2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

GÖZÜNAYDIN CANIM test sonucun iyi çıkmış bebişin cinsiyetinide öğrenmişsin ne güzel :dance:

:teytey: ayy cok sevındım cnmmmTebrıklera.s.
pekı sende mıgde bulantı varmıydı bıde sagdamı soldamı hıssedıyordun:uhm:
artıı drek huni gıbı gordun dımı pipisini:roflol: benımkı net demedıde ondan soruyorum cnm yanlıs anlama yania.s.

50 ytl kraft ta nasılll.... valla internette dolanıyomm bakalım bişeyler beyenirmiyim.. genlde sarı beyaz gibi renkler alırım bebeğime..
kızlar sizde bişeyler almak için erken mi daha sizdede korku var mıı.......çok istiyorum kızıma bişeyler almak ama ne yapsam bilemedimm.........

Bulantım hiç olmadı.Ne sağda hissediyorum nede solda değişik yerlerde gıdıklanma gibi birşeyler oluyor sadece.Kafasını hareketlerini felan gösterdi doktor fakat cinsiyetine kendisi baktı bana göstermedi.Kesin erkek net gördüm dedi.Bende bakıyım felan demedim.a.s.

ben 6.ayımdan önce birşey almayı düşünmüyorum ama bazen çok uygun şeyler düşer ya ancak ozaman alıyorum mesela beşik ve biberon takımlarını aldım :)) ama giysi olayı henüz sıfır

korkma cnm allahın iznıyle bısey olmaz
almak ıstıyorsan al neden dıceksın bızım beebısler eylul ekım arası dogacak yanı kışa gırmıs olucaz, e 1-2 ay sonra almaya kalksan kışlıklar kalkıp yazlıklar cıkıcak ozamanda yazlık bıseyler alamayız dımı ama o yuzden cınsıyet kesınse hazır havalar tam ısınmamısken kışlık bıseyler al derıma.s.

ben almıyorum hiç bişey almadımda kısmetse 7 ayda başlıycam almak istiyorsan al tabiki anne olcaz heycanlanmamız normal

Saol canım ben günde 1 defa tefor kullanıyorum sabahları,en son kan vereli 1 ayı geçti dr.da 1,5 ay sonra gel demişti ama haftaya ist.a gideceğim için yarın dr.a gidip tahlillerimi yaptırıcam,biliyorum canım çok önemli bu tiroit illeti bakalım yükseldiyse belki ilacın dozuda artabilir napalım,sanada geçmiş olsun canım sende ihmal etme..

gözünüz aydın canımmmm
Allahım sağlıkla tamamına erdirsin iyişallahhh
sende mavişleri almaya başlarsın artık:)))

saol cnm benımde aynı hiç bulanmadı mıgdem arada sagda arada solda agrım oluyo bakalım iice kesınlesecek 29 nısanda belkı benımde erkektır:teytey:
allah saglık versın hepımızea.s.

Kızlar üzülerek aranızdan ayrılıyorum.Akşam yemeğe eşimin arkadaşı gelicek.Bilgisayar kafayı yedi format atıcak bakalım.Sizlerle daha hızlı ve rahat yazışmam için format şart oldu..Akşam yatmadan yazıştıklarınızı bir bir okurum.Hoşçakalın.Şişşşt dedikodumu yapmayın.yerimseniben

QUOTE=sarikanarya;2451353]canımm yaa ben sadece birkaç tane çorap ve fenerium dan mama önlüğü aldım, gerisini ablam aldı ve bana vermedii
yiğeni doğduğunda çeyiz bohçası gibi valizlerle getirecekmiş:)))[/QUOTE]

:roflol:ablamda bana göstermedi almış örmüş bişeyler yapmış çeyiz pohçası getircekmiş doğunca bi ballandıra ballandıra anlatmazmı yaptıklarını :roflol:

Mavili tebrikler canım,Allah sağlıkla doğumunu nasip etsin inşallah,darısı benim gibi cinsiyetini öğrenmeyen annelerin başına ne diyim.tekrar hayırlı olsun..

Kızlar saçma olmazsa bişey sorucam size,cinsiyetini öğrenen anneler özellikle bu çin takvimiyle uyuştumu yani hiç baktınızmı doğruluk payı varmı acaba ben çok merak ediyorumda

sanada geçmiş olsun canım ama tahlilini
ayda bir yaptır san iyi olur gibi endokoloji uzmanı öelle demişti bana bizlerin daha dikkatli olması lazım a.s.

Kızlar saçma olmazsa bişey sorucam size,cinsiyetini öğrenen anneler özellikle bu çin takvimiyle uyuştumu yani hiç baktınızmı doğruluk payı varmı acaba ben çok merak ediyorumda

yok kısbenımkı tutmadı:dilcikar: cok alısmıstım kız dıye ama erkek cıktı %70 erkekmiş doktor ole dedı
yalan o çin takvımlerı:dilcikar:klava:

Bana Hep Kiz çiktii Ve Tuttuda Yaniiiiiiiii Bilmem Artikk Ama En önemlisi Içinize Ilk Ne Doğduysa O Oluyo Benceeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…