2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bak bücürük var burda... ben de gidip bakayım... neler var.... bu arada kızlar LCW fransızlarındı türkler alacaktı bi kaç yıl evvel aldılar mı... haberi olan var mı...

Kesinlikle türk markası canım geçen sene hürriyet gazetesine 1 tam sayfa ilan vermişti biz türküz diye...Çok iyi hatırlıyorum...
Neden fransz malı kullanmıyormusun?

AYYYYYYY KIZLAR SİZE DÜN GÖRDÜĞÜM RÜYAYI ANLATAYIMMM
ŞİMDİ FAZLA BİŞEY HATIRLAMIYOM AMA KEDİ GİBİ BİR ADAMIN SAĞ KOLUMU TUTUP ISIRDIĞINI GÖRDÜMM VE GECE SAAT 4,30 - 5 ,0 GİBİ UYANDIMM TABİ TERLEMİŞİMİŞİM ÜZERİMİ FALAN HEP ÇIKARMIŞIM SABAH FARKINA VARDIM HATTA EŞİME DEDİMM BEN NE ZAMAN ÇIKARDIM ÜZERİMİ DİYE NESE ÜZERİMİZİ GİYİNDİM ARABADA EŞİM BENİ İŞE BIRAKIRKEN RÜYAMI ANLATTIM KOCİŞ DEDİM RÜYAMDA KEDİ ADAM BENİM KOLUMU ISIRDI DEDİM KOLUMU GÖSTERDEM Bİ BAKTIM Kİ 3 TANE DİŞ İZİ GİBİ YARA VAR AYY KOCİŞİMDE NE OLDU DEDİ BENDE ŞOK OLDUMM BİLMİYOM Kİ DEDİMM .. DURUN KLUM FOTOSUNU KOYAM GERÇİ ŞİŞLİĞİ FALAN İNDİ AMA OLSUNN /COLOR]

senin ısırabileceğin yerdemi? evinizde kedi varmı? eşin ısırmış hatırlamıyor olabilir mi?

benim eteklerimin hiç biri olmuyo... ama hamile kalmadan önce kayınpedderim 38 beden bi etek varmişti... ama bana çok büyük gelmişti.. galiba etiketini yanlış basmışlar... o işime çok yaradı... şimdi tam üzerime göre oluyo... gördükçe kayınpederime dua ediyom valla...

evet cnm haklısın benimde annem almıstı lastikli bol bir etek evin içinde rahat giyinmek için şimdi onu giyiyorum yoksa diger etekler felan olmuyor yania.s.

senin ısırabileceğin yerdemi? evinizde kedi varmı? eşin ısırmış hatırlamıyor olabilir mi?

yok canımm o geç yatmış zatenn ayy ben kendim yapamam kii
spa0197ny8.jpg

spa0199yw3.jpg

işte canımm bu şekil oldu ayy ilk gün çok kabarıktı burdan ufak gözüküyo fakat azcık daha büyükk.

ayy çok şarırdımm hadi sinek desemm evde sinek yokk ısırsada bu kadar büyük olmazz..

ben şimdilik çıkıyorum arkadaşlar banyo yapıp işe gideceğim....bu aralar çok terliyirum artık...hiç bilmem şimdiye kadar böyle terlediğimi :KK43:

AYYYYYYY KIZLAR SİZE DÜN GÖRDÜĞÜM RÜYAYI ANLATAYIMMM
ŞİMDİ FAZLA BİŞEY HATIRLAMIYOM AMA KEDİ GİBİ BİR ADAMIN SAĞ KOLUMU TUTUP ISIRDIĞINI GÖRDÜMM VE GECE SAAT 4,30 - 5 ,0 GİBİ UYANDIMM TABİ TERLEMİŞİMİŞİM ÜZERİMİ FALAN HEP ÇIKARMIŞIM SABAH FARKINA VARDIM HATTA EŞİME DEDİMM BEN NE ZAMAN ÇIKARDIM ÜZERİMİ DİYE NESE ÜZERİMİZİ GİYİNDİM ARABADA EŞİM BENİ İŞE BIRAKIRKEN RÜYAMI ANLATTIM KOCİŞ DEDİM RÜYAMDA KEDİ ADAM BENİM KOLUMU ISIRDI DEDİM KOLUMU GÖSTERDEM Bİ BAKTIM Kİ 3 TANE DİŞ İZİ GİBİ YARA VAR AYY KOCİŞİMDE NE OLDU DEDİ BENDE ŞOK OLDUMM BİLMİYOM Kİ DEDİMM .. DURUN KLUM FOTOSUNU KOYAM GERÇİ ŞİŞLİĞİ FALAN İNDİ AMA OLSUNN /COLOR]

