2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlarrrr bugun bneim çok şiddetli bi şekilde kasık agrım varrr karnım çok agrıyo bide her ikiside ayagı kalktıgım an agrı başlıyo oturdugumda pek bişey yok çok telaşlanıyorum allah korusun bebeklerimizi yaa bi hayırlısı ile kucagımıza alabilsek yavrularımızı başka hiç bişey istemyiorummmm ama bugun kü agrılar beni korkutuyo bide vajınal akıntım var kızlarrr bi bendemi var yazın yaa nolur?????

Bende de var canım aynı ağrılar..
ayakta fazla kalmıyorum ben o yüzden.. bir de sırt üstü yatarken oluyor..
yan yatınca hafifliyor.. Bir de dikkat ettim ayaklarımı sıkı sıkı giyinmemişsem daha çok oluyor ağrılar..
Artık 15. haftamıza geldik bebişlerimizde büyüyor.. Bebişler büyüdükçe de içimizdeki kasları zorluyorlar kendilerine yer açmak için :nazar:

hilarya çok haklı bende de var aynı sorunn allah şükür bulantım geçtii kabızda değilim artıkk ama benim çokk ama çok göbüşüm kaşınıyoo yaa

kızlar bu bebe yagı markası ne alalımm bizde o zaman..

jonhson's baby nin ıslak cilde uygulanan yağı.. 10 kat daha fazla nem hapseder diyo..

Bende göğüslerimde çok kaşıntı oluyor.. göbişde yeni yeni başlıyor kaşıntılar..

Galiba artık çatlak için ürün kullansak daha ii olacak..
Ama bazı kitaplarda ve bazı doktorlar ne yaparsanız yapın çatlayacaksanız engelleyemezsiniz diyor..
Ben çatlasamda en azından elimden geleni yaptım.. Keşke şunu da yapsaydım belki olmazdı diye hayıflanmak istemiyorum.

kızlar bebişimin odasını yavaş yavaş boşaltmaya çalışıyorum..
ama çok fazla uğraşamadığım için 2 gündür orası bomba düşmüş gibi... Yaza kadar ancak bitecek böyle giderse iyi ki erken başlamışım.

2 kitaplık kitabımız vardı.Çoğu okunmuş. Onları kitaba ihtiyacı olan okullara göndereceğim.. TNT nin kampanyası oluyor her yıl haziranda onlar gelip alıyor evden. Okullara da dağıtımı yapıyorlar...
Benim kendi oyuncaklarımdan birkaçı var. eşmini sevgiliyken bana aldığı peluşlar falan hepsi poşetlerdeydi.. Onları buldum.. şimdiden dolapları boşaltıyorum ki bebişimin eşyalarına yer açılsın... Haziran gibi de boya olur..
Yaza çok iş kalmasın istiyorum.. Çok ağırlaşırsam bişiler yapamam diye...

hilatya canım bende geçen hafta pazar günü eşimin bana aldıgı peluşları ve ilk tanıştıgımız sene yılbası gece bana aldıgı kocaman bir ayıcık vardı onu ve diğerlerini poşetledim kaldırdım bebeğimin doğmuna yakınn odasına yerlestiririm.. bizim odamızda 1 koltuk tz var zaten hafta sonları eşimle film izlemek için yapmıştı artık onları temmuz gibi hazılarımm çünkü allah izin ederse temmuzda hamileleik iznine ayrılacam bakalım..

hilatya canım bende geçen hafta pazar günü eşimin bana aldıgı peluşları ve ilk tanıştıgımız sene yılbası gece bana aldıgı kocaman bir ayıcık vardı onu ve diğerlerini poşetledim kaldırdım bebeğimin doğmuna yakınn odasına yerlestiririm.. bizim odamızda 1 koltuk tv var zaten hafta sonları eşimle film izlemek için yapmıştı artık onları temmuz gibi hazılarımm çünkü allah izin ederse temmuzda hamileleik iznine ayrılacam bakalım..

hilarya canım bende geçen hafta pazar günü eşimin bana aldıgı peluşları ve ilk tanıştıgımız sene yılbası gece bana aldıgı kocaman bir ayıcık vardı onu ve diğerlerini poşetledim kaldırdım bebeğimin doğmuna yakınn odasına yerlestiririm.. bizim odamızda 1 koltuk tv var zaten hafta sonları eşimle film izlemek için yapmıştı artık onları temmuz gibi hazılarımm çünkü allah izin ederse temmuzda hamileleik iznine ayrılacam bakalım..

kızlar bu bebe yagı markası ne alalımm bizde o zaman..

cnmm ben dalin'in bebe yagını aldım super bısey benım gobegımde catlak olusmadı hıc ama dızımın arkasında azcık olusmustu onu her banyodan sonra surdum ve baya bır azalma oldu tabsıye ederım vok kalıyelı bısey ılerde bebısler ıcınde kullanabılırsınıs anne ve bebek ıcın dıyor zaten , mıgrostan aldım 10,99 YTL. bilginizeee

kızlar aklımda olsunda benim küçüklük kıyafetlerim vardı gecen anneme gidince çıkardım 1 tane peluş battaniye 1 tane annem örmüş battaniye 1 tane kundak var onların fotolarını çekeyimde gösteririm size bunun dışında 3 ceket 2 bebek şapkası bunun dısında 4 -5 tane elbise var hepsi benim bebeklil elbiselerim inşallah unutmam çarşamba akşamı çeker perşembeye sizle paylasırım.

