2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşeeee kıs nirdeesiiinnnnlaelaelaelaelae
koy koy dedın koyduk resımlerı bak herkes koydu yuksam bızı begenmiyomusunşakkıdı

valla sanki hayali insanlarla konşuyo gibiydik böyle daha iyi oldu yaa en azından konuşurken kafamızda canlandırabiliyoruz

Ayyyyyy ne güzel ya sayfamız renklendi herkese görebeliyos herkes çok güzel maşallah allah nazar etmesin

ben diyecektim şimdi ne güzel herkes resmini koymaya başladı.
böyle daha güzel oluyor :sm_cool:
rabia sende koysana resim

oyyyyyyyyy ne güze çıkmışsınızz annişlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr maşallahh
ebruu çaldırdımm şekercimmmmmmmm

oldumu arkadaslar herkes cok güzel cıkmıs ben gelinlikli resimlerimi bilgisayara atmadıgım için bu resmimi koydum arkadaslar a.s.:dance:

sizi görmek çok güzel yaaaaa.. keşke yakın olsakta görüssek ama uzagızz... allah izin ederse bebeğim doğsun istanbula gelecegiz gezmeye ve inşallah istanbuldaki arkadaşları görmek isterimm...

eee tabii antalyaya gelene kapımm açık
:))))))))))))))))

günaydın kızlarrrrr çok yoğunum yazamıyorum .aman aman ne güselmiş bizim annelerrr yawww ben koyamıyorum maalesef işyeri bilg hiç resmim yok ama en yakın zamanda hallederim inş::)))

valla sanki hayali insanlarla konşuyo gibiydik böyle daha iyi oldu yaa en azından konuşurken kafamızda canlandırabiliyoruz

evet cnm haklısın böyle daha iyi oldu sanki msn de yazısıyormus gibi resimlerden canlandırarak yazısıyoruz :1hug:a.s.

ayşecim ben temmuz ilk haftası gibi istiyorum antalyaya gitmeyi hem arkadaşımı görmeye hemde gezmek için senide görmek isterim tabi temmuzda nasıl olurum doktor izin verir mi bilmiom ama istiom
sende istanbula gelirsen ağırlarız seni en iyi şekilde
a.s.

kızlar ben yemeğe çıkıyorum
bebişim acıktı midemiz bulanmaya başladı
öpüyorum hepinizi

gercekten arkadaslar herkes cok güzel cıkmıs maşallah iyiki tanışmısım sizlerle iyiki gelmişim buraya ben a.s.:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…