2007 Aralık ayında hamile kalanlar

meleğimi gördük kızlarr
cuma gecesi heyecandan uyuyamadım ama Allahıma çok şükür büyümüş yavrum ve herşey yolundaymış, ikili testi yaptılar ama 5 gün sonra çıkacakmış sonuçlar, iyişallah ondanda iyi bir haber alırsam çok sevinicem..
hop hop hopluyordu minnoşum, doktor kıza benziyor dedi:)))))))
parmakları bile var meleğimin teyzeleri:))))
Allahım herkeze yaşatsın bu duyguları iyişallahhhhh

Sarıkanarya,sen nediyorsuuun,ne güzel haberler bunlar..
Darısı başımıza olsun inşalah,ben de 8 martta gideceğim,doktor herşey
yolunda desin varya dünyalar benim olacak....Kızlar benim kayınvalidem geldiiii
:bbo:

Sarıkanarya,sen nediyorsuuun,ne güzel haberler bunlar..
Darısı başımıza olsun inşalah,ben de 8 martta gideceğim,doktor herşey
yolunda desin varya dünyalar benim olacak....Kızlar benim kayınvalidem geldiiii
:bbo:

AMİNNN canımmm
taaa 5 nisana verdi öbür randevuyu
nasıl dayanıcam onu düşünüyorum:)
8 martta gittiğinde iyişallah sende göreceksin o minik elleri canımm,herşey yolunda diyecek doktorum sevinçten uçacaksın iyişallahhh

AMİNNN canımmm
taaa 5 nisana verdi öbür randevuyu
nasıl dayanıcam onu düşünüyorum:)
8 martta gittiğinde iyişallah sende göreceksin o minik elleri canımm,herşey yolunda diyecek doktorum sevinçten uçacaksın iyişallahhh

CANIM KAÇ HAFTALIK SENİN BEBEİŞ.. BEN Kİİ 10 HAFTALIK FAKA BİZ DR ALLAH İZİN EDERSE 3 MARTTA GİDECEĞİZZ O ZAMANA 11 HAFTALIK OLACAKK BU HAFTA NELER GÖRÜRÜZ ULTRASONDA:uhm:

10 HAFTALIK FAKA BİZ DR ALLAH İZİN EDERSE 3 MARTTA GİDECEĞİZZ O ZAMANA 11 HAFTALIK OLACAKK BU HAFTA NELER GÖRÜRÜZ ULTRASONDA:uhm:

canım ben de 3 martta gideceğim doktora o zaman 13 haftalık olacağız. inşallah cinsiyeti belli olur çok merak ediyorum

İsimler düşünülmeye başlanmış
valla bizde düşünüyoruz ama bir öğrenelim de cinsiyetini
kesinleştiririz...Alış veriş yaptınız mı kızlar hiç bebişler için???

Ben 6. ayını doldurmasını bekliyorum canım..Ama yine dayanamadım ufacık bişiler aldık:)
karın çatlağı için ne kullanıyosunuz kızlar.

CANIM KAÇ HAFTALIK SENİN BEBEİŞ.. BEN Kİİ 10 HAFTALIK FAKA BİZ DR ALLAH İZİN EDERSE 3 MARTTA GİDECEĞİZZ O ZAMANA 11 HAFTALIK OLACAKK BU HAFTA NELER GÖRÜRÜZ ULTRASONDA
canım doktora gittiğinde o duyguyu anlatamam kalbinin attığını göreceksin okadar güzelki

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

allahım bebeişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin hepimizin

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

CANIM KAÇ HAFTALIK SENİN BEBEİŞ.. BEN Kİİ 10 HAFTALIK FAKA BİZ DR ALLAH İZİN EDERSE 3 MARTTA GİDECEĞİZZ O ZAMANA 11 HAFTALIK OLACAKK BU HAFTA NELER GÖRÜRÜZ ULTRASONDA:uhm:

cumartesi gittiğimde bizde 11+2 ydik canımm ve ellerini ayaklarını,burnunu ağzını,kulaklarını, kalbini vs gördük, kıpır kıpırdı meleğim, hıçkırmaya başlamış kuzucum, kendini zıplatıp duruyordu:))))
sende göreceksin iyişallah canımm

ben erkek olursa kaan ismini düşündüm ama kız ismi bulamıyorum bir türlü hiçbir isim hoşuma gitmiyor nedense

aynen canımm, insan hamile olmadan önce şu olsun bu olsun diyorda iş ciddiye binince çok zor gerçekten..
cinsiyeti kesinleşene kadar isim düşünmemeye karar verdim ben:)

