2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

HADİ YAAA :teytey: AYYYYYYYYYYYYYYYYYYY NEGÜZELLLLLLL KENDI BEBEKLIK ELBISELERINI GIYDIREBILECEK :dance: SUPER YAAAAA COK SEVINDIM VALLA BENDE HEP KIZ ISTERDIM NAPALIM IKINCI BEBIS INSALLAH KIZ OLUR:teytey:

aysenin kızı mı olacakmıs cnm cok sevindim darısı benim bebişe bakalım bende yarın gidecegim dr cinsiyetini merak ediyorum valla bende hayırlısı bakalım inşa.s.

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr Evet Kizim Oluyoooo Ayyy çok Mutluyummmmm Beyza Cemrem Geliyoo Allahin Izniyle...
150 Grm 11,7 Cm Boyu.. çok Hareketli Dedi Dr Herşey Iyi şimdilik.ayin 16 Si 17 Si Gibi 3 Lü Test Yapacagiz.. %90 Kizz Dedi Dr..ama Ben Eşim Ve Hemşirede öyle Kiz Dedi çünkü Bende Gördümm Pipisi Yoktu Boştuuuu Yani Kesin Gibi Zaten Yanilma Payi Düşük 4 Buyotludada Bakti Ayyy çok Mutluyumm Kizlar Sizce Yanilma Olabilirmii Kiiii ......

kızlar bana da dua edin hayırlısı ile bende ögrenirim inşaalh cinsiyetini bebişimin size müjdeli haberi veririm bende hayırlısıyla a.s.

cnm cok sevindim hayırlı olsun Allahım gönlüne göre versin bana da dua edin bende yarın dr gidecegi bakalım ben de ögrenebilecek miyim merak ediyorum hayırlısı bakalım inşallah a.s.

Aaaaaaaaaaaaa Olamazzzzzzzzzzzzzzzzzz Aeyşeeeeeeeeeeee
Ben Sana Dedim Dr Gitmene Bile Gerek Yoktuuuuuuu
Kizin Olacak Seninnnn.
Cnm Benim Artik Değişmez Bu Satten Sonra Allah Tamamina Erdirsin Cnm
Herşey Gönlünce Olsun Inş Gelinliklerle Görürsün Kizizni
Tabiii Yanindada Benim Oğlannnnnnnnn Hehe.
,valla Babsi Verdi Ona Göreeeee

maşşşşallah hayırlısıyla doğumu nasip olur inş.4 boyutlu renkli ultrasonda yanılma payı yokmuş zaten bebişin 15 haftalık.benim cinsiyeti tam muamma:uhm: ama drum bebeklerin cinsel organlarının 11 ile 15. haftalarda oluştuğunu söylemişti ben 12+5 tim %80 kız dedi senin 15 hafta olmuş kızdır gerçi geçen sayfalarda muhabbeti olmuştu bilemeyen drlarda oluyor ama renkli ultrason pek yanılmıyor a.s.

orda hunıye bencer bısey yoksa evet kız:roflol::roflol: insallah cnm %90 demıs baksana daha ne istiyorsun işte kızın olacak kendın gıydıgın kıyafetlerı kızınada gıydıreceksın:teytey: cok sanslısın valla cnm allah saglıklı sekılde kucagına almayıda nasıp etsın ayyy neguzel yaaa.s.

Hayirli Olsuuuuuuuuuuuuuuuuun
Benim De Içime Kizin Olacaği Doğmuştu Söylemiştim Sana Da çok Sevindimmmm
Inan Ki Senin Adina , Ne çok Seven Varmiş Kiz Seni Hatta Dedim Ki Zilli Ayşe Olmayinca Sessiz Kaldi Siteeee

ayşe gözünaydın kızın sağlıkla dünyaya gelir inşlh.
inşlh hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız
bende çok merak ediyorum haftaya cuma görücem bebişimi
canım annemde örgü falan hiç bilmez öğrenmiş torununa yelek örüyor
anneler bir başka yaa uzakta olan arkadaşlarım en kısa zamanda annelerinizle özlem giderirsiniz inşallah.

Kizlar Ben Artik Aliş Verişe Başlarimmm Ayyy çok Mutluyum Durup Durup Gülüyom Ya Allahim Sağlik Versin Bebeklerimize...çok Harektliydi Ayaklari Elleri Uzun Maşallah..burnu Bana Benziyomuş Babasi Dedii Seniin Gibi Sivridedii Eyvahh Yandim Ben Dedi Hatta Kocişim Ikiniz Bitirirsiniz Falan Dedi.... Artik Cemrem Beyzam Canim Kizim Diye Severim Yavrumu Allah Uzun ömürler Sağlik Versinnnnn............... Bu Arada Ilk Esracim Duyduu................