bana drum pregnacare ve bir isim daha vardı hatırlayamıyorum onu önerdi ben pregnacare aldım tamamen bitkiselmiş daha yeni aldım bende 1 kez kullandım görümcem 7 aylık hamile ona sordum oda bunu kullanıyormuş şimdiye kadar hiç çatlağı olmamış inş bizdede işe yarar kızlar :))

BU ARADA BAYANLAR CATLAGIN EN BUYUK DUSMANI SUSUZLUK BUNU SAKIN UNUTMAYIN GUNDEN EN AZINDAN 1,5 LT SU ICIN BOL BOL NE CATLAK OLUSUR NEDE BUNYE SUSUZ KALIR SUYUN YARARINI UNUTMALAYIM
BEN GUNDE 2 LR SU ICIYORUM BAZEN 2LTYI ASIYORUM BILEEa
.s.

BU ARADA BAYANLAR CATLAGIN EN BUYUK DUSMANI SUSUZLUK BUNU SAKIN UNUTMAYIN GUNDEN EN AZINDAN 1,5 LT SU ICIN BOL BOL NE CATLAK OLUSUR NEDE BUNYE SUSUZ KALIR SUYUN YARARINI UNUTMALAYIM
BEN GUNDE 2 LR SU ICIYORUM BAZEN 2LTYI ASIYORUM BILEEa
.s.

Bende 3 lt yi buluyor içtiğim su..
Hamileliğimin başında bulantılardan falza su içememiştim.. Şimdi açığı kapatıyorum.. ama ilk günlerden daha fazla wc ye taşınıyorum..
a.s

kızlarrrr bugun bneim çok şiddetli bi şekilde kasık agrım varrr karnım çok agrıyo bide her ikiside ayagı kalktıgım an agrı başlıyo oturdugumda pek bişey yok çok telaşlanıyorum allah korusun bebeklerimizi yaa bi hayırlısı ile kucagımıza alabilsek yavrularımızı başka hiç bişey istemyiorummmm ama bugun kü agrılar beni korkutuyo bide vajınal akıntım var kızlarrr bi bendemi var yazın yaa nolur?????

Canım bendede var ağrılar hatta geçen cumartesi öyle dayanılmazdıki acaip telaşlandım şimdiyse ara ara mutlaka ağrıyor göbişin büyümesinden kaynaklanıyormuş,vajinal akıntıda bikaç gündür başladı çok fazla olmasada yinede oluyo işte korkma canım inşallah hepimiz bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alıcaz,içini ferah tut sen

bana drum pregnacare ve bir isim daha vardı hatırlayamıyorum onu önerdi ben pregnacare aldım tamamen bitkiselmiş daha yeni aldım bende 1 kez kullandım görümcem 7 aylık hamile ona sordum oda bunu kullanıyormuş şimdiye kadar hiç çatlağı olmamış inş bizdede işe yarar kızlar :))

Eczaneden mi aldın canım..
Haftaya benimde doktorumla görüşmem var.. Bende bu kremi sorayım ona.. Kullan derse alalyım bende
Ne kadardı fiyatı??

hilarya canım bende geçen hafta pazar günü eşimin bana aldıgı peluşları ve ilk tanıştıgımız sene yılbası gece bana aldıgı kocaman bir ayıcık vardı onu ve diğerlerini poşetledim kaldırdım bebeğimin doğmuna yakınn odasına yerlestiririm.. bizim odamızda 1 koltuk tv var zaten hafta sonları eşimle film izlemek için yapmıştı artık onları temmuz gibi hazılarımm çünkü allah izin ederse temmuzda hamileleik iznine ayrılacam bakalım..

Ne güzel ayşe..
:teytey:
Bende oyuncakları poşetten çıkarmayacağım. Zaten bebiş gelmedne önce hepsini makine de yıkacağım.. Temiz temiz olsunlar.. Herşey gözümün önünde olunca çok hoşuma gisdiyor.. Her akşam aldıklarımızı açıp seviyorum bebişimizin eşyalarını...
Allah inşallah kucağımıza aldığımız günleri de gösteriri....
:nazar:

Eczaneden mi aldın canım..
Haftaya benimde doktorumla görüşmem var.. Bende bu kremi sorayım ona.. Kullan derse alalyım bende
Ne kadardı fiyatı??

evet eczaneden aldım cnm 22 ytl iyi nemlendiriyor ve kalıcı.bende ilk başlarda johnson baby bebe yağı kullandım ama 3. aydan itibaren drum bunu önerdi inş iyi sonuçlar alırız:teytey:

Canım bendede var ağrılar hatta geçen cumartesi öyle dayanılmazdıki acaip telaşlandım şimdiyse ara ara mutlaka ağrıyor göbişin büyümesinden kaynaklanıyormuş,vajinal akıntıda bikaç gündür başladı çok fazla olmasada yinede oluyo işte korkma canım inşallah hepimiz bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alıcaz,içini ferah tut sen

saol cnm tşk ederim ama insan işte telaşlanıyorum...inş cnm cnm bebeklerimizi alırızzz kucagımızı allah bebeklerimizi bize bagıslasın amin:nazar:

bende bu kremi sorayım bi dr hafta bakalım ne diyecek bu arada sanırım yavaş yavaş cinsiyetler belli olacak özellikle nisanda sanırım

X