2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

evet canım aynı benim de öyle karnımda ince bir ağrı ve baş ağrısı hatta dün akşam ilaç içmek zorunda kaldım baş ağrılarım öldürüyor çünkü beni:bbo:

kızzz antalyanın neresindesinnn .........
benimde karnım bellii bakalım perşembeyi iple çekiyomm yaa allahın izniyle bebeğimi görecemm....

inşallah cnm arkadasım hayırlısı bakalım ben şu anda antalyanın alanya ilçesindeyim cnm
ayseciim bana bebek takvimini yapar mısın cnm arkadasım ben yapamadım yaa tam olarak bilmiyorum :1no2:
eski olan hiç birseyi giyemiyorum Allahdan ev hanımıyım rahat birseyler giymeye çalısıyorum cnm ya:1hug:a.s.

Selam kızlar.Biraz önce doktordan geldim üçlü test ve cinsiyet için gitmiştim.Sağlığı çok şükür iyi gözüküyor ama,cinsiyeti bir dahaki ay belli olur dedi.Hemde,17+4 olmasına rağmen.Ultrasonları ayrıntılı değilmiş o yüzden gözükmezmiş.Erkek olabilir diye tahmin etti sadece.Bende şimdi ayrıntılı ultrasonu olan bir yer buldum oraya gidicem.İçime erkek doğuyor bakalım ne diyecek.a.s.

evet Emel işte bana da öyle oldu geçen hafta sanırım ultrasonla da ilgili bişey bak 12. haftada bile öğrenen arkadaşlar var bakalım zaten doktorumuz değişiyor belki yeni doktorunkinde görürürz
canları sağolsun da

cnm arkadasım inşallah hayırlısıyla ögrenirsin cinsiyetini bebişin ama 17 haftalık olanlar genelde belli oluyor burda bilmiyorum bende daha 14+5 günlük cnm bende merak ediyorum hayırlısı hepimiz içinde inşallah a.s.

bende bu ay dr degiştirmeyi düşünüyorum arkadaslr ama dr ayrı muayenehanesi old için pahalı oluyor aslında bilmiyorum neyse hayırlısı bakalım inşallah :1rolleyes:

cnm ya kusura bakma ama ben acaba nasıl getirecegim resmi ekrana söyler misin cnm :uhm::1no2:

bu linkin üstünde sağ tıkla kopyala de.. sonra sayfanın solunda yukarda kontrol paneline gir ordan detaylı bilgileri düzelte gir ve sayfanın sonunda ki kilo bölümüne yapıştır kaydet okiş...

merhaba kızlar güldem bilgiler için teşekkürler a.s.
ben de bacak ağrıları çekiyorum demek o da ağırlaştığımızdanmış
amin inş. hepimiz sağlıcakla kavuşuruz bebişlerimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…