2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ya kızlar dün doktora gittim kalp atışalrını duymaya.... ama keseyi yine gördük ama bebeği göremedik.. normaldir birkaç gün bekleyelim dedi geç döllenme olmuştur bebk tam gelişmemiştir dedi. ay ben yine de çok korkuyorum.
bir sonraki pazertesi gideceiz kalp atışlarını duymaya allhım inş. duyariz...

için ferah tut canım... pazartesi Allah ın izniyle duyarsın inşallah kalp atışlarını ... a.s.

KIZLARR BEBEKLERİNİZ KAÇ HAFTALIK VEE CRL YANİ BOYLARI KAÇ MM NE OLURR CVPPPPPPPPPPPP

ayşe ben dün gittim kalp atışlarını duymak için
8+1 oldu ve boyu 18.4 mm çıktı
seninki kaç haftalık ??

Allah tüm hamişlere sağlıklı bebişler versin inşAllah..

Muscan24 inşAllah kalp atışlarını da duyacaksın üzme kendini ve bebişini
Allah sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de gösterir inşallah..
kendine ve bebişine çook iyi bak sevgiler..

merhaba ben 8+3 günlük hamileyim özellikle geceleri çokkk karnım ağrıyo aynı sorunu yaşayan varmı acaba

öznurcum benimde ağrıyor hala devamda ediyor belimde de ağrım var doktorum normal dedi kanama vsss olmadıkça dayanılmayacak şiddette ağrı kusma olmadıkça sorun yok dedi soluma sağıma yatamıyorum mesela ben hep sırt üstü ve bacaklarımı kendime doğru çekerek yatıyorummm düzelir inşallah canım sıkıntı yapma

hayırlısıyla görürsün inşallah canımmmm üzme kendini sakın haaaaa

Selam arkadaşlar...dünden beri karnıma sancı şeklinde hafif ağrılar girip girip çokıyor...Çok endişeliyim...Merak ettim sizlerdede oluyor mu yani normal bi durummu....cuma günü kontrolüm var diye doktoruda aramadım ama çok korkuyorum...Umarım bi aksilik olmaz....Allahım nolur bebeğime sağlık sıhhat ver onu koru yarabbim....

ilgilerinizden dolayı teşekkür ederim kızlar.. inş. hayırlısıyla duyarım şu tık tık seslerini...

yağmurcum umarım önemli birşey değildir. bana da oluyor arada bir. doktora sordum normaldir dedi hatta adet olacakmışsın gibi ağrıların da olur dedi.gerçekten de ben de adet öncesi ağrıları oluyordu.. ama yine de çok şiddetli oluyorsa doktoruna danış bence..
allah bebeklerimize ve bize sağlık versin..

selam canım benimki bugün 14 mm çıktı öle dedi doktorum allahın izni ile sağlıcakla doğdukları günleride göstersin rabbim bize
canım pekii yolk kesesi görünüyor muu bu zamanda... benimki normal o zaman allahıma bin şükür.. bebeği ve kalp atışını duydum ama yolk kesesi yoktu henüzz.... yaa varsa sen ultrason görüntüsünü koyarmısın yine bebeişinin.. a.s.

CANIM BU DEFA HEYECANDAN ALMAYI UNUTTUM GÖRÜNTÜYÜ AĞLADIM ORDA DOKTORUMDA VERMEDİ valla yolk kesesi falan bişiii demedi bana sadece herşey normal deyip bebişi ve kalbini gösterdi nasıl attığını falan gördükkk

bu arada 3 gündr baş ağrısı var bende tansiyon ölçüyoruzzz 11-6 11-7 civarları çıkıyor bide be tuzlu tatlı falan yerim yemesem nolurdu bilmem artıkk yanii

çok teşekkür ederim canım bende aynı şekilde uyuyorum ben çok panik yapıyorum 4-5 ay önce kötü olaylar yaşadım o beni etkiliyo olmalı

Merhaba kızlar bende bugün korka korka kontrole gittim.Elim ayağım buz kesiyor beklerken.Neyseki gene duydum kalp atışlarını, biliyorsunuz benim düşük tehlikem var.Doktor 2 cm 1 mm dedi.Tam 8 hafta 5 günlük.
Sizi kontrole giderken muayanehaneye mi yoksa hastaneye mi gidiyorsunuz? benimkisinin muayanehanesi var oraya gidiyorum.Ya siz?

günaydın kızlar nasılsınız görüşmeyeli.ben uzun zamandır giremiyorum ama yazıları takip ettim.bende suan 10. haftamı yasıyorum martın 8ine randevum var 2li testimi yaptırcam bilgisi olan var mı?ac karnınamı tok mu gidecegiz test sonucu aynı gün içinde cıkıyor mu?bilginiz varsa paylasırmısınız.hepinize selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…