2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

gunaydin arkadaslar ,ben cok kotu grip oldum sadece balli ihlamur iciyorum ,baska ne yapabilirim ? hepiniz dikkat edin salgin var ortalikta ..ay cok kotuyum ..

bride bende muayanehanesi olan bir doktora gidiyorum ,son hafta hastane ilgileniyor bizim burda.

huuu kıslarrr bugün boşlamışsınız burayı bakıommmm .ya bişiii dicemmm içim bayılır gibi oluyor tansiyonum hep düşük benimmmm tatlı tuzlu yememe rağmen sizde de oluyormu acabaaa

canım geçmiş olsunnn bende ıhlamur içmeye çalışıyorum hep grip olmiyim diyee limonlu ıhlamur iç ama hamişken 2 bardaktan fazlası yasak diye biliom fazla içme sen genede bol kivi yeee

huuu kıslarrr bugün boşlamışsınız burayı bakıommmm .ya bişiii dicemmm içim bayılır gibi oluyor tansiyonum hep düşük benimmmm tatlı tuzlu yememe rağmen sizde de oluyormu acabaaa

canım benimde tansiyonum hep düşük doktorum olabilir dedi. ama çok halsizlik yapıyor bende tansiyon düşüklüğü.

arkadaşlar herkese iyi akşamlar,,, az önce birinden duyduğum kadarıyla bebeğin içinde bulunan sıvının testi yapılıyormuş. bunu ilk defa bugün duyuyorum konu ile ilgili bilgisi olan varsa lütfen cevaplandırsın çünkü riskli bir test diyor bana anlatan kişikafamçokkarıştı

AMİNİYO SENTEZ DİYORLAR CANIM DETAYLI BİLGİYİ İNTERNETTEN BULABİLİRSİN SANIRIM 5.AYLARDA OLUYORDU ANNE KARNINDAN İĞNE İLE BEBEĞİN BULUNDUĞU KESE İÇİNDEKİ SIVIDAN ALMA OLAYI AMA DÜŞÜK RİSKİ VARRR

bu siteye bak
http://www.gebelik.org/dosyalar/prenatal/as.html

canım amniyo sentez testi o dedikleri ama her anne adayına uygulanmıyo eğer doktorun gerek görürse ters giden herhangibişey var ise yapılıyo yasakkelime

Günaydın 2008 Eylül ayının güzel anneleri a.s.a.s.

Umarım herkes iyidir.. Ben birkaç gündür istifra etmeye başladım.. Daha öncede oluyordu ama bu günlerde daha da şiddetlendi... Minik meleğim iyi olsun da ben herşeyine razıyım...

Maşalllahh bebişlerimizee

Ne güzelll bir kutu atlamışız....
Büyüyoruzzz teyzeleriiii
:teytey::dance::hooray:

Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu inşallahh

Günaydın kızlar,
benim doktor bana daha hiçbir tahlil yaptırmadı, kansızlık yada toksoplazma mikrobuna bakılırmış bende hiçbirini istemedi.9 haftalığım sizce bu normal mi?Doktorunuz sizden birşeyler istedimi?

Huuu huuu kimse yok muuuu?lülülülülülü

canım benim bilgim yok arkadaşlar gelir birazdan bilgi verir sana benim daha ufak bebişim bana sadece idrar yaptılar bide kan aldılar ama kansızlık falan vss bişiilerde baktılar tam bilmiom neler yapıldı sonuçları almadım daha

Yaaa Günaydinn Arkadaşlarr Yaaa Ben Hiç Kusmuyom Yaaaa Sadece Bulantim Oluyorr O Kadar Yaa Normal Mii....sik Idrale çikiom Bide Bu Kuyruk Kesimi Var Işte Sağli Sollu Ağriyoo Ara Ara Anneme Sordum Normal Dedii Vücud Alişiyoo Genişlioo Dedii Guatir Için Tahlil Yaptirdim Pazartesi Alacam Sonuçlari Dua Edinde Değerler Normal çiksinn Arkadaşlar.............

Canım ben hamile kalmaya karar verdiğimde doktor bunların hepsini benden istemişti.. O yüzden hamileliğimde benden hiç bir şey istemedi çünkü ben hamile kalmadan yaptırmıştım hepsini...
Doktoruna sen hatırlat canım.. İçim rahat etsin istiyorum bu testleri yaptırabilir miyiz de???

Merhaba
Bende 9. haftanın içinde kusmaya başladım. öncesinde sadece bulantılar vardı..
Bir de herkes kusacak diye bişi yok... benimde kuyruk sokumum çok acıyordu ama şimdi geçti..
inşallah sonuçların güzel çıkar

amin canım bende 8+5 im 1 haftadır hersabah istifra ediyorum sabah olması çok kötü yemek olayı zaten hemen hemen hiç yok çok korkuyorum beslenemiyor diye ama bebeklerimiz sağlıklı olsunda biz herşeye razıyız yerimseniben

öznur83 korkmana gerek yok canım.dr.um bana ilk 3 ay bebek annenin vücudunda depoladıklarından beslendiğini söyledi.yani bişey yiyemezsen üzülme demişti.bilgin olsun canım.

öznur83 korkmana gerek yok canım.dr.um bana ilk 3 ay bebek annenin vücudunda depoladıklarından beslendiğini söyledi.yani bişey yiyemezsen üzülme demişti.bilgin olsun canım.

çok teşekkür ederim canım banada söledi dr bazı anneler yiyemez merak etme dedi ama sizlerden duyunca daha çok rahatlıyorum iyiki varsınız yerimseniben

canım benim doktorum beslenemiyorum diye üzülme dedi.. Bu süre içinde vucudun depolarından kullanacak.. Yemek yiyebilmen sana faydalı enerji olarak geri döner sana demişti.. Sen yine de doktoruna bunu özellikle belirt. hiç yemek yiyemediğini..
Ben herşeyden iki kaşık da olsa midem iyi olduğunda hemen ağzıma atıyorum.. yoğurt süt nohut fasulye falan... ii oluyor.. Tavsiye ederim..
Allah bebişlerimize sağlık versin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…