2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cansuuuuuuuuuuuuuuuu, ebruuuuuuuuuuuu nerelerdesinis kıss alııııııııı sen nerdesin yawww:uhm: esra ayse burda begumde yok nezamandır allah allah:uhm:

Arkadaşlar Koopyalama Yapanlarda Silsin Okişşşşşş Baktiktan Sonraa Nazar Değmesin Teyzeleri Cemremeeeeee

doktoeun nededı aysee, nelere dıkkat etmen gerekmiş bebişinin kıpırdamalarını duyman dogalmıymıs yanı gerkcekten onu hıssedebılıyormuymussun cnm:teytey:

CANIM EVET DUYABİLİRMİŞİZZ KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYORMUŞŞ..
10 - 14 MAYIS TEKMELEMEZSE GEL DEDİİ
16-20 MAYIS TEKMELERSE BU TARİHTE GEL DEDİ DEDİ BENDE DEDİM Kİ ŞİMDDİDEN TEKMELİİYO DEDİM..
KAN HAPI VERDİ ARTIK ONA BAŞLIYOZZ TEKMELEMELER BAŞLAYINCA DR ARTIK DAHA AZ GÖRÜSECEĞİZ DEDİ..
ŞİMDİLİK ALLAHIMA ŞÜKÜR HERŞEY İYİ
TETENOZ AŞIMI 20, HAFTADA YAPTIRACAM ALLAHIN İZNİYLE... BU KADAR İŞTE SERENCİMMMMMMMMa.s.

neyse ben kaçim kızlar yemek fln yapim bugün evdeyim ya bukadar dinlenmek yeter üpüyorum hepinizi kendinizede bebişlerede çok iyi bakın

ayy ii ya sevındım rabbim koruyor meleklerımızı valla maşallah cnm allah nazarlardan saklasın insallah bende haftaya gidiyorum kontroleee:teytey: özledim valla ya bebeğimi bakalım bizimkide bukadar buyumus olacakmı, gıttıgımde 17. haftaya gırecek herhalde bukadar buyur :bbo:

kızlar biz kaıyoruz
annemlere gidicez bu akşam
hepinizi öpüyorummmm
bebişlerinize de kendinizede iyi bakınn
iyi akşamlarrrr

allah nazarlardan saklasın canım.maşallah ya nasılda bacak bacak üstüne atmış.41 kere maşallah.

ben çıkıyorum kızlar.hoşçakalın.öpüyorum hepinizi.

neyse ben kaçim kızlar yemek fln yapim bugün evdeyim ya bukadar dinlenmek yeter üpüyorum hepinizi kendinizede bebişlerede çok iyi bakın

öznurum sanada ii aksamlar opuyoruz senıde bebısıde canımmmm kızımıza ve kendıne coook ii bak :1hug:

sarıkanaryam senıde optuk sende bebıse ve kendıne cook ii bak cnm gorusuruukkkkk:teytey:a.s.

Esraaaaaaaaaaaa Nerdesinn Gördün Müüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Küçük Koydummmmmmmmm

Ayşecim Kizizmiz çok Tatli Bitanemmmmmmm
Allah Anali Babali Büğütsünnnnnnn
Maşallahh Valla
Ayyyyy Kiz çok Seviyom Sizleriiii
Nasil Birşeydir Bu Anlatilmaz Dimiiii
Başkasi Dese Internette Taniştik Konuşuyoruz Görüşüyoruz
Inanmam Valla.ama Bakin Ayşenin Sevinci Bizim Sevincimizzz
Ben Sizi çok Seviyorum Iiiki Varsinizzzz

Herkese Hayirli Akşamlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…