2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Canımm yazılar çok hızlı ilerliyor..Atlıyoruz galiba bazı yazıları...
İyi ki hepimiz varızzz da birbirimize destek oluyoruzz

ayşeeeeeeee teşekkür ederim canımmmm pembiş oldu takvimim bu arada özel yazabilirsin artık hadi yaz çatlıcam

Günaydin Hanimlar Bende Bugün Saat 13.00 Gibi Dr. Gidicem Inş. Bebişimin Cinsiyetini öğrenicez Bakalim Hayirlisi Artik.

YAW KOYACAMDA SIMDI HAYRAN KITLEM COK OLUR FALAN O YUZDEN KOYAMIYORUM:roflol: İMZA FALAN ISTERSINIZ YANİ HİİÇ VAKTIM YOK KIZLAR:roflol::roflol: TMM BENDE KOYARIM CNM a.s.

ne güzel gelinlik o öyle.... Tam presnsesler gibi olmuşsun... Maşallahhh mutluluklar versin Allah ım eşinle sanaa

:dance: mutlu oldum şimdi. teşekkürler arkadaşlar. insan bazen ilgi istiyor tatlicadiarzu sırnaşık şey
rabiacım anlamıştım seninde kapalı olduğunu
hepinizi öpüyorum Şeniz

arkadaslar bende kızımın sarısın ela gözlü ve beyaz tenli olmasını istiyorum inşallah bazı seyleri babasına benzer bazı seyleride bana benzer hayırlısı bakalım :1hug:

Günaydin Hanimlar Bende Bugün Saat 13.00 Gibi Dr. Gidicem Inş. Bebişimin Cinsiyetini öğrenicez Bakalim Hayirlisi Artik.

inşallahh gösterir annesii bugün bebişin cinsiyetini... Annesini daha fazla merakta bırakmasın zatenn
İyi haberlerini bekliyoruzz

ne güzel gelinlik o öyle.... Tam presnsesler gibi olmuşsun... Maşallahhh mutluluklar versin Allah ım eşinle sanaa

SAOL CANIM ARKADASIM AMİİNN ALLAH KIMSENIN MUTLULUGUNU BOZMASIN INSALLAH İSTEDINIZ BENDE KOYDUM RESMİMİ
GERCI SEN BENIM YAKINDAN OLAN RESMIMI DAHA ONCE GORMUSTUN:teytey: BUDA DUGUN FOTOMUZ:1hug:

NEGUZEL YAA SEVDIGINLE EVLENIYORSUN SONRA BEBİŞ OLUYOR KOCAMAN AILE OLUYORSUN SUPER YAA ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUNa.s.

gündoğduş inşallah hayırlı haberlerle gelirsin cinsiyetini de öğrenirsin bende daha öğrenemedim haftaya kısmetse ama çok merak ediyorum artık

seren ne kadar güzel çıkmışsınz kız
allah nazardan saklasın
gelinliğinden çok güzelmiş

gundogdus hadi bakalım hayırlı haberlerle gelicen inşlh
bende pazartesi gidicem bebişlerimiz utanmaz gösterir inşlh :)

Ayyyyyy ne güzel ya sayfamız renklendi herkese görebeliyos herkes çok güzel maşallah allah nazar etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…