2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Seren Tamam Canimm Oldu şekerimmmmmmmmm...
öznurr Canimm çok Güzel Güle Güle Kullann..........

Kızlar merhaba bizde bebişimle yemeğimizi yedik geldik çok kötüyüm midem bulanıyo salatanın içinde soğan varmış kalktı yine midem ya napçam ben yavvvvvvvvvvvvvvvv

Kızlar merhaba bizde bebişimle yemeğimizi yedik geldik çok kötüyüm midem bulanıyo salatanın içinde soğan varmış kalktı yine midem ya napçam ben yavvvvvvvvvvvvvvvv

naneli sakız çiğne cnm bana iyi geliyor böyle durumlarda sende bi dene bakalım

öyleymiş canım... bana hemşire vwe daha önce doğum yapan arkadaşlarım söyledi... ben bebek olabileceğii hiç düşünmemiştim... ilk başta öyle hissediyomuşsun..

çok güzel ya çok mutlu oldum şimdiii :icecream::icecream:

naneli sakız çiğne cnm bana iyi geliyor böyle durumlarda sende bi dene bakalım

evet a.s, herkeste aynı sekılde olmaz tabı ama bende yenı kesfettım nane aromalı sakız gercekten bulantıya cok ıyı gelıyor.. benım hafta sonu ıkı sınavım vardı ılkı sabahtan dı ve ben erken kalkınca mıdem cok kotu oluyor sınav 9 daydı 9 a kadar mıdem otursun dıye ne yedıysem cıkardım :1ninca: umıdımı de kesmıstım zaten sınava gıremıcem sandım ama en son sınava gırerken naneli viwident fılan attım agzıma ınanılmaz ferahlattı ve mıdemı oturttu.. hala bulantı sorunu yasayanlara tavsiye ederim denemekte fayda var yerimseniben şakkıdı

slm kızlar.geçerken bi uğrayayım dedim...
nasılsınız bakalım...keyifler yerinde desenize.2li testler 3 lü testler falan.bayağ yoğun bir aydasınız.inş hepinizin sonucu çok güzel çıkar.bu arada ben ilk hareketleri 15.haftada hissetmiştim.tekmelerde 16.haftada.ama kimileri 22.haftada ancak hissediyor.
hepinize sorunsuz bir hamilelik diliyorum arkadaşlar... a.s.

kızlar öğrendim çok şükür bebeğimin sağlığı iyi 175 gr olmuş :) artık oğlum diyebilirim erkekmiş bebeğim darısı sizlere hayırlısıyla öğrenirsiniz inşallah
bu arada tekmelere bile başladık yavaş yavaş oynuyo benim ki:)

ben geldim arkadaslar bende yemegimi yeyip geldim yarasın kızıma :dance:
bu arada hosgeldin betülcüm a.s.:1hug:

15 YTL FİYATI İŞTE BEN BUNUN SARISINI BEYENDİM 9,50 YTL BİZİM EVİN ORDA Bİ ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE ACEP ALSAMMI

kızlar öğrendim çok şükür bebeğimin sağlığı iyi 175 gr olmuş :) artık oğlum diyebilirim erkekmiş bebeğim darısı sizlere hayırlısıyla öğrenirsiniz inşallah

canım cok sevindim hayırlı olsun ogluşun Allahım tamamına erdirsin inşallah :dance:
hepimizinkini benimde kızım olacak hayırlısı ile:dance:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…