GÜNAYDIN KIZLAR YAA NE OLUR BANA AKIL VERİN KFAM ÇOK KARIŞIK YA...SORUN SUU BİZ EVDEN TAŞINACAGIZ.. 2 EV VAR AKLIMIZDA
1,, BİZİM İŞ YERİNİN 4, KATI SIFIR DAİRE AMA ODALARI UFAK SALONU L ŞEKLİNDE AMA UFAK MUTFAK BÜYÜK. BANYO TUVALET GÜZEL.. EV GÜNEŞ GÖRÜYOR.. AMA EV ÇOK GÜZEL..HA BİDE ELEKTİRİK SU ABONELİĞİNİ BİZ ALACAGIZZ...( BURASI ETİLERDE SİGORTAYA MEYDANA MEVLANAYA D.GARAJINA YAKIN YÜRÜYEREK GİDİLİR..

2, BU EV VARSAKTA YANİ ŞİMDİKİ İŞ YERİME 6 KM EV EŞİMİN DAYISININ EVİ ONADA BAKTIK DÜN..11, KAT 3+1 EV CADDE ÜSTÜ.KİRASI 250,YTL VE 2 SENE HİÇ ARTMADAN OTURACAGIZ. 145 m2 EV DENİZ MANZARALI ...

3,)ŞİMDİKİ EVİMDE GÜZEL 90m2 FAKAT İŞTE YOK BALKONA DEMİR YOK PANJURR BİR SÜRÜ PARA AMA Bİ YANDAN DA HİÇ UGRASMAK İSTEMİYOM TAŞINMAKLA. BU ARADA SUAN OTURDUGUM EVİN ELEKTİRİK SU FATURALARI SANTİYE ADINA GELİ YO YANİ BİZE 30 GELECEGİNE 60 GELİYO.

BİZ EV ALMAYI PLANLIYORUZ ALLAH İZİN EDERSE 1 VEYA 2 YILA KADAR. BU YÜZDEN BAZEN DİYORUM VARSAĞA GİTSEK EN AZ 2, MİLYAR KARDA OLACAGIZ 1 YIL İÇİNDE. ELEKTİRİK SU AZ GELECEK. AMA NE BİLEM TEK KALACAKMIŞIM GİBİ HİSSEDİYOM KENDİMİ YA.. HİÇ TANIDIK YOK FALAN .AMA SIKIP DİŞİMİ OTURMAK EN MANTIKLISI BU DEVİRDE 250, YTL EV BULMAK HELEDE SIFIR EV BULMAK ZOR.. UFFFFF İŞTE BÖYLEE NEEEEEEEE OLURRRR ARKADAŞLAR YARDIM EDİN KARASIZIMM

AYNI EVDE OTURSAM ELEKTİRİK SU ÇOK GELECEK ARTI HIRSIZ KORKUSU OLACAK.. KİRA ARTACAK.YAA BİDE RUTUBETLİ EV YATAK ODASI ÇOCUK ODASI BEBEĞİM İÇİN İYİ OLMAZ GİBİ GELİYO.. 310 YTL OTURUOZ SUAN BU DAİREDE.1, KAT ZEMİN ÜSTÜ.