ayy ayşeemm tuylerım dıken dıken oldu valla okuyunca cnımıniçii şu duayı koy basucuna dedım ya sana hamişsin olur boyle seyler gormen normal fakat kolunda diş ızı olması cok garıp , cnm burdan nedımkı sımdı sana boyle seyler olabılır cnm sana tek dıyecegım yatarken abdest al ve mutlaka abdestlı yat ban cıddı dıyorum burdan ne oldugunu soyleyemem sımdı ama genelde hailelere gelırler dedıgım gıbı sen abdestlı yat duanı oku ve basucuna ayetel kursuyu koy her aksam dogurana kadar yap bunu cnm

yok canımm o geç yatmış zatenn ayy ben kendim yapamam kii
spa0197ny8.jpg

spa0199yw3.jpg

işte canımm bu şekil oldu ayy ilk gün çok kabarıktı burdan ufak gözüküyo fakat azcık daha büyükk.

ayy çok şarırdımm hadi sinek desemm evde sinek yokk ısırsada bu kadar büyük olmazz..

ay çok geçmiş olsun canım ya..dediğin gibi insan ısırığına benzemiyor...büyüklerden birine sordun mu?hani hamileyi de bebeği de korkuturlar derler ya Allah korusun...

seren canımm baş ucumda yasin ve ayetel kursu var canım ve yatarken hep dua eder yatarım canım....... valla çok korkaka oldum fakat nedense kedicikten hiç korkmuyom sadece çok fazla terliyom kii üzerimi çıkarıyommmmmmm... zaten başka bişey hatırlamıyom kiiii

gecmiş olsun aysecim yaa gercekten cok sasırdım ben hayırlısı aksam yatarken duanı okuyup yat cnm a.s.

ayy ayşeemm tuylerım dıken dıken oldu valla okuyunca cnımıniçii şu duayı koy basucuna dedım ya sana hamişsin olur boyle seyler gormen normal fakat kolunda diş ızı olması cok garıp , cnm burdan nedımkı sımdı sana boyle seyler olabılır cnm sana tek dıyecegım yatarken abdest al ve mutlaka abdestlı yat ban cıddı dıyorum burdan ne oldugunu soyleyemem sımdı ama genelde hailelere gelırler dedıgım gıbı sen abdestlı yat duanı oku ve basucuna ayetel kursuyu koy her aksam dogurana kadar yap bunu cnm

serencim ya o dua dediğin nedir?ben de çok korktum ürperdim okuyunca....

ayşenurrrrrrrrrrr çok şaşırdım kız çok ilginç valla ağzım açık kaldı ben de çok değişik rüyalar görüyorum boşluklara düşüyorum başucuma da dua falan koydum ama gene de kabuslar devam bakalım belki biter diye bekliyoruz eşim de ben de her gece uyanığız :KK43:(

ayşenurcumm çok şaşırdım canımm
dualarını ihmal etme,ama doktorunada bir sor istersen sanki birşey ısırmış gibi.
çok geçmiş olsunn

ahh canım yaaa evde hayvanda beslemiyoz kii imkansızz zaten ben küçük böceklerden korkarım va allaha şükürr evde sinek bile yoktur...........
amann kim korkutursa korkutsunnnnn ne ısırırsa ısırsınn biz kızımlaaaa korkmuyozzzzzzz allah bizi koruyooooooooo..................

X