiğimde rahatsızlanmıştım şimdi dinleiyorum.buarada drum 4d ultrasonda çektiği görüntüleri dvd olarak verecek bunu duyunca çok mutlu oldum.artık bol bol izlerim büyüdüğü zaman kızımda kendini görür :))))

CANLAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRR GÜZEL ANNİŞLEEEEEEEEERRRR HEYYYYY BİZİM TAYFAAAAA NERDESİNİSSSSSS:teytey:

HEMEN SİZLERE RAPOR VERİM BENİ MERAKEDEN CANLAR OLMUŞŞ YERİM SİZLERİİİİİsırnaşık şey
BUTUN GUN DIŞARDAYDIM KIZLAR :dance:, ÇAĞLA ŞİKELLE EMRE ALTUGUYU GORDUM,AYSU KAYACIYI GORDUM ALLAH BUTUN UNLULER LEVENTTEYDI VALLA:icecream:

:çok üzgünüm:VEE DEMİN AGUSTOS ANNELERINE BAKTIM İÇİM PARCALANDI YAA OFFF VALLA DAYANAMADIM AGLADIM ZOR KENDIME GELDIM senağlamaALLAH SABIR VERSIN INSALLAH RABBIM KIMSEYE YASATMASIN BOYLE BİR ACI ... RABBİM EVLATLARIMIZLA BIZLERI SINAMASIN INSALLAH O KIZCAGIZADA EN KISA ZAMANDA BİR BEBIS DAHA VERSIN INSALAAAAHHH AMİİİNNNNa.s.

ayyyy özledik kız seni. senin leventte ne işin var bakim bizden habersiz:)))) korktuk valla.

ay merak ettik seni canım.iyi bari iyimişsin.oh ne güzel gezdin bugün yani.hava güzelmiydi bari istanbul'da gezdiğine değsin.

yaa kızlar canım sıkılıyor yaa off
kız kardeşim arkşnın doğum gününe gitcekmiş tabi eve geç kalacak bu sefer babam kızacak sende kaldığımı sölerim diyor bende izin veremem o şekilde d.gününden sonra gelir bizde kalırsın ama arkdşda kalamazsın dedim. hatta ben d.gününe bile gitmesini istemiom babamdan habersiz off
ilerde çocuklarımız büyüyüncede böyle sorunlar olcak küsecekler bize (

Sereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Caniiiiiiiiiiiiiiiim
Nerdesin Kizzzzzzzzzzzzzz
Ben De şimdi Geldim Toplntidan Yeni çiktim ççok Yoruldum Valla

Sereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Caniiiiiiiiiiiiiiiim
Nerdesin Kizzzzzzzzzzzzzz
Ben De şimdi Geldim Toplntidan Yeni çiktim ççok Yoruldum Valla

kokumumu aldın kıs sende şimdi geldin:roflol: çatlak naponnn ne toplantısı ole mılletı nıye topluyosun basına saskınsırnaşık şey

öznurumm janummmmm korkma kıs aman allah korusun bebıslerımızı ılk kez gezım dedım msuterıye gıttım azcık bakındım falan sonra artisleri gordumlülülülülülü havada cok guzel ohhh bırazda yurudum sıkıntım gıttı valla yurumeye ıhtıyacım varmıs anacımmmm:teytey:sizler iisniz dımıı kızlarrr
sweet curse janumm hava superdı gezdıgımede deydı valla:dance: özledim nan sislerii:sm_cool: yeni gelen bacılarada hoşgeldin dileklerimi sunuyorummmma.s.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…