2007 Aralık ayında hamile kalanlar

slm kızlar... sabah yataktan kalkim başlıyo bulanmaya takii çıkarana kadar geçimi afedersiniz ne zaman kusarsam bi 5-10 dk yatim anca o zamn kendime geliyorum... çok fena yaa herkese sorunsuz hamişler inş. arkadaşlar... kraker faln fayda etmedi bide yarın sabah ekmek denicem inş. faydası olur yarın akaşam dr. gitcem inş. bebişimi görücem hayırlısıyla...

bende 7 haftalık hamileyim, 6. haftada kanamam oldu bir hafta yattım dün dr un dediğine göre tehlike hala devam ediyormuş bir hafta daha yatarak geçiricem.Bulantılarım çok değil ama yatıyor olmak ve ne olacak diye düşünmek bazen üzüyor beni.Ama moraliminizin yüksek olması gerekiyor kötü şeyler düşünmemek gerek.Herkese sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı uzun ömürlü evlatlar diliyorum. Şeniz

slm kızlar nasılsınız? bulantım oluyo ama her zaman değil Allahtan, benimde şu sıralar en favori yiyeceğim çubuk kraker tatlıyla şimdilik pek aram yok

Cüvcüv geçmiş olsun canım inşallah bundan sonra sorunsuz devam eder hamileliğin.Kızlar şikayetlerinizi yazmışsınız bende şu gaz olayı hariç hiç biri olmadı yaa,ne bulantı ne tiksinti,maşallah deyim.Bundan sonra da olmaz heralde artık.Amaan ne yapalım arkadaşlar midemiz de bulanııır,başımız da döneer,kilolar alır başını gideer,boş verin minik sincaplarımızı sağlıkla kucağımıza alalım da biz hepsini unuturuz...

slm kızlar nasılsınız? bulantım oluyo ama her zaman değil Allahtan, benimde şu sıralar en favori yiyeceğim çubuk kraker tatlıyla şimdilik pek aram yok

Ben tatlı yiyorum hep,:icecream:zaten önceden de çok severdim hıı
bir de kivi valla hastasıyım,oturup bir kilo yiyrbilrim ama
tutuyorum kendimi...

cüvcüv cim canım geçmiş olsun
iyişallah bir hafta daha yatınca geçecek canımm
insanın kanaması olmasa bile aklına bin türlü şey geliyor,dua ediyorum sana canımm

tatlı bende severdim çikolata heleki ama epeyidir yemedim çikolata canım çekmedi nedense, yemekten sonra bi yiyeyim, bende muz yiyorum en çok mandalinada öyle

tatlı bende severdim çikolata heleki ama epeyidir yemedim çikolata canım çekmedi nedense, yemekten sonra bi yiyeyim, bende muz yiyorum en çok mandalinada öyle

aynen canımm:)
hamile olmadan önce hergün çikolata isterdi yerdim, şimdi hiçç aklıma gelmiyor.
yoğurtlu nanali şeyler istiyor benim canım, acı, tuzlu ve ekşiiii:))
normalde çok sevmezdim mesela zeytinyağlıları istiyorum hep
hele mantıı
ayyy acıktım galiba ben
zaten bu aralar hep açım:))

Ay canım benim ne güzel acıkmışken yee yarasın sanada bebişinede, bende yemesem aramam yani ama mecbur yiyoruz, zaten normalde de iştahsız mızmız biriydim...

Benim Iştahimda Açik Ama Hamile Kaldiğimdan Beri Ağzimin Tadi Zehir Gibi Yemek Yemeyi çok Seven Ben Yediğimden Tat Alamiyorum Artik Ama Değer Bebişimi Sağlikla Kucağima Bi Alayim Gerisi Problem Değil.

Iştahim Açik Ama Bu Kusmalar Felaket Benim Kusarken Burnumda çok Kaniyo.allah Kimseye Böylesini Vermesin. Imreniyorum Valla Rahat Geçiren Bayanlara

3.ve 4. aydan sonra bulantılar geçer diye tahmin ediyom ama 9 ay çekenler varmış, inşallah öyle bişey olmaz hamileliğin tadını çıkarırız

bende aralık ayında hamile kaldım.ama bugün 12.haftaya girdim.sizler nasıl 5 hafta 5 günlük oluyorsunuz.herkese sorunsuz hamilelik geçirmesi dileğiyle.ben çok hastayım çünkü zorlu günler geçiriyorum.herkese selamlar

selam canım sen 12 haftalık olduysan kasım ayına denk gelmiyomu, son adet tarihine göre hesaplıyorum ben doktorlar da öyle yapıyo, kimileri tam zamanını biliyosa hamile kaldığı günden hesaplıyodur belki a.s

Bulantısı olan herkese Alalh sabırlar versin. Ben rahatım şükür . Sadece bulantılarım arttı bu hafta. Ağzımın tadı tuzu yok. Bende meyve çok tüketiyorum. özellikle portakal. Önceden hiç yemezdim. Neyse ben herşeyi çok yiyorum sanırım sürekli açım :)

Ayrıca biz bugun itibari ile 9+4 olduk. Bebeşimi iki kez gördüm şimdiye kadar son gördüğümde 21 mm idi. karnımda buyuyor artık bebeğimde büyüyor hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…