2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

eee bence uygun ya ben sıradan çok çeşit olmayan bir mağazadan yeni modeller geldikçe pantolon alıyorum ve 60 ytl ki cansunun gönderdikleri kadar şık değiller (

burdayııııııııııız şu senin gebe sitesine bakıyorum cansu çok beğendim çok güzellermiş bir yerde seda dergisi görmüştüm geçenlerde orda da buradaki elbiseleri gösteriyordu canm

eee bence uygun ya ben sıradan çok çeşit olmayan bir mağazadan yeni modeller geldikçe pantolon alıyorum ve 60 ytl ki cansunun gönderdikleri kadar şık değiller (

Bu mağazanın modelleri benimde çok hoşuma gitti.. Ama ben çalışmıyorum ya.. O kadar para vermek istemiyorum aslında kendim için...
Çalışsam alırım hergün iş hayatında şık olayım derim ama şimdilik buna gerek yok gibi geliyor.. Kararsız kaldım.. Bugün çıkıcam öğlen bakalım... eşimin bir arkadaşı bebe ve hamile butiği açmış oraya bakacağım.. fiyatlar ii gelirse ordan birkaç parça şey alırım..
Hamile taytı istiyorum bakalım bugün bulabilecek miyim?? Baharı taytla geçiririm.. Nasılsa kilo da almadım.Üstüne de şık 2 3 tunik alırsam benim baharlık olayı biter... Yaza Allah kerim:teytey::teytey:

günaydın herkese
dün bende doktora gittim 3lü teste gerek görmedi bir ay sonra 4d ultrasona giricez
herşey yolunda bebeğim gayet sağlıklı ama kordonu biraz uzun dedi şimdi bir sorun olmaz
ama doğum esnasında küçük bir ihtimal dolanma olabilir dedi doktor inşlh olmaz bu durum canımı sıktı biraz. Tabi cinsiyetinide öğrendik listeye bir prenses daha ekleyebilirsiniz :) bende kız anası olucam :))

Oyyyyyyyyy Oyyyy Bi Kizimiz Daha Geliyooooooooo

Ya Arkadaşlar Güneş Korucu Olarak Ne Kullanmak Gerek Yaaaa
Malum Antalya çöl Sicaklari Başladii Yani

Tebriklerrr prenseslerr yer açınn bir tane daha prenses geliyorrrr :teytey::teytey:

yupppiiiiiiiiiiiiiiiiii
bir prenses daha geliyorrr
canımm çok sevindim,Allahım sağlıkla kucaklamayı nasip etsin iyişallahh

kordon meselesinide çok düşünme bitanem, zaten son zamanlarımızda sık aralıklarla kontrol altında olucaz ve Allah korusun olabilecek bir aksiliğe hemen müdahale edecektir doktorlarımız canımmm
iyi şeyler düşün tamammı?

1. sweet curse........... 1 Eylül.................ERKEK
  2. asliiii......................2 Eylül.................ERKEK
  3. Mavili_06................2 Eylül.................ERKEK
  4. Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
  5. B.tugan...................3 Eylül.................ERKEK
  6. emelgüzel...............3 Eylül................ERKEK
  7. glsm32...................4 Eylül................ERKEK
  8. Özdecan.................5 Eylül..............KIZ
  9. eylül_annesi............10 Eylül..............KIZ
  10. Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
  11. müjdes...................11 Eylül...............KIZ
  12. sarikanarya.............11 Eylül................KIZ
  13. Yeniyaşam..............12 Eylül..............ERKEK
  14. Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
  15. Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
  16. Kumralim................15 Eylül..............ERKEK
  17. Sel-inn....................15 Eylül.............ERKEK
  18. sayra......................15 Eylül.............ERKEK
  19. Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
  20. Bride..................... 19 Eylül..............KIZ
  21. 6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
  22. Ariazoni...................19 Eylül.............ERKEK
  23. cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
  24. Öznur83..................20 Eylül...............KIZ
  25. hilarya.................... 21 Eylül..............ERKEK
  26. Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
  27. Wiski.....................21 Eylül...............KIZ
  28. İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
  29. Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
  30. İletişim....................23 Eylül...............KIZ
  31. gamzeli26................23 Eylül..............ERKEK
  32. betulygt...................23 Eylül..............ERKEK
  33. mdm34....................23 Eylül..............KIZ
  34. ayşe&serkan...........24 Eylül..............KIZ
  35. Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
  36. Gundogdus............. 24 Eylül..............KIZ
  37. alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
  38. Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
  39. rabiyasin.................24 Eylül...............KIZ
  40. Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
  41. Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
  42. Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
  43. Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
  44. Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
  45. Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
  46. Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
  47. Seda67..................28 Eylül...............Cinsiyet
  48. Sebek................... 29 Eylül.............. KIZ
  49. Seren_...................29 Eylül..............ERKEK
  50. Mehtapelif.............. 30 Eylül..............ERKEK

