2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayy inş ögreniriz nisanda çogumuzun sanırım nisanda ögrenecez ben 10 da gitmeyi düşünüyrum kızlarrr aşımızda var biliyosunuz demiiiiiiii

aynen bende işteyimmmm dee kızz ne aşısı buuu ayyyyyyy ben iğneden çok ama çok korkuommmmmmmm

tetenoz aşımız var yaa kızzz 16 yada 17 haftalıkken önümüzdeki ay olacaz yoksa sne daha sglık ocagına kayıtta mı yaptırmadınnnnklava:

ayy inş ögreniriz nisanda çogumuzun sanırım nisanda ögrenecez ben 10 da gitmeyi düşünüyrum kızlarrr aşımızda var biliyosunuz demiiiiiiii

Benim doktorum gerek yok dedi tetanoz aşısına...
Ama ben yine de sağlık ocağına gidip kayıt yaptırmak istiyorum.. Bu hafta gidecektim.. Belk iyarın giderim

cnm ne aşısı benim bilgim yok söylersen sevinirim

öznürcüm tabiki sölerim tetenoz aşımız var 17 haftalıkken vuruyorlar saglık ocaklarında ama bakın hemen kayıt yaptırmanız lazım en yakın saglık ocagına yok bir daha yapmıyorlar karırsınız benden sölemesi hem bebeklerimiz oldugunda aşılarını saglık ocaklarında vuracaklar ondan dolayı yaptırmayanlar hemen yaptırsın benceeea.s.

yooooo yaptırmadım kii gereklii mi?

yaaa şimdi dogumda bıçak degecek yaa ondan solayı gerekli tabi hem senin için hem bebegin için benimkide özel dokktor cnm ama bunun doktorla alakası yok doktoruna sor de bu aşıyı vurunayım mı diye zaten bütün doktorlar vurduruyooo

benim eltime doğumdan hemen sonra hastanede yaptılar ben 17.haftada fln olduğunu bilmiyordum kayıt içinde hemen başvurayım bari atlamamak lazım böyle şeyleri çok teşekkürler cnm

Bebişler utangaçlık yapmazlarsa inşallah öğrenicez... :teytey:

inşallaahhhhh valla şimdiden benımkının cınsıyetını soyluyorlar sınır oluyorum umutlenıcem bu sefer yaww yok popon buyudu kesın kız yok cok tursu yıyon kesın kız yok kafana tuz serptık kesın kız v.s v.s aaaaaaaaaaa vallah en sonunda kızım olii diyesım gelıyo valla yaww:teytey:

bence yaptırın kzılarr gerkli bence benim doktoruma daha sormadım ama eminimki yaptr diyecek yanlız geç kalmayın kayıtta 4 aylıkken vurulmamız gerkir bide 22 yada 24 haftada var bi aşı daha oda aynı aşı kızlar ben pek korkarım bide işin kötü yönü kolunuzu 2 gün kaldıramıyormuşsunuz çok agrılı bi igne biliyosunuzdurrrr yandık gibi bişey yaniii

:1shok:bence yaptırın kzılarr gerkli bence benim doktoruma daha sormadım ama eminimki yaptr diyecek yanlız geç kalmayın kayıtta 4 aylıkken vurulmamız gerkir bide 22 yada 24 haftada var bi aşı daha oda aynı aşı kızlar ben pek korkarım bide işin kötü yönü kolunuzu 2 gün kaldıramıyormuşsunuz çok agrılı bi igne biliyosunuzdurrrr yandık gibi bişey yaniii

yok cnm korkma okadar kötü değil benim kızkardeşime yeni yaptırdık. o gün ağrımıyor ertesi gün biraz okadar. ki nazlıdır bizim kız :))korkutma gözünü

canım bneim boş ver sinirlenme ögrendin nasılsa yaptırırsın bazı doktorlar gerek duymasa altı üstü igne saglık ocakları vurulmasını öneriyoo git en yakın saglık ocagına kaydını yaptır geç kalmadan hem bak bebeginde aşılarını oraya vurduracan dogdugunda inş okiş doktoruna sor ben yaptırmak istiyorum diyeee:tomato:

Benim Drum Pek Atlamaz Böyle Konulari Ama Acaba O Haftalarda Randevum Var Diyemi Söylemedi Bende Tedirgin Oldum şimdi Yaa Iyiki Söyledin Cnm Ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…