2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

meraba kızlaarr bu başlığı yeni farkettim.bende eylül annesi olacağım kısmetse doktorum 6 eylül dedi.bugün tam 10 haftalığım.mide şikayetleri yaşıyorum hazımsızlık:KK43: sizlerde de varmı böle sorunlar

Merhaba arkadaşlar
Bebişim bugün tam 7 haftalık oldu. Bulantılarım başladı, bu sabah ikinci kez çıkardım. Çok zor oluyor, ateş basıyor, çıkarırken kıpkırmızı olduğumu hissediyorum. Gün içinde bulantım olmuyor sadece sabahları oluyor. Zor da olsa bebeğim varlığını hissettiriyor ya, çok mutlu oluyorum, duygulanıyorum.Anne adayları bu aylarda kilo almazlarmış ama ben tam 5 kilo aldım. Hamile kalmadan 53 kiloydum, şimdi 58 geliyorum. Yediklerimde kilo aldıracak şeyler değil ama ben habire alıyorum. Bu hafta sonu bebeğimizin kalp atışlarını duymaya gidicez inşallah. Benim doktorum bebeğin kalp atışlarını duyana kadar cinsel ilişki önermiyorum dedi. Sizin doktorlarınız dedi mi öyle bişey? Hep öyle mi olur, yoksa bize mahsus bişey mi bu?

evet canım aynen benim doktorum da kalp atışını duyana kadar yasaklamıştı cinsel ilişkiyi.duyduktan sonra çok sık olmamak şartıyla izin verdi :) geçen hafta bende düşük tehlikesi yaşadım 10 gün istirihat verdi doktorum.kendine çok dikkat et canım.sakın ağır iş yapma.hele kendini yorgun hissettiğin anlarda hiç bişi yapma.insan bi anda kaybetmekle yüz yüze gelince çok kötü oluyo.

slm kıslar bizde dün drdaydık.meleğimin kalp atışlarını sonunda dinledik çok şükür.hala kalp atışını duymayan arkadaşlar varsa sabretmek zorda olsa beklesinler derim ben de çok korktum ama duydum çok şükür meleğimin güp güp güp atan kalbini şuan 8 haftalığız geç döllenme olduğu için bazı minikler duyurmuyo sesini erken haftalardayerimseniben:nazar:

slm arkadaşlar bende tahminimizce eylülde anne olacağım şuanda bebişim 10 hafta 5 günlük 21 şubatta dr gidicem ense kalınlığına bakacaklar ve ikili tarama testi olacak çok heyecanlıyım bebeğimi göreceğim. allahım tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu tattırsın allahım kucağımızada almayı nasip etsin

arkadaşlar bende bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm. kalp atışlarını görünce öyle bi rahatladımki. Allah hepimize kucaklarımıza almayı nasip etsin yavrularımızı.

günaydım kızlar...Folic asiti nezaman bıralıcaz bilen varmı??ben 7+3 oldum doktorum bişey sölemedi ama 8 haftada bıraktıran doktorlar varmış..bu konuda bilgisi olan varmı?

günaydım kızlar...Folic asiti nezaman bıralıcaz bilen varmı??ben 7+3 oldum doktorum bişey sölemedi ama 8 haftada bıraktıran doktorlar varmış..bu konuda bilgisi olan varmı?

günaydın canımm
Benim doktorum 4. ayda bırakacaksın demişti.. bildiğim kadarıyla sonrasında da demir vitaminine geçiliyor .. Ama tabi en doğru bilgiyi doktorun verecektir..

günaydın canımm
Benim doktorum 4. ayda bırakacaksın demişti.. bildiğim kadarıyla sonrasında da demir vitaminine geçiliyor .. Ama tabi en doğru bilgiyi doktorun verecektir..

saol canım ben 7 martta gidicem doktoruma gerçi telefonda da sorabilirm teşekkür ederim.bu arada dün akşam gece dahadoğrusu bi uyandım elimi karnıma götürdüm sol yüzük pamağımın altında pıt pıt pıt diye bişey hissettim komik gelicek belki ama sizce küçük balığımın kalp atışını hissetmiş olabilirmiyim hanımlar???sabah eşime söyledim "aşkım çokz zor şu ana hissetmen dedi sen uyku arasında onu çok sevdiğin için öyle gelmiş olabilir dedi" sizede böyle şeyoluyomu yoksa ben uyduryomuyumfisfisfisnaniknanik:1shok:

saol canım ben 7 martta gidicem doktoruma gerçi telefonda da sorabilirm teşekkür ederim.bu arada dün akşam gece dahadoğrusu bi uyandım elimi karnıma götürdüm sol yüzük pamağımın altında pıt pıt pıt diye bişey hissettim komik gelicek belki ama sizce küçük balığımın kalp atışını hissetmiş olabilirmiyim hanımlar???sabah eşime söyledim "aşkım çokz zor şu ana hissetmen dedi sen uyku arasında onu çok sevdiğin için öyle gelmiş olabilir dedi" sizede böyle şeyoluyomu yoksa ben uyduryomuyumfisfisfisnaniknanik:1shok:

daha hissetmek için çok erken.. belki de oradaki kasların hareketini hissediyorsunudur.. Rahim büyüdükçe kaslarımızda fazla geriliyor.. Ama sen yine de minik meleğini hissettiğini düşün canım.. a.s.:nazar:

merhaba arkadaşlar kısmet olursa bende eylülde anne olacağım
umarım hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız

slm kıslar çok mutluyum bu gün allaha şükür bebeğimi gördüm kalp atışlarını gördüm doktorum herşey normal görünüyor ilaçlara devam dedi 1 ay sonra gidicem birdahaki kontrole umarım bu şekilde sorunsuz devam eder allah herkese nasip etsin inşallah

slm kıslar çok mutluyum bu gün allaha şükür bebeğimi gördüm kalp atışlarını gördüm doktorum herşey normal görünüyor ilaçlara devam dedi 1 ay sonra gidicem birdahaki kontrole umarım bu şekilde sorunsuz devam eder allah herkese nasip etsin inşallah

gözün aydınn :teytey::dance::nazar:

Ne güzell herşey yolunda Allah a şükür bebeklerimiz sağlıkla büyüyorlar
Bende şubatın son haftası gideceğim bebişimi görmeye... :nazar:

merhaba ben 8+3 günlük hamileyim özellikle geceleri çokkk karnım ağrıyo aynı sorunu yaşayan varmı acaba

öznur83 benimde karnım çok ağrıyordu o haftalarda sonra geçti.ama sen yine de dr.una danış canım.
hayırlısı olsun papatyam.inşallah aynı şekilde devam eder.

öznur83 benimde karnım çok ağrıyordu o haftalarda sonra geçti.ama sen yine de dr.una danış canım.
hayırlısı olsun papatyam.inşallah aynı şekilde devam eder.

çok teşekkür ederim canım dr la konuştum progestan önerdi kullanıyorum ama acaba diyorum düşük riskimi var amin allah herkese hayırlısını versin

X