Ayyyyyyy Yaa çok Iyisiniz Hepinizi çokkkkkkk Seviyorum Ben Yaaaaaaaa üfffff Gözlerim Dolu Ağlayacam Valla........ Valla Ben Sizi Birakip Nasil Ayrilacam Iştennn Ama Hepinizi Tel Numaralarini Istiyom Valla.................. Sizi çok Seviyomm Allah Gönlünüze Göre Versin Canlarimm Allah Nazarlardsan Saklasin Yavrularimizi......................

ayşenurrr cinsiyeti öğrenince benim takvimi yapıcan heeeee söz ver şimdiden ben zor yaptım bunu zaten bi de renklisini hiç yapamam :))

tekrardan tebrıkler cnma.s.

eveettt guzel hamişler bıraz gulmeye nedersınız:teytey:

** Hamile kadınlar fena aşerir**

- Ahmeeet.
- ...........
- Ahmet kalk. Canim acayip kavun istedi.
- Yarin alsam olmaz mi askim yaaaaaaaa.
- Tabi ki olmaz. Simdi Alman lazim.
- Tamam Hayatim alayim.
(tam kapidan cikacakken)
- Ahmet dur dur. Simdi de şÖyle kaymakli bi ekmek kadayifi cekti canim. Bosver kavunu onu al sen.
- Tamam Hayatim.
- Ahmeeet. Ciktin mi caniiim.
- Söle Hayatim, tam cikiyodum.
- Bak sen kadayifi da birak. Hani gecen belgeselde cikmisti ya böyle kirmizi bi meyve, bi tek Afrikada yetiisiyomus. Ondan getir sen.
- E yuhhh artık.
- : (
:roflol:

** Hamile kadın kıskanç olur**

- Ondan sonra Hayatım. Ayse Hanim da katildi mi tartismaya.
- HAngi Ayse Hanimmis bu.
- E bizim ofisteki memure Ayse hanim.
- Daha önce hic bahsetmemistin bu Ayse hanimdan. Niye soz etmedin.
- Sirasi gelmemistir Hayatim
- Bilmemi istemedigin bisey var da ondan mi anlatmadin bana bu kadini.
- Yok Hayatim ne olabilir ki. Alemsin valla.
- Sozu gecistirme Ahmet. Kim bu Ayse hanim. Ne var aranızda.
- Olur mu oole sey askim. Hem kac yasinda kadin.
- He öyle miii? Yasi kucuk bi citir olsa fena olmas hani dime? Adisin Ahmet.
- Haydaaaaa...

:roflol::roflol:

**Hamile kadın sinirlidir**

- Ellerine saglik askim, yemek harika olmus. Biraz daha sulu olsaydi.
- Ne demek istiyosun sen Ahmet
- Hiic ne diycem. Dedim ki biras daha su......
- Kes kes anladım ben seni anladııııııım. Annen çamur yapsa bayıla bayıla yersin dimi.
- Ama Hayatim. Ben simdi ne de...
- Bak hala konusuyo, o kadar meraklıysan annenin yemeklerine gider annenin yanına yerlesir, orada yersin doya doya.
- İyi de Askım ben simdi annemden bahse..
- He ben durduk yere cikartiyorum yane dimi, kiskaniyo muyum ben senin anneni onu mu demek istiyosun.
- Yok Hayatım ben kiskandigini filan söylemek isteme...
- Kes Ahmet kes, daha fasla konusup sinirlendirme beni. Hem suclu hem güclü yaaaaa...
- Haydaaaaaaa....

:roflol:

** Hamile kadın duygusaldır**

- hick, hick hick...
- N'oldu askim, bisey mi var?
- Daha n'olsun Ahmet. Baksana su televizyona...
- E ne var, mankenler Laila'da egleniyolar.
- Farketmedin mi??
- Yoo neyii.
- Bak su ortadaki kirmizili kiz var ya, ben anlarim, gozlerinden belli. Nasil kederli nasil uzgun. Sen bakma egleniyo gibi göründügüne, kim bilir ne derdi var garibin... Dokunsan aglayacak kizcagiz. Hick, hick.
- Haydaaaaaaaa.........

:teytey::teytey:a.s.

tebrik ederim ayşecim Allah kucağına da almayı nasip eder inşallah

ayşenur tebrik ederim değmesin canım sizi kıskanıyorum valla ben 18 haftalık olduk dün dr bizde gittik ama bizimkinin umrunda değiliz Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhatli uzun ömürler versin hepimize canım bende isterim bi kızım olsun ama dr konuşmasından sanki erkeğe benziyor gibi dedi ama o kadar. rabisin kendine dikkat et canım benim yarın güzel haberlerini bekliyoruz sanırım gözdede yarın gitcek hadi hayırlısı bakalım...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…