2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

eeee anneler bugün nasılsınız bakalım esramı cinsiyetini öğrenecekti bugün öğrendimi acaba geri dönüp okuyamıyorum işim çok :KK43:(

seren ben koyamıyorum yaaa demiştim ya benim çalıştığım camia biraz kalabalık ve tanyorlar beni şimdi bi görürlerse kii görürler o yüzdennn :KK43:(

seren ben koyamıyorum yaaa demiştim ya benim çalıştığım camia biraz kalabalık ve tanyorlar beni şimdi bi görürlerse kii görürler o yüzdennn :KK43:(

hehehee ben gördüm... Ebruyuu... Çok güzelll bir annişşş o da.... Maşallahhh
:teytey::nazar:

nıye kıs benıde tanıyan cok ama bak ben koydum hem gorseler nolucakkı ,aaaa bak kıım mı dıyecekler sonucta kotu bısey yapmıyoruz en dogal seyler konusup paylasıyoruz bence cekınılecek bısey yok ama sen bılırsın tatalım nedımmma.s.

arkadaslar benim bebişimde acıktı bulantı baslıyor ben yarım saat sonra gelirim öpüyorum şimdilik sizi kib :1hug:a.s.

18 canım... yarın 19a gircez allahın izniyle...

glsm32 bu ilk hamileliğin mi yoksa ikinci mi?.. 18-19 haftadayım demıssın ne zamandan beri hissediyorsun bebegin hareketlerini kacıncı haftada basladı? ve nasıl o kıpırtılar neye benzıyor ben 17 hafta olucam acaba benim ne zaman baslayacak merak edıyorum.. fisfisfisCADIARZU

senii msn kurduu seniiiiiikafamçokkarıştı
kıs sedayla gorusuyormusun(ikrar) ben hıc acık gormedım merak edıyorum valla buralardada dgl herhalde dımı:uhm:

canımm haftasonu gördüm msn de konuştuk
yeni eve geçmiş.. Yerleşmeye çalışıyordu...

Kısss bizim seninle aramızda tam 3 hafta varmış... sen 13+4 ben 16+5

BEN hala birşey hissetmiyorum sadece ara sıra sol tarafımda sızı oluyor acaba diyorum ama emin olamıyorum :))

BEN hala birşey hissetmiyorum sadece ara sıra sol tarafımda sızı oluyor acaba diyorum ama emin olamıyorum :))

Canım bende daha hissetmiyorum...
dr 20. hafta civarı ancak hissedersin demişti bana. Bende o yüzden dinlemeyi bıraktım..Acaba hisseder miyim diye düşünmüyorum..

canımm haftasonu gördüm msn de konuştuk
yeni eve geçmiş.. Yerleşmeye çalışıyordu...

Kısss bizim seninle aramızda tam 3 hafta varmış... sen 13+4 ben 16+5

anaaa evet benım son sat tarıhım 5 ocak sen benden oncesın bılıyordumda kac hafta ondesın bılmıyordum vay bee okadar hamıs kalalım sıtedık kaldık bak ıkımızınde oğluşu oluyo ay burnumun dıregı sızladı valla yaa :1hug: ozaman sen hissetmeye baslarsın bebısı:uhm:
bide benden once doguracaksın allah kısmet ederse vay bee :teytey:
isim dusundunmu cnm boracan dgl dımı:roflol: yazık sakın ole koyma cucukla dalga gecerler borazan dıye:1hug:

Geldimmmmmmmmmmmm
Kizimm Acikti Ama Ben Azcik Daha Bekleyeyim Diyommm Akşamakadar çok Acikiyozda.

aaaaaaaaaaa ayşeee delimisin kıssss:mymeka: cabuk bıseyler solede yee aksama kadar yesen nolucak kıs delımısın ben oglen yıyorum aksama kadar bırsuru sey yıyorum sonra aksam yemegı yıyorum evde meyve yıyorum sut ıcıp yatıyorum az az sıksık yıceksın ole azdaha beklım deme sakın bak kovalarım heee:eek:klava:

anaaa evet benım son sat tarıhım 5 ocak sen benden oncesın bılıyordumda kac hafta ondesın bılmıyordum vay bee okadar hamıs kalalım sıtedık kaldık bak ıkımızınde oğluşu oluyo ay burnumun dıregı sızladı valla yaa :1hug: ozaman sen hissetmeye baslarsın bebısı:uhm:
bide benden once doguracaksın allah kısmet ederse vay bee :teytey:
isim dusundunmu cnm boracan dgl dımı:roflol: yazık sakın ole koyma cucukla dalga gecerler borazan dıye:1hug:

Delüüü borazan olmayacak Çok üzgünüm çoook
bora olacak sadece... Yağmuru getiren rüzgar.... Yağmur da bereket demek.. Yani oğluşum evimize bereket getirecek mutluluğumuza mutluluk katacak inşşşşş

aaaaaaaaaaa ayşeee delimisin kıssss:mymeka: cabuk bıseyler solede yee aksama kadar yesen nolucak kıs delımısın ben oglen yıyorum aksama kadar bırsuru sey yıyorum sonra aksam yemegı yıyorum evde meyve yıyorum sut ıcıp yatıyorum az az sıksık yıceksın ole azdaha beklım deme sakın bak kovalarım heee:eek:klava:

Seren cim çok haklısın.... Mutlaka ara öğün yapın kızlar kenidinize hele çalışanlar..... Sakın aç bırakmayın kendinizi de bebişi de....
Gerekirse evden bir tabak hazırlayın... içinde peynir falan olsun.... Arada çerez niyetine peynir yeyin.. Hem tok tutar hem de kalsiyumm:teytey:
Ya da ceviz, badem, kuru siyah üzüm, kuru kayısı bunları da ihmal etmeyin....Ben her gün mutlaka 3 5 tane bunlardan yiyorum...

X