2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

KIZLARRRRRRRR BEN GELDİMM SİMDİ SİZE BENİM KIZIM FOTOSU YOLLUYOMM CD VAR AMA ONU NASIL YOLLARIM BİLMİYOM.

yaa kızlar canım sıkılıyor yaa off
kız kardeşim arkşnın doğum gününe gitcekmiş tabi eve geç kalacak bu sefer babam kızacak sende kaldığımı sölerim diyor bende izin veremem o şekilde d.gününden sonra gelir bizde kalırsın ama arkdşda kalamazsın dedim. hatta ben d.gününe bile gitmesini istemiom babamdan habersiz off
ilerde çocuklarımız büyüyüncede böyle sorunlar olcak küsecekler bize :KK43:(

canımm senın kardeş aynı benım kardes gıbı tam oklavalık bunlar valla:eek:klava:
gecende bizim junior banada tlfn acmıs "ablacımm janumm bidenem ben arkadasa gıdıcem gezıcez sonra sende kaldımı soylıcem annemlere ıdare edersın dımıııı" dedi bende drak hayır benı karıstırma dedım , ya tamam kardesım cokta yardım ederım destek olurum ama ne olursa olsun babamlardan gızlı bısey yapmasına musade edemem:eek:klava: hayır sonra allah korusun basına bısey gelır vıcdan azabı cekerım o yuzden tavrını koy cnm ben ole yapıyorum bıdahada bu sekılde ızın alamıyor alsada gıdıyor ama vaktındede bana kalmaya gelebılıyooorrrr:teytey:
yaşasın dikdatör ableeeKötü Kazen:roflol:

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeee:eek:klava: kıs ne cd si sakın hee koyma ole seuyker yaa kızım nazara gelecek bebiş burdakılerın asla nazarı degmez bılıyorum ama nazar sadece kotuluk ılede degmez bılıyosundur dımı canım benım :uhm:
benım bıle nazarım degebılır allah korusun :nazar: aman hee cd falan koyma resmı sıtıyosan koy sonrada kaldır bıtanemmmmm
insallah nedemek ıstedıgımı anlamıssındır sabırsıs cadııa.s.

ayy kızlar maşallah cemremm çok tatlıydıı sürekli agızını açıp kapadı çünkü acıkmıştık.. bacak bacak üzstüne açtmışş keyfide iyi maşallah işte o fatuyu koymaya çalışıyom..
hatta ben aynı babasına benziyo dediğimde suratını bi ekşitti dr falan güldükk yanii güzel kzım yaa dr hokka gibi burnu var ben bugün çok hasta baktımm ilk kez sizinkisi gibi bebek gördüm dedii maşallahh.

ayy kızlar maşallah cemremm çok tatlıydıı sürekli agızını açıp kapadı çünkü acıkmıştık.. bacak bacak üzstüne açtmışş keyfide iyi maşallah işte o fatuyu koymaya çalışıyom..
hatta ben aynı babasına benziyo dediğimde suratını bi ekşitti dr falan güldükk yanii güzel kzım yaa dr hokka gibi burnu var ben bugün çok hasta baktımm ilk kez sizinkisi gibi bebek gördüm dedii maşallahh.

AMANDA AMAN YERİM BEN ONU BEEEEEEEEEEEEEa.s.
TEYZESİNİN BİTANESİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
KIZ İNSAN ÇOK DUYGULANIYO YAAAAAAAAAAA
BİDE YAŞAMAKKKKKKKKK.AYYYYYY ALLAHIM NE OLU
3 MAYIS ÇABUK GELSİNNNNNNNNNNNNNNNNNsırnaşık şey

canımm senın kardeş aynı benım kardes gıbı tam oklavalık bunlar valla:eek:klava:
gecende bizim junior banada tlfn acmıs "ablacımm janumm bidenem ben arkadasa gıdıcem gezıcez sonra sende kaldımı soylıcem annemlere ıdare edersın dımıııı" dedi bende drak hayır benı karıstırma dedım , ya tamam kardesım cokta yardım ederım destek olurum ama ne olursa olsun babamlardan gızlı bısey yapmasına musade edemem:eek:klava: hayır sonra allah korusun basına bısey gelır vıcdan azabı cekerım o yuzden tavrını koy cnm ben ole yapıyorum bıdahada bu sekılde ızın alamıyor alsada gıdıyor ama vaktındede bana kalmaya gelebılıyooorrrr:teytey:
yaşasın dikdatör ableeeKötü Kazen:roflol:

haklısında kıyamıyorumda pisee ama dedim yok kalamazsın çıkar gelirsin kalırsın bende dedim. enişten kızıyor dedim jeyyar

EVETTTT ARKADAŞLAR KORYALAMA YAPANLARDA SİLSİNN BAKALIMMMMMMMM
kaşları çattıı pekte nazlı valla.. bacaklara bakınn yaa maşallah allahım nazarlardan saklasın..
230 gr boyunu ölçemiyozz dedi dr ama iyi maşallah dedi. 3 lü test sonucu salı 4 ,00 alınacak.

Son düzenleme:
spa0220oe1.jpg

kaşları çattıı pekte nazlı valla.. bacaklara bakınn yaa maşallah allahım nazarlardan saklasın..
230 gr boyunu ölçemiyozz dedi dr ama iyi maşallah dedi. 3 lü test sonucu salı 4 ,00 alınacak.

AYYYYYY SEÇEMEDİM BEN YAAA ÇOK BÜĞÜTMÜŞSÜN AYŞENURRR BİRAZ KÜÇÜLT
BE BACIMMMMMMMM

AYYYYY ÇOK HEYECANLANDIM

:nazar::nazar: maşallah canım maşallahhh baya buyumus kıs ayşee ayy yavrum yaa:nazar::nazar: allahım sen nazarlardan koru yarabbiimmmm:nazar:

Son düzenleme:
ayşe kıss senin kızz keyfine düşkün olacak baksana atmış bacak bacak üstüne rahatsız etmeyin beni der gibi :))
girdiğin ultrason renkli ultrason mu görüntü çok iyi

Oyyyyyyyyyyyyyy Yerim Ben Onuuuuuuuuu
Kizzzzzzzzzz Maşallaaaaaaaah Maşallaaaaah Yavrumm Bilse Kaç Tane Teyze Seyrediyo Onuuuuu

X