2007 Aralık ayında hamile kalanlar

benim hiç bulantım yok nedense iştahım da çok açık 11 haftanın içindeyiz şimdiden 3 kilo almışım bu durumdan memnun değilim aslında nasıl aldım kiloları hiç bilmiyorum

Selam hamiş bayanlar,ben çok rahat ve sorunsuz bir hamilelik geçiriyorum.Fakat her an aklımda endişeler var bu siteye girdikçe ve başından kötü olaylar gecen arkadaşların yazdıklarını okudukça panikliyorum.Ya bana da olursa ,ya doktora gittiğimde bebeğimin kalbinin durmuş olduğunu söylerse,ya test sonuçlarım temiz çıkmazsa endişeler beni yiyip bitiriyor.:1no2:Benim neden midem bulanmıyor yoksa yolunda gitmeyen bişeyler mi var,neden aşermiyorum yoksa anormal bir hamilelik mi....:1shok:Hep aklımda bunlar var.:uhmoktora bi gideyim,bi herşey normal desin ahhh,yeniden doğmuş gibi olacağım...Siz de benim gibi psikopatlaştınız mıı???Dualar ediyorum hep....offf Allah hepimizi ve bebekleirmizi korusun....

Parrrrrrdonnnnnnnnnnn

2008 Eylülde anne olacaklar başlığıyla bu aynı mı, aynı kişiler mi var?
sengözlerimebaksanab

aynen senin gibiyim canım maaleseff
neden midem bulanmıyor neden neden neden??
valla aynı korkuları yaşıyorum
henüz yavrumun kıpırtılarınıda hissetmiyorumya çook korkuyorum
cumartesi doktora gidicem Allahımın izniyle meleğimi sağsağlim göreyim tek düşüncem o
Allahım hepimizin yavrularını bağışlasın iyişallahhh

neden gideceksin doktora canım???
Ben 8 martta gideceğim 2 li test için.Ben de bir bahaneyle gitmek istiyorum
ama doktora yüzüm tutmuyor artık...

neden gideceksin doktora canım???
Ben 8 martta gideceğim 2 li test için.Ben de bir bahaneyle gitmek istiyorum
ama doktora yüzüm tutmuyor artık...

en son 23 ocakta gitmiştik ve normal randevuyu bir ay sonraya yani 23 şubata verdi onu bekliyorum canımm
sanırım gittiğimde ikili testi falanda yaparlar dimi?
11+2 olucaz iyişallah

neyse
yine kimsecikler yok burda sanırım
şöyle uzun uzun sohbet olmuyor burda anladım..
kendinize iyi bakın kızlarr

yaa burda bi türlü karşılaşamıyoruz ki uzun uzun sohbet olsuun...
Canım 2li tets bildiğim kadarıyla 11-14 . haftalar arasında yapılıyor
o yüzden doktorun büyük ihtimalle yapar,hadi hayırlısı,inşallah tertemiz
çıkar sonuçların....

yine kimse yok kızlar yaaa
Eylül anneleri nerdesiniiz??
Kızınız olursa benim gibi adını EYLÜL koymayı düşünen varmıı???

Son düzenleme:
yine kimse yok kızlar yaaa
Eylül anneleri nerdesiniiz??
Kızınız olursa benim gibi adını EYLÜL koymayı düşünen varmıı???

güzel bir isim canım eylül ama ben melankolik olmasın kızım diye düşünmüyorum:))
cinsiyetleri ne zaman belli olacak acaba bizim meleklerin
o kadar sabırsızımki..

bide eylül ayı ramazana denk geliyo erkek olursada ramazanmı koyacaz :)) eskiler hep öyle koymuş ya ramazanda doğanlara ramazan, bayramdakilere bayram

bide eylül ayı ramazana denk geliyo erkek olursada ramazanmı koyacaz :)) eskiler hep öyle koymuş ya ramazanda doğanlara ramazan, bayramdakilere bayram

ayy yok canımm ben almıyım:))))))
şimdilik kız olursa NAZ
erkek olursa EFE diyorum ama hiçç belli olmaz heran değişebilir:))

9.3 haftalık olduk. Yarın ilk randevum var ve çok korkuyorum. Daha önce gittiğim doktor içimi rahatlatmadı ve şimdi çok tedirginim. İsim bile düşünemiyorum bu bebeğe. Daha göremedim ekranda doğru düzgün. Kalbi atıyor dendi ama hiç bir kımıltı yoktu ekranda.

neden korkuyosun? Doktorun ne dediki, ,nşallah herşey yoluna girer endişelerin geçer canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…