2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cnm tabiki duaların hikmeti cok büyük Allahın kelamı zaten onlar onun için hem evinizde bulundurun hemde okuyun arkadaslar a.s.

neyse arkadaşlar ben ürperdim valla..banyoya girecktim kokudan nasıl gireceğim şimdi yalnızım da evde....neyse dua ede ede girerim artık....sizlere iyi günler öpüyorum...

evet arkadasım meryem süresi dogumu kolaylastırıyormus okumak lazım onuda a.s
benim görümcem su anda 9. aya girdi oda hamile okuyor meryem süresini Allahım herkese kolay bir sekilde dogum nasip etsin inşallah bebişlerimizide hayırlısı ile saglıklım dünyaya getirmek nasip etsin inşallajha.s.

dünya dualarla dönmüyormu zaten..
Allahım korur meleklerini merak etmeyin kızlarr
ayyy kapatalım bu konuyu yaa,içim bituhaf oldu valla

Erkek kedi birisini ısırırsa veya tırmalarsa, o kişi hastalanır uzun süre hasta yatar
yorumu buymuş nette baktım aman inanmıyom benn...............................

hamişliğin güzel yanları kadar kötü yanlarıda oluyo demek......... elden bişey gelmezzzzzzzzz. duamızı edip yatalım biz...............
teyzoşları benim prensesim acıktııııııııııı

aysecim birsey olmaz sen içini ferah tut cnm Allahım bizi bizden daha iyi biliyor meleklerimizi ve bizi korur a.s.

cnm korkma nekadar cesur olursan okadar savasırsın bole seylerle dıkkat et ve duanı eksık etme artıı dedıgım gıbı abdestsız yatma bu aralar en azından faydasını goreceksın bana ınan

Erkek kedi birisini ısırırsa veya tırmalarsa, o kişi hastalanır uzun süre hasta yatar
yorumu buymuş nette baktım aman inanmıyom benn...............................

inanma tabi canım ben ne rüyalar görüyorum hep yorumlarına bakıyorum hep hastalık hiçbnirşeycik olmaz allah koruyor çok kapılmamak lazım böyle yorumlara hadi git doyur meleğini :teytey:

rabiya ben taktım bu gün bu konuya sasna da sorayım... sen kendine nasıl bi kıyafet alacaksın...

cnm Allahım nasip ederse ben altına hamile pantolonu üstünede penye hamileliklerden almayı düsünüyorum malum burası cok sıcak oluyor onun için takım hamileliktende almayı düsünüyorum kaynımın dügünü olacak 2 ay sonra giymek için o zaman :dance:

ayyyyy ayşecim şimdi okudum güzelimmmmm
hayır ola valla ürperttin beniii:sm_confused:
aklıma şöyle bişey geldi acaba sen o korkudan kendini ısırmıl olabilirmisinnn
saçmamaı bilmiyorum ama belkide :uhm:

ulen var yaaaaaaaaaaa iyi ki beceremedik gene bi sürü dalga geçmişiniz hemen bak döferim heeeeeee

inanma tabiki ayşenurcum
ne biliyormuş ki o yorumcular?
sen içini ferah tut canımm Allahım korur miniklerimizi iyişallahh
hadi git de karnını doyur kızının artık
valla benimkide acıktı galiba:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…