2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bak sımdı guzelım dogumdan ıkı ay once dogum evıne gıdıyorsun ben su tarıhte dogum yapıcam dıyorsun ımza attırıyorsun ve sskdan paranı alıyorsun, sonracıma patronuna soyluyorsun mecbur ayrıldıgın ıcın sana işsizlık parası ıcın muhasebeden kagıt cıkartıyo ve onu ımzalıyor 6 ayda işsızlık parası alıyorsun artıııı eşinede soyle sskya basvursun ve oda babalık hakkını alsın sen sskdan 1,5 - 2 mılyar alacaksın esınde babalık hakkını 500-600 olarak alacak ve bır seferlıgıne sanırımda sut parası verıyorlarmıs ama yerınde olsam temmuz dglde agustos sonu cıkarım ki işsizlık paran o ayda baslasın a.s.

kızzz babalık haakı 50 ytl süt parasıda 50 ytl miş canımm.. dr gerekli bilgiyi verir sanırımm... canımm temmuzda görümcemin düğünü var ailen dostumuzun oğlunu düğünü var hem bende fazla durmak istemiyom peki izin bitince alınıyo diyorlar parayı bize. yani 5 ayın sonunda.

PREGNACARE
BU KREMİ BİLİYOMUSUNUZZ hamilelik sırasında cildi korur diyoo doğalmışş çatlak olusumunu engelliyormuşşşşşş

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR ben o kremi kullsnıyorum drum önerdi çok iyi nemlendiriyor sadece akşamları sürüyorum duştan sonra diğer akşama kadar etkisi sürüyor .görümcemde 7 aylık hamile onada dru vermiş tamamen bitkisel dediler onda henüz çatlak oluşmamış inş bizdede işe yarar

yok cnm dogumdan ıkı ay once ımzalatıyorsun ya doguma yakında paranı alıyorsun süt parası nekadar bılmıyorum ama babalık hakkı 500-600 unutma esın ararstırsın coku ssk solemıyo babalara ondan bılgılerı olmuyor ama nıye cnm alsın oda baba sonucta yanı arastırsın alsın cnm az para dgl valla

cnm aynı sekılde benım doktorumda o kremı solemıstı bana yanı hemen hemen her doktor onu onerıyor fakat asıl onemlı olan genetıklıkmıs bırde iç karın meselesı bana iç karnın cok genıs sende catlak olmaz dedı olursa bı poponda olur dedı ve cok dogru popo kısmında azda olsa var ama gobegımde hıc catlak olmadı ve baya buyudu karnım yanı o bırazda kısıye baglı ıc karnınız buyukse catlak olusmuyor,a.s.

kızlar haftasonu teyzemin kızının çalıştığı hastaneye gittim beni renkli ultrasona soktu meleğimi gördüm o kadar belirgindiki ve inanılmaz hareketli. :)) Allahım insan her gördüğünde bebeğini bu kadarmı heyecanlanır resmine bakarken bile gözlerim doluyor. inş ALLAH hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucaklamayı nasip eder.

selam arkadaslar hamislik nasil gidiyor bakim....şutarafagitti
biz bebüsümlen 18 haftalik olduk masallah
benim kasiklarim ve sirtim cok agriyor bazende karnima ve bacagima vuruyor
sizdede öyle oluyormu fisfisfis

merhaba. benimde kasıklarım ve belim ağrıyor daha doğrusu belimden kuyruk sokumuma vuruyor özellikle gece yattığım zaman sanırım herkeste farklı ağrılar yapıyor

selam arkadaşlar nasılsınız ben krem felan kullanmıyorum şimdilik ama bende de karın ve kasık agrıları var hayırlısı inşallah dr cuma günü gitmeyi düşünüyorum çatlak su anda yok ama şimdiden kullansam iyi olur degilmi arkadaslra.s.

kızlar tünaydınnnnnnndaha yeni girebildim valla .
biraz uoğunum ay sonu sevkiyatlar ve girişler var o yüzden aranıza gelemiebilirim haberiniz olsunnn
ayşecimmmm burdayım cnmmm aaaaa sen gene ii değilsinnn cnm benim yaaaa uzlu leblebi
alaydın yanına
ii geliyo

önce herkese merhabalar arkadaşlar yazdıklarınızı okuyordum bende de kasık ağrıları oluyor karnımda ağrı oluyor ama yattığımda bazen bacaklarımın ağrısından uyyamıyorum bile ama dr en son muaynemde sordum normalmiş bebiş büyyor büyüdükçe rahmin genişliyor ve lifler geriliyor dedi kasıklarımızın ve karnımızın ağrısı bu yüzden oluyormuş bacaklarında ağırlaşıyosun artık olur dedi endişelenmeyin inş hepimize sağlıklı bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız. ben de öğrencem inşallah bebişimin cinsiyetini az kaldı 2 nisan da:dance:

ayşe yaaaaa
teyzesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
şu benim takvimi mavi yapsak amaaaaaaaaaa ben yapapam sen halletsen olurmu cnm yaaa
zehmet olcak sana

saol canim yaaa icimi rahatlatinnnnn :sm_cool: a.s.
bende bu hafta gitmeyi düsünüyom doktora bakalim bebüm nasilmis :smiley-cool:
gecen ay yüz vermedi bebüsüm bize o yüzden doktor görmedi cinsiyetini
edebli yavrum göstermiyor sırnaşık şey

selam canim a.s.
ben uzandigim zaman arada bir sürüyom karnima krem bendede
suana kadar catlak olmadi :hooray:
kac haftaliksin ?

arkadşlar benimde teyze oglunun dügünü var memlekette ben alanyadayım şu anda ve dügün yeri ankara yolculukta bir sakınca var mı sizce dr gidebilirsin dedi ama bilmiyorum mayısın 2.haftası felan galiba dügün eşimle gitmeyi düşünüyorum bende sorun olmaz degilmi hem benim hem bebişim için kendi arabamızla gitmeyi düşünüyoruz ama 7 saatlik yol yani otobüsle de 12 saatlik yol sizce sorun olur mu ?a.s.

canım benimde iki güdür tuhaf bi baş ağrısı ve karnımın alt kısmında inceen bi ağrı oluyo ara sıra bebiş yerini genişletiyo galiba ama baş ağrısı sinir bozucu.bilgisayarla tasarım yaptığım için inanılmaz yoruluyorum ama napalım bitanecik kuzular için katlanıcaz Allah yardımcımız olsun :teytey:

selam canim a.s.
ben uzandigim zaman arada bir sürüyom karnima krem bendede
suana kadar catlak olmadi :hooray:
kac haftaliksin ?

tşk cnm ben 14hafta 5 günlük oldu teyzesi inşallah cinsiyetini dr gittigimde ögrenme durumu olur cok heyecanlıyım hayırlısı inşallah :1hug:benimde karnım iyice belli oldu su anda eski seylerin beli hep sıkıyor giyemiyorum kremi bu ayiçinde kullanmayı düşünüyorum cnm cok belli benim karnım şimdi a.s.

kızzz antalyanın neresindesinnn .........
benimde karnım bellii bakalım perşembeyi iple çekiyomm yaa allahın izniyle bebeğimi görecemm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…