İŞYERİMİN ORAYA TAŞINSAK. KİRA 350 OLUR. ELEKTİRİK SU ABONELİĞİNİ BİZ ALACAGZ.EEE TABİ KİRA YILLIK ARTAR.4, KAT

VARSA GA GİTSEN 2 YIL 250 YTL OTURACAGIZ..11, KAT GÜNEY CEPHE DENİZ BİLEM GÖZÜKÜYO ...SEHRE 6 KM BİRTEK MUTFAK DOLAPLARI YAPILACAK HA BİDE AYLIK 20 YTL AYDAT

YAA TEK GÖZÜMÜ KORKUTAN ELEKTİRİK KESİLİRSE YÜKSEK YAA O ANLAMDA BİDE KİMSE YOK TANIDIK .. AMA İŞTE RAHAT 145 m2 3 BALKONLU GENİŞ İŞTE TEK SORUN UZAKLIGI VE YÜKSEKLİĞİ..
BUNUN DIŞINDA EV VE FİYAT İYİ...

HADİ NE OLUR Bİ FİKİR VERİN..HERŞEYİ YAZDIM DETAYLI ŞEKİLDE

İsimler düşünülmeye başlanmış
valla bizde düşünüyoruz ama bir öğrenelim de cinsiyetini
kesinleştiririz...Alış veriş yaptınız mı kızlar hiç bebişler için???

ben doktordan çıkınca gittim feneriuma ufak tefek aldım birşeyler
ama ablam abartmış, cinsiyette kesin olmayınca kuzumun birsürü krem beyaz sarı cicisi oldu bile:)))

Ben 6. ayını doldurmasını bekliyorum canım..Ama yine dayanamadım ufacık bişiler aldık:)
karın çatlağı için ne kullanıyosunuz kızlar.

ben şimdilik bebeyağı aldım ama çok yağlı gibi geldi:))
kakao yağı almayı düşünüyorum
ama biliyorumki çatlayacağı varsa ne sürersem süreyim çatlayacak:)

AYNI EVDE OTURSAM ELEKTİRİK SU ÇOK GELECEK ARTI HIRSIZ KORKUSU OLACAK.. KİRA ARTACAK.YAA BİDE RUTUBETLİ EV YATAK ODASI ÇOCUK ODASI BEBEĞİM İÇİN İYİ OLMAZ GİBİ GELİYO.. 310 YTL OTURUOZ SUAN BU DAİREDE.1, KAT ZEMİN ÜSTÜ.

İŞYERİMİN ORAYA TAŞINSAK. KİRA 350 OLUR. ELEKTİRİK SU ABONELİĞİNİ BİZ ALACAGZ.EEE TABİ KİRA YILLIK ARTAR.4, KAT

VARSA GA GİTSEN 2 YIL 250 YTL OTURACAGIZ..11, KAT GÜNEY CEPHE DENİZ BİLEM GÖZÜKÜYO ...SEHRE 6 KM BİRTEK MUTFAK DOLAPLARI YAPILACAK HA BİDE AYLIK 20 YTL AYDAT

YAA TEK GÖZÜMÜ KORKUTAN ELEKTİRİK KESİLİRSE YÜKSEK YAA O ANLAMDA BİDE KİMSE YOK TANIDIK .. AMA İŞTE RAHAT 145 m2 3 BALKONLU GENİŞ İŞTE TEK SORUN UZAKLIGI VE YÜKSEKLİĞİ..
BUNUN DIŞINDA EV VE FİYAT İYİ...

HADİ NE OLUR Bİ FİKİR VERİN..HERŞEYİ YAZDIM DETAYLI ŞEKİLDE
YAAAAAAAAAAAA BANA CVPPPPPP VERİNNNNNNNN

canımm
ekonomik durumunuzu bilemiyorum,yani para arttırıp ev almak gibi bir planın varsa anlattığın kirası 250 ytl olan ev süpper görünüyor,deniz görmesi geniş olması güneş alması iyi şeyler, şehirede yakınmış,hem en güzel tarafı 2 yıl zam yok.)))
daha ne ister ki insan:))
arabanız varsa arkadaşlara yada akrabalara uzaklıkda çok önemli değil bence değilmi?
tabii siz değerlendirin enine boyuna ama çokta gecikmeyin çünkü hamileliğin ilerledikçe senin için ev taşımak yerleşmek zorlaşır güzelim

X