2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlarrr bugün boş günümdü gezmeye gidip geldimmm.
ayşecimm, mavili ve mehtapeliff bebişlerinizz hayırlı olsunn allah hayırlısı ile de kucagınıza almak nasip etsinn güzel annelerimm.

tebrik ederim ederim canım sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasip etsin rabbim uzun ömürler versin a.s.

Güldencim bu resimdeki beşik nasıl büyüyormuş ben anlamadım
Ben de bu tarz bişey almayı düşünüyorum kısmetse..

Kızlar bebeklerinin cinsiyetini öğrenenleri tebrik ediyorum,hayırlı ,sağlıklı evlatlar olsunlar inşallah...Malesef ben 26 Nisanda öğrenebileceğim,randevum o zamana ve eşimde izine geliyor o zman. yaa daha 3 hafta vaar eşimi bekliyorum,bari bu haberi beraberken duyalım dimi ama...
Bu arada bir sorum daha var,bebğinizin kıpırtılarını hissediyor musunuz??Ben hissediyor gibiyim ama emin de olamıyorum,daha belirgin bir şekilde "aa bu benim minik kuşumdu" dediğim bişey hissetmedim,ya siz???

ben de hissedemiyorum henüz mommy hisseden arkadaşlar var ama bahsediyorlardı
yaa biz ne zaman hissedeceğiz pekii :))

Bilmiyorumki canımcım valla paranoya oldu bende
gaz kıpırtısını aa işte buydu heralde diyorum artık ama sonra gaz
olduğu belli oluyor yanii..
:roflol:

slm kızlar bende size bebek serüveni hikayemi anlatmak istiyorum:
ben 2.5 yıllık evliyim.okul biterbitmez evlendim ama eşime atama olayım olmadan bebek olmaz diye kestirip attım. 1 yıl içerisinde eşim bebek lafını pek açmadı ama bi senenin sonunda artık bebek olayı için beni sıkıştırmaya başladı ben ise inatla kaçıyordum.bu kaçmalar devam ederken tayinimin cıktıgını öğrendim ve eşimle 2 ay kısa bi süre ayrı kalmak zorunda kaldım.şanslıydım atamam tayin döneminden önce olmuştu ve 2 ay gibi kısa bi süre sonra eş durumundan geri geldim.artık önümüzde bi engel yokken eşime yurtdışı zorunlu bi görev cıktı iş yerinden ve biz 6 ay gibi bi süre ayrı kalacaktık.eşim bebek için deneme yapalım ne dersin ben gelene kadar da bebegimiz hazır olur dedi ama ben tek başıma bu sorumlulugu almaya cesaret edemiyordum.esimse gızli gizli ıkı ay bu denemeyı yapmıs ama ben fark etmedım bıle. bunu olayı cok sonra bana ıtıraf ettı. sonunda ayrılık bıttı esım turkıyeye dondu ve ben ılk denemede hamıle kaldım. insallah isteyen tum arkadaslar benım gıbı emeline cabuk kavusur. şimdi esimle bebişimize kavusacamız gunu sayıyoruz.

mommy aynen ben de her hareketlenmeyi acaba bebişim mi diye merak içinde takip ediyorum :))

kumralım Allah sağlıkla kavuştursun canım bebişine
hepimizi inşAllah...

kızlarrr merhabalarrr ben bebişimi öyle bir hissediyorummkii sormayınn kıpır kıpırr hatta eşimde elini koydugunda hissediyorr dışarıdan da farkediliyormu diye baktıgımda ise hareketleri duruyorr. özellikle sırt üstü uzandıgımda hemen başlıyorr süperrr birşeyy sizde yakında hissedersiniz. yerimseniben

bende hissediyorum bişeyler sanki karnım pıt pıt atıyor gibi oluyor seyreme gibi ama bebeğim mi bu emin olamıyorum

Kızlar dakikalardır yazdıklarınızı okuyorum en sonunda bitirebildim.Çookk uykum geldi.Babamız yattı bizde oğlumla babamızın yanına gidiyoruz şimdiİYİGECELER.

Güldencim bu resimdeki beşik nasıl büyüyormuş ben anlamadım
Ben de bu tarz bişey almayı düşünüyorum kısmetse..

http://www.tanitan.com.tr/camlibesikler/t2310_1.htm

bak yukardaki beşiğin sağ tarafındaki komidin olarak ayrılıyor sol taraftaki beşik kısmıda (içten sallanırlı) çalışma massası oluyor kalan alt kısma dikkatli bakarsan yatak oluyor canım :dance: süper bişey a.s.

günaydinnnnnnn kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a.s.

dün randevum vardi doktorda ve ögrendimki
insallahhhhh rabbim nasip ederse hayirlisiyla bir oglusum olcakmissssss :asigim: Şeniz

günaydinnnnnnn kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a.s.

dün randevum vardi doktorda ve ögrendimki
insallahhhhh rabbim nasip ederse hayirlisiyla bir oglusum olcakmissssss :asigim: Şeniz

tebrik ederim Allah analı babalı sağlıklı sıhatli kavuşmak nasip etsin a.s.

bu arada erkek çogunlukta sanırım eylül de hilarya nerelerde listesinde baya eklenecekler oldu:teytey:

tebrik ederim Allah analı babalı sağlıklı sıhatli kavuşmak nasip etsin a.s.

bu arada erkek çogunlukta sanırım eylül de hilarya nerelerde listesinde baya eklenecekler oldu:teytey:

saolll canimmmm a.s.
insallah sende bebisine saglikli sihatli kavusursun
senindemi oglusun olacak :1rolleyes:

gebeligim ilk basinda doktorum 1-2 eylül dedi dogum tarihi
ama dün agustosun sonu dedi :uhm: bebisim
1 hafta önde gidiyormus
böyle olanlar varmi kizlarrr :uhm:

Günaaaayyyydınnnn Güzel Annişlerrrr:teytey:

gününüz herzamankinden daha güzel geçsin inşallahhh

bişey sorucam doktorunuz "MEGADYN" hapından verdımı size (vitamin hapı)

bana demır hapıyla bırlıkte bunuda verdı sızlerede sorım dedım
a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…