2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadasım tesekkürr ederim tekrar ya bilgisayarla fazla aram olmadıgı için bazı seyleri tam olarak bilmiyorum yani cnm :1no2:a.s.

mavili canım ne zaman gidecen başka dr

canım tlf açtım şimdi ne dedıkleri belirsiz ayrıntılı ultrason bi var diyorlar bi yok diyorlar.70 ytl fiyat çıkarıyorlar.O parayı verdikten sonra özele giderdim.Özel doktora 6. ayda başlamayı düşünüyorum.Neyse bakıcaz bakalım....

tabi cnım sende haklısın ben ssk bi dr gidiyom 3 kere gittim ve sadece 100 ytl aldı dr iyi şükürler olsun ve hep renkli gösteriyıo....

ohhhhhhhhhh saat te 12,30olduuu ehehehe eve gidecemm az kaldıııııııııııııı

cnm sevindim eve gidiş saatinin az kalmasına :teytey:
inşallah bu hafta içinde de bebişlerimizi görecegiz hayırlısıyla cok özledim şimdiden görmeyi istiyorum Allahım hayırlısıyla hepimizinkini tamamına erdirir inşallah a.s.:1hug:

kızlar bu ayrıntılı ultrason renkli ultrason dedikleri mi ?
ben doktorun muayenehanesine gidiyorum ama renli değil onunki de şimdi göremeyecek miyim cinsiyetini (

evet canım renkli oluyoo valla ben sürekli renkli görüyomm cd bile yapacak bize drumuz.........yaa işte tek sorunnn ssk dr doğuma girmiyo ebeler yaptıryo dogumuuuu

hımm benim doktor görürüz demişti yaa ama ben gidince bi sorayım detayları
ayşecim o zaman doğuma yakın başka bir doktora gidersin doğumuna da girer, başımızda tanıdık bir doktor olması güven verir bize ayy korkuyorum şimdiden doğumdan

bakalım eşim fener bahçeli dr da fb li eşimle dr iyi anlaştı.. hatta dr bebeğin göbek bagını ben keserim oda fb li olur falan dedi eşim diyo sen merak etme ben hallederim diyoo dr u..... bakalımm artık hayırlısı........

evet canım renkli oluyoo valla ben sürekli renkli görüyomm cd bile yapacak bize drumuz.........yaa işte tek sorunnn ssk dr doğuma girmiyo ebeler yaptıryo dogumuuuu

Ayşenur beni dr umda SSK doktoru... Bende ssk da doğum yapmayı istemiyorum.. O yüzden dr um benim seçtiğim bir özel hastaneye gelecek doğum için...
Sende bu seçeneği konuşabilirsin dr unla...

kızlar bu ayrıntılı ultrason renkli ultrason dedikleri mi ?
ben doktorun muayenehanesine gidiyorum ama renli değil onunki de şimdi göremeyecek miyim cinsiyetini (

Benim dr umdaki ultrason da renkli değil canım.. Ben bugün gidicem bakalım.. akşama sana haber veririm. görebilecek miyim yoksa bir dahaki aya mı diyecek dr...

cansuu canımm artı para ne kadar olurkii üfffff aman diyom bazen ebeler daha iyi doğurtur diyomm bakalımm o zaman kadar ne olur .. hayırlısı artık..

cnm ya burdaki dr 70ytl alıyor bilmiyorum bende sasırdım ne yapacagımı ssk var ama hayırlısı bakalım inş cnm

inşAllah görürsün canım yaa ben de cuma gününü iple çekiyorum..
öğreneyim de ciciler alayım bebişime..
bebeklerinin hazırlıklarını eklemişler bazı arkadaşlar ne güzel baktıkça içim açıldı :)

cansuu canımm artı para ne kadar olurkii üfffff aman diyom bazen ebeler daha iyi doğurtur diyomm bakalımm o zaman kadar ne olur .. hayırlısı artık..

Benim dr um hangi hastaneye gidersme aynı parayı alıyorum dedi.. Hastanede alacak ayrı bir para... Daha maliyeti tam konuşmadık dr la... Ama çok pahalıya gelecek gibi olursa ne yaparım bilmiyorum... Daha düşünmek için de zaman çok nasılsa... :teytey:

Allah sağlıkla bizi ve bebişlerimizi günü gelince kurtarsın daaa paraya kıyacağız bir kerelik..

Benim dr umdaki ultrason da renkli değil canım.. Ben bugün gidicem bakalım.. akşama sana haber veririm. görebilecek miyim yoksa bir dahaki aya mı diyecek dr...

hayırlısı arkadasım inşallah bebişin cinsiyetini ögrenirsin mutlu haberle gelirsin eve

ayşe gögüsleri hiç söyleme valla yaa benim 85 oldu ona da sığmıyor artık silikonlu gibi oldular 9 ayın sonunda nasıl olacaklar kim bilir :)

tabiki cnm bizim için şimdi önemli olan bebişlerimiz ama dha cok zaman var şimdilik hayırlısı inşallah bende devlet hastanesinde düsünüyorum dogumu cnm hayırlısı bakalım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…