2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşenur dr da canım.. çalışanlar da bugün işlerini bitirmeye çalışıyorlar herhalde...

Kislaaaaaaaaaaar
Ayşenin Kizi Iyiymişşşşşşşş Size Selami Var şimdi Kan Aldiracakmiş Bebeğin Resimlerini Dönünce Gösteririrm Dediiii Selami Varrrrrrrrrrrrr :teytey::teytey::nazar:

bende biraz dinleneyim kızlar tekrar gelirim görüşmek üzere öpüyorum şimdilik sizi :)))

Ben çok merak ediyorum bebeğimi kızlar yaa...
en son 8 martta dr gittim ,randevum 26 nisanda nerdeyse 2 ay olacak,
inat ettim, illa eşimle gidecem,cinsiyetini beraber öğrenelim istedim diye arada gitmedim..
İnşallah iyidir yavru kuşum...

bendeeeee çatlıycam meraktaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnn..
ay kafaya takmıyorum diyorum herkeze ama çok merak ediyorum bebişimi
miniğim benim nasıl acaba en son 25 martta görmüştüm minik bedenini
şimdi haftaya cuma randevumuz var doktorumuzla tam bir ay oluyo.geçen gittiğimizde ilk kez bebeğe benzeyen bişeyle karşılaştım çok heyecanlıydım çünkü daha önce hep şekilsizdi hali pirinç tanesi kadardı daha önce ama son gittiğimizde parmakalrını ayaklarını gördüm muhteşem bi duygu.
bide inşallah bu sefer cinsiyetini gösterir ya ...Ama tabi en başta sağlıklı olması tek dileğim ama insan merak ediyo işte :)

Ben çok merak ediyorum bebeğimi kızlar yaa...
en son 8 martta dr gittim ,randevum 26 nisanda nerdeyse 2 ay olacak,
inat ettim, illa eşimle gidecem,cinsiyetini beraber öğrenelim istedim diye arada gitmedim..
İnşallah iyidir yavru kuşum...

içini ferah tut canım.. iyidir bebişin merak etme... inşallah bu gittiğinzde gösterir bebiş cinsiyetini eşinle birlikte öğrenmiş olursunuz ne güzell

ya kızlar ben çok sık gidiyorum.ilk zamanlar 15 günde bir gidiyordum şimdi ayda bir gidicemi söyledi dr.şimdiki randavu 23 nisanda 17.haftaya girdik kızımla.inş.herşey yolundadır.

ya kızlar ben çok sık gidiyorum.ilk zamanlar 15 günde bir gidiyordum şimdi ayda bir gidicemi söyledi dr.şimdiki randavu 23 nisanda 17.haftaya girdik kızımla.inş.herşey yolundadır.
İlk başlarda ben de çok sık gidiyordum canım,keseyi görmeye,kalp atışı görmeye,sonrasında tahlil yaptırmaya,tahlil sonucu almaya falan,haftada 1 gittim bir ara,,hatta doktor güldü bana,bu kadar sık gelmenize gerek yok dedi
:eek: sonra ben dr değiştirdim ve bu doktorum çok yoğun ancak verebildi 26 nisana randevu vallahi çatlicam meraktan,inşallah mutlu haberler veririm size...a.s

kızlar bende eylül annesiyim aslında biz ağustosta falan olur diyoruz çünkü ben üçüzlerime hamileyim kadınlar kulübüne hep giriyordum ama eylül annelerine ilk vdefa girdim benide listenize eklermisiniz benim bebişlerin ikisi erkekmiş üçüncüsü belli değil artık bende buraya takılırım ben 17. haftamdayım

kızlar bende eylül annesiyim aslında biz ağustosta falan olur diyoruz çünkü ben üçüzlerime hamileyim kadınlar kulübüne hep giriyordum ama eylül annelerine ilk vdefa girdim benide listenize eklermisiniz benim bebişlerin ikisi erkekmiş üçüncüsü belli değil artık bende buraya takılırım ben 17. haftamdayım
Üçüz müüü:1shok:
Tedaviyle mi oldu canım?
allah bağışlasın,maşallah....:nazar::nazar::nazar:
Süper bir duygudur heralde,insanın mutluluğu,anne olma sevinci 3 kat artar...

Aramıza hoşgeldin şekercim..a.s.

hoşgeldinn aramıza canımm
ayyy 3 tane birden:)))
çok zor ama çokda güzel birşey
Allahım sağlıkla yavrularına kavuşmayı nasip etsin iyişallahh

merhaba arkadaşlar bende eylül annesiyim kısmetse inşallah. 14 nisan da doktora gitmiştim ve bebişimin cinsiyetini öğrendim erkekmiş. Çok sevinçliyim Allah hepimize sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah. Bende ilk aylarda kontrole her hafta gittim çünkü benim düşük tehdidim vardı ama şu son iki kontrole doktor 3 hafta ara ile çağırıyor. sanırım şuan durumum daha iyi. İnşallah sonuna kadar bir aksilik olmaz ve oğluşumu kucağıma alabilirim :) herkese sevgiler...

merhaba arkadaşlar bende eylül annesiyim kısmetse inşallah. 14 nisan da doktora gitmiştim ve bebişimin cinsiyetini öğrendim erkekmiş. Çok sevinçliyim Allah hepimize sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah. Bende ilk aylarda kontrole her hafta gittim çünkü benim düşük tehdidim vardı ama şu son iki kontrole doktor 3 hafta ara ile çağırıyor. sanırım şuan durumum daha iyi. İnşallah sonuna kadar bir aksilik olmaz ve oğluşumu kucağıma alabilirim :) herkese sevgiler...

hoşgeldinnnn canımm aramıza
oğluşun hayırsı sağlıklı olsun iyişallahhh

hoşgeldin canım aramıza bende pek giremiyorum kadınlar klubüne ama girdikçe eylül annelerine takılıyorum. şuan 18. haftamdayım ve bir bebeğim olacağı için heyecanlıyım. çok güzel sen üç bebeğe birden kavuşacaksın çok şanslısın ben hep ikiz veya üçüz bebeğim olsun istedim ama olmadı olsun bir taneside yeter şimdilik sevgiler.

Ayşeeeeeeeeeeeeee Kiz Nerde Kaldinnnn Yawwwww
Bebişin Iimiş çok Sevindim Arkadaşimmmmm
Kizlar Ben Yoğunum Giremiyorum Hepinize Hoş Sohbetlerr

Aramiza Yeni Katilan Arkadaşlarr Huhuuuuuuu
Hoş Geldiniz Kader Arkadaşi Olmayaaaa

Ayşenur Gelince Beni çaldirrrrr Tatlim Bende Gelirim Müsait Olursammmm
Hadi Baş Baş Kizlar

X