2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

QUOTE=sarikanarya;2451353]canımm yaa ben sadece birkaç tane çorap ve fenerium dan mama önlüğü aldım, gerisini ablam aldı ve bana vermedii:KK43:
yiğeni doğduğunda çeyiz bohçası gibi valizlerle getirecekmiş:)))

:roflol:ablamda bana göstermedi almış örmüş bişeyler yapmış çeyiz pohçası getircekmiş doğunca bi ballandıra ballandıra anlatmazmı yaptıklarını :roflol:[/QUOTE]

:))))))))
yok neyseki benimki insaflı, gittik beraber aldık hepsini, cinsiyeti kesinleşene kadar ikna ettim ara verdi almaya:)))
annemlere gittikçe açıp açıp bakıyorum:)))
bakalım cumartesi doktordan dönüşte belki biriki parça birşey de ben alırım

Kızlar banada kız çıkıyo ama tabi fazla kaptırmak istemiyorum kendimi,içimden benimde kız geçiyo ya hayırlısı artık,ne olursa olsun sağlıklı olsun nasılsa daha ilk bebişimiz ne oğlum var nede kızım farketmez...

Sorma Arkadaşim Bende Bebeğimi Hissetmek Istiyom Gerçi Hissediyom Ama ........... Maşallah Yavrumm Bacaklarida Uzunn .....

Sorma Arkadaşim Bende Bebeğimi Hissetmek Istiyom Gerçi Hissediyom Ama ........... Maşallah Yavrumm Bacaklarida Uzunn .....

benim kuzucum uslu uslu yatıyo galiba:KK43:(
şöyle tekme falan atsın istiyorum
vazen pıt pıt seyirme gibi birşey hissediyorum ama hergün düzenli olarak değil

benim kuzucum uslu uslu yatıyo galiba:KK43:(
şöyle tekme falan atsın istiyorum
vazen pıt pıt seyirme gibi birşey hissediyorum ama hergün düzenli olarak değil

canım benimkide gıdıklıyor hergün oynuyor ama az kaldı 20 haftalıkken artık tekmelemeye başlar o zaman da bi dur ya lütfen falan dersin :teytey:

Kızlarr oğluşum olucakmış içime doğmuştu zaten doktor kesin dedi.Üçlü test sonuçlarımızda normal çıktı.Kalp atışlarınıda dinledim bide fotoğramızı verdi.Ayy çok mutluyumm..:dance::dance::dance:
Ayşecim gözünaydın Allah herkezin bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallaahh.

Sanada oğluşun hayırlı olsun arkadaşım ne güzel teker teker cinsiyetler belli oluyor....:teytey:

Ben olsam beşiği beyaz-sarı-pembe ya da mavi alırım lacivert içimi kararttı, üstelik tülü de lacivert....

Ben olsam beşiği beyaz-sarı-pembe ya da mavi alırım lacivert içimi kararttı, üstelik tülü de lacivert....

aynen valla cnm bende pembesı var ama oglum olacagı ıcın annem saolsun yardım edıcek beyaza cevırıcez kız olsun erkek olsun beyaz daha guzel duruyor bencedea.s.

kızlar bugun bebegımın cınsıyetını öğrendım :emir_bebek: bir oğlum vardı ...ikinciside yoldaymıs ..yanı bebegım ERKEK :teytey: kız annesı olmak kısmet degılmıs ama olsun gelınlerım benım kızlarım olur..hemen cızelgemın rengını degıstıreyım pembe yapmıstım belkı kız olur dıye sırnaşık şey ogluma ayıp olmasın hemen mavı yapmalıyım..allah hepımızın evlatlarına saglık versın en onemlısı o ..:emir_bebek:

tebrik ederim mehtapelif artık üç erkekle uğraşacaksın demek, işin zor olacak :))
hayırlısıyla kucağına aldığını da görürsün inşAllah canım..

X