2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ee millet ayşe- ayşenurr diye bağra bağra sesi kısıldı haberi alınca herkes sustu bak:roflol:

Slm.kızlar umarım hepiniz iyisinizdir,bende kendimi çok iyi hissetmiyorum başım dönüyo acaip ve çarpıntım var,tiroidim olduğu için benim acaba o mu yükseldi diye tedirginim yarın dr.a gidicem.Şu sıralar acaip içim sıkılıyo,kendimi güçsüz,dermansız hissediyorum,ailemide 5 ay oldum görmeyeli o kadar ihtiyacım varki onlara annecimi öpüp koklamak istiyorum,çok yalnızım ya,bebişimi bi görsem artık çok özledim onuda umarım bebişim iyidir ve umarım herkesin bebişi çok iyi ve sağlıklıdır...
bendede troid var özellikle denilen bişey varmı sana canım hangi ilacı içiyosun ben sabahları aç karnına levatiron kullanıyorum aman dikkat et kendine troid çok önemli birde hemen hemen ayda bi tahlil vermek lazım

ayyyyy oku oku bitiremedim kızlarrrr
sohbeti kaçırmışım:))
AYşenurcumm canımm çok sevindimm Allah sağlıkla kavuşmayıda nasip etsin kızına iyişallah
bakalım ben de yarın öğrenicem iyişallahhhh
bize 11+5 günlükken kıza benziyor demişti,hep sol tarafımda hissediyorum,bakalım NAZım diye mi EFE m diyemi sevicem bende:))

ayyyy valla çok heyecanlı bir bekleyiş dimi bu?
ekranda görünüp doktor herşey yolunda diyene kadar yüreğim ağzımda bekliyorum herseferinde..

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr Evet Kizim Oluyoooo Ayyy çok Mutluyummmmm Beyza Cemrem Geliyoo Allahin Izniyle...
150 Grm 11,7 Cm Boyu.. çok Hareketli Dedi Dr Herşey Iyi şimdilik.ayin 16 Si 17 Si Gibi 3 Lü Test Yapacagiz.. %90 Kizz Dedi Dr..ama Ben Eşim Ve Hemşirede öyle Kiz Dedi çünkü Bende Gördümm Pipisi Yoktu Boştuuuu Yani Kesin Gibi Zaten Yanilma Payi Düşük 4 Buyotludada Bakti Ayyy çok Mutluyumm Kizlar Sizce Yanilma Olabilirmii Kiiii ......

Ay canım benim ya ne kadar çok sevindim anlatamam sana eli ayağı düzgün aklı bütün olsun inşallah bende kız istiyrum yavvvv kendine çok iyi bak canım

sağ tarafımda hissediyordummmm ben arkadaşlar........
seren evet gördüm canım bayıldım vallaa... aaceba bende alsam mı kızıma ciciler teyzeleri.
3 lü testten korkuyom valla üffffff gerçi ikili 1/10 000 çıktı iyiydi yanii....... korku korku korku üffffffffffffffffff kızlar ne yapam .........

ayşe ikili testin iyi çıkmış korma endişe etme 3 lü %90 iyi çıkıyor drum demişti

sağ tarafımda hissediyordummmm ben arkadaşlar........
seren evet gördüm canım bayıldım vallaa... aaceba bende alsam mı kızıma ciciler teyzeleri.
3 lü testten korkuyom valla üffffff gerçi ikili 1/10 000 çıktı iyiydi yanii....... korku korku korku üffffffffffffffffff kızlar ne yapam .........

canımm sen şimdiden beyaz krem sarı gibi renklerde ufak tefek şeyler alabilirsin ben öyle yaptım,daha doğrusu ablam öyle aldı bürsürü şey:)))
bu arada benim doktorum ikili test sonucumu bana vermedi kızlar,telefonla sonuçlarımın gayet iyi olduğunu söyledi sadece yani ben bilmiyorum..

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr Evet Kizim Oluyoooo Ayyy çok Mutluyummmmm Beyza Cemrem Geliyoo Allahin Izniyle...
150 Grm 11,7 Cm Boyu.. çok Hareketli Dedi Dr Herşey Iyi şimdilik.ayin 16 Si 17 Si Gibi 3 Lü Test Yapacagiz.. %90 Kizz Dedi Dr..ama Ben Eşim Ve Hemşirede öyle Kiz Dedi çünkü Bende Gördümm Pipisi Yoktu Boştuuuu Yani Kesin Gibi Zaten Yanilma Payi Düşük 4 Buyotludada Bakti Ayyy çok Mutluyumm Kizlar Sizce Yanilma Olabilirmii Kiiii ......

tebrik ederim canım Allah sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin.

Ayşe Tebrikler Sağlikli Sihatli Kucağina Alirsin Inşallah. Kendi Kiyafetlerini De Giydirir Bide öyle Resim Gösteririsin Bizlere Inşallah.

Kızlarr oğluşum olucakmış içime doğmuştu zaten doktor kesin dedi.Üçlü test sonuçlarımızda normal çıktı.Kalp atışlarınıda dinledim bide fotoğramızı verdi.Ayy çok mutluyumm..:dance::dance::dance:
Ayşecim gözünaydın Allah herkezin bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallaahh.

Kızlarr oğluşum olucakmış içime doğmuştu zaten doktor kesin dedi.Üçlü test sonuçlarımızda normal çıktı.Kalp atışlarınıda dinledim bide fotoğramızı verdi.Ayy çok mutluyumm..:dance::dance::dance:
Ayşecim gözünaydın Allah herkezin bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallaahh.
Hadi gözün aydın canım benim Allahım tamamına erdirsin sağlıklı sıhatlice sanırım erkek önde eylülde

Hadi gözün aydın canım benim a.s.Allahım tamamına erdirsin sağlıklı sıhatlice sanırım erkek önde eylülde

X