2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

:roflol: eferin nebılem ole boracan koycam demsıtın ya o yuzden dedım, bora cok guzel ısım bende dusunmustum ama gorumcemın oglu bora, o yuzden sen koy senınkıne daha ii gıder ben ya baran, ya toygar, ya ilkin yada baska bişey:))) şimdilik aklıma gelen bunlar hala arastırıyorum degısık duyarsan banada sole okişa.s.

Tamam canımm söylerim... Ben de şimdilik bora diyorum herkese ,, değiştirmem herhalde ama benim işim de pek belli olmaz.. jeyyar zaten isim işini kociş yanlız bana bıraktı... 9 ay sen taşıyorsun... İsmi bulmak da koymak da sana düşer dedi....Derdini ben çekiyormuşum.... Canımm kocişimmm yaaa Şeniz

Canım bende daha hissetmiyorum...
dr 20. hafta civarı ancak hissedersin demişti bana. Bende o yüzden dinlemeyi bıraktım..Acaba hisseder miyim diye düşünmüyorum..

okadar çok hissetmek istiyoruz ki bebişlerimizi herşeyi ona bağlıyoruz 20.haftadan önce bana da drum hissedemezsin ilk hamileliğinde demişti neyse sıkacağız dişimizi az kaldı sayılır :)):teytey:

evet cnm cok haklısın ben evden resmen eskılerın deyımıyle sefertası hazırlıyorum:))) dısardan yıyemıyorum hep aynı seylerden bıktım yersem corba soyluyorum evden daha saglıklı hemde kendı ellerımle yaptıgım seylerle beslıyorum bebegımı:smiley-cool:
buzlugumda sureklı yaprak sarması bulunduruyorum canım ısteyınce 30dkkada pısırıp sıgumaya bekletım ertesı sabah işyerıme getırıyorum cekırdek gıbı yıyorum valla:teytey:
salatalık cok yıyorum tuzlu tuzlu , dedıgın gıbı cevız ve kuru kayısıyı cok yıyorum peynır desen zaten peynır hastasıyım ben peynırsız bır gun bıle dusunemıyorum
sık sık az az yemek gerekki daha saglıklı beslenelım cokta kılo almayız zatena.s.

neguzel valla bızımkı sankı o tasıyor karnında o habıre ısımler soyluıyo bı heycanlı anlatamam benden beter:roflol: cocuk dogunca yandık ıkı erkekle basetmek zor olacak helekı babaya cekerse:teytey:

neguzel valla bızımkı sankı o tasıyor karnında o habıre ısımler soyluıyo bı heycanlı anlatamam benden beter:roflol: cocuk dogunca yandık ıkı erkekle basetmek zor olacak helekı babaya cekerse:teytey:

Canım özel msj attım....

Ne yapalımm kısımm iki erkek in yanında biz daha kıymetli oluruzz... jeyyarsengözlerimebaksanab

geldimmmm
ben de yemeğe gitmiştimmm, kız zekiye pardon cansuu ben de kızımın adını kocişe bırakmadan koydum bile allah izin verirse NAZ :))

geldimmmm
ben de yemeğe gitmiştimmm, kız zekiye pardon cansuu ben de kızımın adını kocişe bırakmadan koydum bile allah izin verirse NAZ :))

ayy çok komikk ya... ben doğduğumda babamın babannesi benim adımı zekiye olsun istemiş... böyle arada insanlar bana zekiye değince çok komik geliyor.... :roflol::roflol:

aman aman Naz lı prensessss Allah nazarlardan saklasın inşşş

Canım özel msj attım....

Ne yapalımm kısımm iki erkek in yanında biz daha kıymetli oluruzz... jeyyarsengözlerimebaksanab

ayy evet kıss valla işin otarafını hıc dusunememıstım:roflol: haklısın bız daha kıymetlı olacaz
sımdı bakıyorum msjlarınıza kıslarrra.s.

Kızlarr ya artık ben yüzüstü yatamıyorum... Ancak bacağımı karnıma doğru çekersem yüzüstü ya da sırt üstü yatabiliyorum... Benim göbiş 1 haftadır aldı başını gidiyorr :teytey:

E Sen Nasil Olsa çalişmayacaksin Ya Ayşenur Ben Antalyaya Birakirim Kizlarimiz Oynar Parkta Hava Da Güzel Nasil Olsa Antalyada :))))

Ne oluyozzzzzz
Bugün herkess seren e özel mesajjj çalışıyor.... :uhm:

:dilcikar: kıskanma ben kendım ozelım cunku:roflol:
msjını aldım cnm wıskı senınde aldım msjını cnm anlıyorum haklısında,
buarada ayşem senın msj gelmıyo yaa anlamadım :uhm: ne yazıyon kısss

cansum benım nezmaan şişecek yaww
gercı hamiş olmadan once bende gobek denılen hıc bısye yoktu sımdı karnım cıktı ama ben dahada şişsin ıstıyorum:asigim:

canlarımmm ben çıkıyorum.... bir arkadaşımla mağazaları gezelim... Birlikte yemek de yiycez.. Öpüyorumm sizleri ve bebişlerinizii....

cansum benım nezmaan şişecek yaww
gercı hamiş olmadan once bende gobek denılen hıc bısye yoktu sımdı karnım cıktı ama ben dahada şişsin ıstıyorum:asigim:

Canımm benim hamiş değilkende fırlayan bir göbeğim vardı... Ama bir haftadır sipsivri çıkıyor....

son aylarda aman göbeğim çok eğilemiyorum deme sakın hatırlatırım bu sözlerini .... :teytey::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…