gözünaydın iletişim kızlar kervanına katıldın şimdilik erkekler fazla eylül ayında .drun sadece bilgi vermiş cnm moralini bozma bol bol dua edelim allahın izniyle birşey olmaz içini ferah tutmaya çalış.

sağolun kızlar tebrikleriniz için darısı öğrenemeyenlerin başına inşlh.

canım ben kendime bir iki tane hamile pantalonu almayı düşünüyorum sanırım sen pantalon giymiyorsun. Pantalon üzerine tunik alıcam şimdi tunikler zaten bol hamile giyimden alıp bir sürü para vermem.sadece pantalonlar biraz pahalı olacak.senin istediğin tipte etek ve üst modeli görmüştüm fiyatını hatırlamıyorum istersen öğrenirim

teşekkürler
ayy çokk mutluyummm :1hug:a.s.

Cansucum geçen gebe yi capitolde dolaşırken gördüm fakat çok yorgundum giremedim, link için sağol.Bu arada az evel de yazmıştım gümürtye gitti heralde, mothercareye gidicem demişsin nautilus'takine gitme anam birşey yok, yani gebeler için pek yok.Şaşkınbakkala git derim.Ben bugün gidicektim vazgeçtim...

cnmmmm tebriklerrr kızın oluyormus cok sevındım valla negusel pembiş pembiş alacaksın bebişe:teytey::teytey:

kızlar buarada lcwaikiki'de cok guzel elbıseler ve guzel tunıkler var elbıseler 39 ytl, tunikler 20-35 civari ama coook şık bilginizeea.s.

Oyyyyyyyyy Oyyyy Bi Kizimiz Daha Geliyooooooooo

Ya Arkadaşlar Güneş Korucu Olarak Ne Kullanmak Gerek Yaaaa
Malum Antalya çöl Sicaklari Başladii Yani

ben druma sordum bebek için olan ürünlerden kullanabileceğimi söyledi. ama sorunlu cildin varsa cildiyeye danışmamı önerdi.bende bebek için olan güneş sütlerine bakmayı düşünüyorum a.s.

eveet seren ben de lcw den kendime bişiler bulabiliyorum bazen hem fiyatları da çok abartılı değil zaten fazla bişey alınmıyır bir süre sonra iyice sıcak olacak tuniklerin çoğu uzun kollu şimdilik evdekilerle idare ediyorum bakalım eğer capri görürseniz bir yerde haber verir misiniz kızlarrrrrrrrrrrr

ben druma sordum bebek için olan ürünlerden kullanabileceğimi söyledi. ama sorunlu cildin varsa cildiyeye danışmamı önerdi.bende bebek için olan güneş sütlerine bakmayı düşünüyorum a.s.

La roche ürünlerinde kullanabilirsin canım...50 faktörleri var..ben her yaz denize gitmesem de kullanıyorum açık tenli olduğum için hatt kışın da la roche nemlendirici kullanıyorum..onun da içinde 15 faktör var çünkü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…