2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bende capri arıyorum bulanların dikkatineeeeeeeeeeeeeeeeeee:dance:

cansuu bugun dısarı cıkıcaksan flo ya bak cocuk ayakkabılarında ındırım var cnm
bak ben bunu 8 ytl ye aldım hap kadar :roflol: cok şirin bişeyyy:teytey:

çok teşekkür ederim canım ya bende araştırıyordum şimdi iyi oldu bu valla a.s.

bugün mothercare de indirim olduğunu kim söylemişti kızlarrr?
ankaradakilerdede varmıdır acaba?
bilen varmııı?

cnm lcw de caprilerde var hemde onden bagcıklı yani ıstedıgın ayara getirebiliyorsun elbise ve tuniklerde 2008 yaz krayasyonu yeni modeller cıkmış yani ben pazar gunu baktım bayıldım bitane kısa kollu cok ınce kot elbıse begendım ama kuması tiril tiril cok şık goguse kadar dar ama cok dgl sonra assagı dogru bollasıyor 39 ytl cok guzeldı bi bakarsın cnm valla her yere yaz gelmiş yaz modelleri cıkmı bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm:teytey:

cansuu bugun dısarı cıkıcaksan flo ya bak cocuk ayakkabılarında ındırım var cnm
bak ben bunu 8 ytl ye aldım hap kadar :roflol: cok şirin bişeyyy:teytey:

çok şirinmiş bu ciddenn
bende öğle tatilinde gidip bakıyım diyordum iyi oldu hem mothercare e hemde flo ya uğrarım artık:)

bugün mothercare de indirim olduğunu kim söylemişti kızlarrr?
ankaradakilerdede varmıdır acaba?
bilen varmııı?

mothercare i bilmem ama hafta sonu istanbuldaydım bücürük te de çok güzel şeyler varmış ben dayanamdım bebişime penye aldım 3 tane,fiyatı 3,90 ytl..yelek aldım eşofman kumaşndan çok tatlı....

arkadaslar ben daha kendim içinde bebişim içinde hiç alıs veris yapmadım :uhm:
dısarı cıkmaya fırsatım olmuyor tam olarak birde carsımız bize cok uzak yaa :1no2:benim bulundugum yerde pahalı herseyde hayırlısı bakalım benneyaptımki2 hafta sonra giysilerimin hiçbiri olmayacak bana mecbur alırız yani:roflol:a.s.

kızlarrr heryerde varmı bilmiyorum ama bursa ve ankarada olduğunu biliyorum YEŞİM mağazası var
orda 19,90 a kot ve kumaş kapriler var , normal hamile pantolonlarıda aynı fiyat, ben bir lacivert normal birde beyaz kapri aldım, iki tanede eşofman altı aldım çook rahat ve fiyatlarıda uygun haberiniz olsun

tebrik ederim valla seni bu haftaya gelip eski kıyafetlerine sığabilmişsin ....ben çok erken almak zorunda kaldım..pantalonlarımın önü kapanmadı belim kalınlaştı daha 10-12.haftada hem de :)

ne güzel canlarım yaaa bana hersey cok uzak fazla tanımıyorum da cevremi inşallah memlekete en kısa zaman da giderim yaa en azıdan orda ki cevreyi biliyorum annem ile gezerim alıs verişimi ordan yapmayı düşünüyoru bebişim için inşallah hayırlısı ile

öznur bak bu da ebru markaymış ama çok da güzel değilllllllllll

çok teşekkür ederim bende bir tek bunu görmüştüm canım. bende fazla beğenmedim yanlış hatırlamıyorsam 69 ytl fln fiyatıda.bu fiyat için çok bence.bu gidişle hiçbirşey bulamayacağım ya o pahalı bu çirkin memnuniyetsizmiyim neyim:tomato:

çok şirinmiş bu ciddenn
bende öğle tatilinde gidip bakıyım diyordum iyi oldu hem mothercare e hemde flo ya uğrarım artık:)

saol cnmma.s. ugra ugra floya cok ındırım gelmiş ben silivrideki maksiye girdim super seyler vardı lcw de cok uygun yazlıklar cıkmış:teytey: hazır cıkmısken onada baksırnaşık şey neguzel yaa calıstıgın halde cıkıyorsun offfff ben 8,30 tan 6,30 a kadar oturuyorum :çok üzgünüm: neyse gez bakalım sne tadını cıkart cnma.s.

AYYYYYYY KIZLAR SİZE DÜN GÖRDÜĞÜM RÜYAYI ANLATAYIMMM
ŞİMDİ FAZLA BİŞEY HATIRLAMIYOM AMA KEDİ GİBİ BİR ADAMIN SAĞ KOLUMU TUTUP ISIRDIĞINI GÖRDÜMM VE GECE SAAT 4,30 - 5 ,0 GİBİ UYANDIMM TABİ TERLEMİŞİMİŞİM ÜZERİMİ FALAN HEP ÇIKARMIŞIM SABAH FARKINA VARDIM HATTA EŞİME DEDİMM BEN NE ZAMAN ÇIKARDIM ÜZERİMİ DİYE NESE ÜZERİMİZİ GİYİNDİM ARABADA EŞİM BENİ İŞE BIRAKIRKEN RÜYAMI ANLATTIM KOCİŞ DEDİM RÜYAMDA KEDİ ADAM BENİM KOLUMU ISIRDI DEDİM KOLUMU GÖSTERDEM Bİ BAKTIM Kİ 3 TANE DİŞ İZİ GİBİ YARA VAR AYY KOCİŞİMDE NE OLDU DEDİ BENDE ŞOK OLDUMM BİLMİYOM Kİ DEDİMM .. DURUN KLUM FOTOSUNU KOYAM GERÇİ ŞİŞLİĞİ FALAN İNDİ AMA OLSUNN /COLOR]

Canım ben hep şaşkınbakkala gidiyorum... ordan alıyorum indirimli ürünleri de 3 katlı orası elbet bişiler denk geliyorr indirimde
haber veririm ben kapri görürsem

hanımlar ayaklarınız rahat mı? ben her ayakkabı ile duramıyorum artık ...hafta sonu adidastan bir spor ayakkabı aldım ama çok cici...spor gibi de değil şık,yürüyüş ayakkabııs gibi her kıyafetin aktına giyillir...lame renk...fiyat tabi adidas olduğu için çok uygun değil ama çok rahat...

tebrik ederim valla seni bu haftaya gelip eski kıyafetlerine sığabilmişsin ....ben çok erken almak zorunda kaldım..pantalonlarımın önü kapanmadı belim kalınlaştı daha 10-12.haftada hem de :)

evet arkadasım Allahdan ev hanımıyım fazla dısarı cıkmıyorum evin içinde eşofman felan lastikli etegim var belini bollastırıp şimdilik onları kullanıyorum ama benimde göbişim iyice büyüdü aslında 38 den 42 ye cıktı şimdilik öbür aya olmaz hiç birsey hayırlısı :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…