2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Hadi Ben çikiyommm Hayirlisi Ile Gidek Gelek Teyzeleri Ben Mesaj Atarim Siz Okiş......... öptümm Tabi Tel Nolari Olanlarra Onlarda Olmayanlara Haber Veriri öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saol canım ben de eşime destek olmaya çalışıyorum allahın izni ile düzelir işleri ya nazar değdi sanırım eşimin işlerine dua ediyom valla işler iyi çok şükür de alacak mevzularında sıkıntı olunca maddi sıkışıklık yaşıyor işi ile ilgili allahtan biraz birikmişimiz varda en azından geçim derdimiz olmuyor allah herkese bol rızıklar versin

Slm.kızlar 3 lü testi dün yaptırdım bende Allah a şükür sonuçlarımız iyi çıktı:dance: sizlerle paylaşmak istedim,inşallah test sonuçlarını bekleyen herkesinki iyi çıkara.s.

güzel annişler merhaba,
ben de pazatesi öğrendim bebişimizin cinsiyetini,
kızımız olcakmış :)
listeye bi prenses daha ekleyebilirmisiniz

hayırlısı olsun tebrik ederim seni prensesini sğlıcakla kucağına al inşallah ay benimki göstermedi kızlar meraktan öldürdü anneciğini yaa kafama da takıldı benimki de prensesmi acep öle derler ya kızlar göstermez diyeee herkes öle diyor hayırlısı bakalım bana prens mi prensesmi nasip etmiş rabbim görcez 14 mayısta inşallah

evet canım katılıyorum sana isteğe bağlı değil ikili test 3 lü test ayrıntılı 4 boyutlu vsss benim doktor 2.li testi yaptı sonuçlar iyi gerek yok 3 lüye yapmicam dedi ben eyvallah dedim tabii bu kontrolümde de 20 haftaya girince 4 boyutluya sokucaz seni randevunu şimdiden ayarlayalım dedi ayarladı ben sadece ok dedim doktorum karar verrecek tabiii ALLAH iyi doktora denk getirsin hepimizi ne doktorlar var yaaa

Slm.kızlar 3 lü testi dün yaptırdım bende Allah a şükür sonuçlarımız iyi çıktı:dance: sizlerle paylaşmak istedim,inşallah test sonuçlarını bekleyen herkesinki iyi çıkara.s.

çok sevindim canım bebeğine maşaAllah
ben de dün verdim üçlü testi ama bir hafta sonra çıkacak sonuçlar..
inşallah iyi çıkar hepimizin sonuçları..

canım benim bildiğim ve internetten araştırdığım kadarıyla ayrıntılı ultrasonu (4 boyutluyu demiyorum) radyolog-nükleer tıp uzmanları çekiyorlar.

evet canım doğru benimkide kendi doktorum tarafından değil zaten tüp bebek ekibindeki bir uzman tarafından yapılıyor bu testlerden o sorumlu konunun uzmanına yönlendiriyor benim dr zaten

evet canım yaa bizimki de göstermiyoor..
doktorum da ancak ayrıntılı ultrasonda görürüz dedi..
ona da daha 4 hafta var ama olsun sağlıklı olsunlar da önemli olan o

kızlar merhaba dün test sonucu almaya gittim sonucum iyi çıktı ama giderken sağ kasığıma çok şiddetli ağrı girdi hastaneye zor attım kendimi.drum iltihap için idrar testi fln yaptı iltihap çıktı bide bizim hanım kendine yer açarken kafasıyla zorlamış ama çok korktum allah hiçbirimize yaşatmasın daha 200 gram böyle ağrı yapıyor bu büyünce neler olabak kimbilir :)))) bugün evdeyim drum dinlen dedi o yüzden yazamadım erken

Test sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim canım.. gözün aydın... Annesini de azıcık korkutmuş kızın.. Bol bol dinlen canım..

hemde ne korku cansucum ya resmen ömrümden ömür gitti allah bebeklerimizi bize bağışlasın iyice korkar oldum çok korkuyorum birşey olacak meleğime diye

canım sonucunuzun iyi çıkmasına çok sevindim
inşAllah biz de güzel sonuçlar alırız
geçmiş olsun iltihaptan çok çekmiştim bir ara, bol bol su iç canım en güzelii o söktürüyor iltihabı.. acil şifalar a.s.

Kızlaarr,yıkıldım Barzeyin yazdıklarını okuyunca...
Biz onunla önceden de tanışıyorduk,ben hamile kalmadan önceden,
Nasıl sevinmişti bebeği olacağına,süpriz hamile kalmıştı...Çok etkilendim yaa...
Allahım sen bizi ve bebeklerimizi koru yarabbiiim...
Kendinize iyi bakın aman ha kızlar ne olur bu sayfalarda hep müjdeli,mutlu haberler
okuyalım inşallah bundan sonra.

inş ya bende çok üzüldüm tamamını okuyamadım zaten allah sabır versin.allah tüm bebek bekleyen anneleri ve meleklerini korusun.
seren nerde yaaaaaaaaaa bilen varmı

Kızlar internette çok güzel blog lar var... Hamileliklerinden itibaren yazmış ve şu anda bebişleri olan anneler.... Hamileliklerinde yaşadıkları bizlere de örnek olabilecek.. Onlar için nelerin faydalı olduğunu tecrübe edip denemiş ve yazmışlar... google dan aratıp bulabilirsiniz... Bence çok faydalı oluyorlar... a.s.

hayret bende şöyle bir geçen sayfalara baktım göremeyince şaşırdım serenin acaba telefon numarası fln yokmu kimsede gerçi bugün pek kimsede yok gibi cansucum ya 2-3 kişi var ne oldu ki böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…