2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

cansum benım nezmaan şişecek yaww
gercı hamiş olmadan once bende gobek denılen hıc bısye yoktu sımdı karnım cıktı ama ben dahada şişsin ıstıyorum:asigim:

ŞİŞER ŞİŞER KISSS MERAK ETME BENİM DE DAHA İKİ ÜÇ GÜN OLDU BELİRGİNLEŞTİ :teytey::teytey:

Canımm benim hamiş değilkende fırlayan bir göbeğim vardı... Ama bir haftadır sipsivri çıkıyor....

son aylarda aman göbeğim çok eğilemiyorum deme sakın hatırlatırım bu sözlerini .... :teytey::dance:

:)))) okiş cnm hadı sana ii gezmeler caddede bıseyler gorursen uygun fıyata bızede sole belkım haftasonu kocısle gecerıs otarafaaa optum cnma.s.

önce kuş çırpınıyo gibi oluyodu içimde... ben bebeğin olduğunu bilmiyordum ama bebek kıpırdadığı için deiler... şimdi sanki boşlukta takla atıyo gibi oluyo... özellikle sabahları aç karına yüzüstü yatınca belli oluyor...

peki kacıncı haftada hissetmeye basladın ilk olarak görmedin sanırım, bırde yüzüstü yatınca yanı karnının üstüne yatınca mı yoksa sırtüstü mü demek istedin? çok soru sordum ama :uhm:
:dance:

al canım ben senin yerine koyuverdim... çok güzelmiş bu arada...

pr011440maxvu2.jpg

OYYYYYYYYYYY BU KİMİNKİİİİİ AYY ÇOK GÜZELLLLLLLLLLLLLLLLL:teytey::teytey:

Ebru Canimm Yolla Sen Kizini Büyütürüm Benn Nede Olsann Ev Bayani Olcamm Yaşlanipp Gidecemmmmmmmm
:KK43:((((((((((((((((((((

Kocişim Aradi Az öncee
Bu Akşam Gezmeye Gidiyozz Kocişime Hali Saha Ayakkabisi Alacazzzzzzzzz..
Cumartesi Gece 23,00-24,00 Ve 24,00-01,00 Hali Saha Maci Varr Bende Yalnizimm üfffff üffffffff.
Ama Olsunn Pazar Günü Kahvaltiyaa Gidecezzzzzz Tabi Yine Yağmur Yağmazsa :))

Yemeğimizide Yedikkkkkkk Oh Yarasinn Kizimaaaaaaa...............
Cansuu Yinee Aliş Veriş Yapar Gelirrr
Anam çok Imreniyom Ben Buna Yaa Maşallah.. Bende Alacam Bugun O Zibin Takimini Hehehehe

sırt üstü dicektim canım kusura bakma... ben de çok merak ettiğim için bu konu ile ilgili başlık bile açmıştım... çok değil o yüzden... tam hatırlayamıcam ama erken başladı benimkisi... dur biyerde yazmıştım ben... bulursam söyleyeyim...

anladım cunku yüzüstü yatamazsın dıye dusundum karnımız hafıfte olsa cıkmaya basladıgı ıcın gorunurde bırsey olmasada yuzustu yatınca rahatsızlık duyuyor ınsan.. şu kuş çırpması gıbı dedıgın bende daha once ıkı kere fılan oldu hanı göz seyirir de ard arda bı kac defa onun gıbı lıklıklık eder gıbı ama bagırsak hareketı olmadıgına emınım cunku ıkısının arasında cok fark var onun gıbı degıl yanı nasıl tarıf edeyım bılemedım :roflol: ama anlamıssındır yoksa o bebişimmiydi gercekten :teytey: :hooray:

ben de önceden bişey almıyodum ama cinsiyet belli olunca imreniyorum yahuu ,nasıl durucam almadan imkansız dayanamam heralde ayyy evde olsam örerdim bile

anladım cunku yüzüstü yatamazsın dıye dusundum karnımız hafıfte olsa cıkmaya basladıgı ıcın gorunurde bırsey olmasada yuzustu yatınca rahatsızlık duyuyor ınsan.. şu kuş çırpması gıbı dedıgın bende daha once ıkı kere fılan oldu hanı göz seyirir de ard arda bı kac defa onun gıbı lıklıklık eder gıbı ama bagırsak hareketı olmadıgına emınım cunku ıkısının arasında cok fark var onun gıbı degıl yanı nasıl tarıf edeyım bılemedım :roflol: ama anlamıssındır yoksa o bebişimmiydi gercekten :teytey: :hooray:

CANIM SLM ADIN BETÜL MÜÜÜÜa.s.

aysecım aldım ozel msjıda ben numaramı degısıcem yenıyımı eskıyımı verım bence yenısını verım eskısı nasılsa kapanacak senınkını yazıp koydum cebıme cnm yenısı alınınca caldırırım okişşşşşa.s.

öznurrrrrrrr Kaça Aldinn Bunuuu Ayy çok şeker Iyi Günlerde Kullann Canimm

bende çok beğendim çok amaçlı kullanım için değil ama taşınabiliyor ben ilk başlarda 1 yaşına kadar yanımda olsun istiyorum enbüyük lüksümüz bu olsun istedim 325 ytl burda anne bebek fuarı vardı ordan aldım piyasada 550 ytl di çok uygun gelince aldım :teytey: beğendiğinize sevindim:dance::dance::dance:

vallahi ben de öyle ama yarın görünmeyecekmiş bu reklam öyle demişler;

gülden sana bişey soracağım bir üniversiteden yurt arkadaşıma çok benziyorsun dokuz eylül de mi okudun sen de onunda adı gülden di.

Merhabalar güzel annneler nasılsınız ne çok şey kaçırmışım yarım günde oku oku bitmiyor :bbo: yok ben 9 eylülde okumadım canım eğitimimde ank oldu yani seyahatler dışında hep ank dayım. bu arada ebrunun da kızı oluyormuş hayırlı olsun sağlıklı sıhatlia.s.

X