2007 Aralık ayında hamile kalanlar

Barzey ben de gördüm dün bebeğimi:emir_bebek:
varya fıkır fıkır bişeydi eller kollar durmadı hiç:dance:
Doktor çok yaramaz olacak ,baya hareketli dedi
...:nazar:

momoycimm canım çok sevindim
herşey yolunda değilmi?
2li testi yaptırdınmı canım?
ayy keşke kontroller her hafta olsa da meleğimi daha sık görsem:)))

arkadaşlarr çook teşekkür ederimm benim 2 tane dr um varr biri avrupa yakasında evime çok uzak birde yakında bir tane olsun diye evime yakın kartalda varr.avrupa yakasındaki drumun ultrasonunda görünmemişti ve size sormuştum herkese çok tşk ederim öyle durumlarda görülmeye biliyormuş ama hareketlerini görmüştüm bende. kartaldaki druma cumartesi gittik ve bebişimizi gördükk tamamen yüzüstü yatıyordu dr şuan secde pozisyonunda dedi ellerini,ayaklarını gösterdi birde cinsiyetini söyleyeyimmi diyince çok heyecanlandımm evt dedik kesin olarak bir ay sonra ama şuan erkek görünüyor dedi.tam muayene bitecekti bizimki bir hareket etti eşimde bende çok mutlu oldukk ve sizlerle paylaşmak istedim.

asiii cim bana da dr erkeğe benziyor dedi ama 3 aylık benim dr biraz daha geçince daha iyi belli olur dedi...

delikızz canım bizimkisi drun baktıgında 14 haftalıktı. tabi tam emin olmak için bir ay sonra bir daha bakarız dedi.

arkadaşlarr çook teşekkür ederimm benim 2 tane dr um varr biri avrupa yakasında evime çok uzak birde yakında bir tane olsun diye evime yakın kartalda varr.avrupa yakasındaki drumun ultrasonunda görünmemişti ve size sormuştum herkese çok tşk ederim öyle durumlarda görülmeye biliyormuş ama hareketlerini görmüştüm bende. kartaldaki druma cumartesi gittik ve bebişimizi gördükk tamamen yüzüstü yatıyordu dr şuan secde pozisyonunda dedi ellerini,ayaklarını gösterdi birde cinsiyetini söyleyeyimmi diyince çok heyecanlandımm evt dedik kesin olarak bir ay sonra ama şuan erkek görünüyor dedi.tam muayene bitecekti bizimki bir hareket etti eşimde bende çok mutlu oldukk ve sizlerle paylaşmak istedim.

canımm bak boşuna endişelenmişsin..iyişallah sağlıkla kucağına alacaksın meleğini canımm
demek sana erkeğe benziyor dedi
banada 11+2 yken kıza benziyor demişti
bakalım bir ay sonra ne diyecekler?
ama hiçç önemli değil, sağlıklı olmalarından başka dileğim yok Allahımdan
sadece biran evvel cinsiyetini öğrenip ona göre alışverişe başlamak istiyorum:)))

merhaba benimde bir sorum olacak canlarımm
şuan 13+6 günlük hamileyim ve 13+1 ken bir kanamam oldu ve doktoruma gittim, kültür aldı,bebeğime baktı herşey yolunda dedi, kültür sonucu gelmiş,biraz önce aradı ve bir bakterinin üremiş olduğunu söyledi.adını hatırlamıyorum, CLEOCİN VAJİNAL KREM diye bir krem adı verdi ve bir hafta onu kullan dedi
birkaç yerde okuduğuma göre 1.transmitterde yeterli araştırma yokmuş ve zorunlu haller dışında kullanılmamalı yazıyordu:KK43: ben 2.döneme girdimmi?yani kullanmalımıyım?
ikinci sorum ise ben kendime birşey sokamamki?bir soruya eşine sürüp ilişkiye girersen eşin uygulamış olur demişsin canım ama okuduğum yerde cinsel ilişkiye girilmemeli yazıyordu.
offf ya kafam karıştı, bu kremin eşdeğer bir hapı yokmu acaba?
ve zararlı olurmu meleğime?
ve ben bunu kendime nasıl uygulayacağım???
amannnn offffff sıkıntı bastı valla
bilen varmı kızlarrr?
ne yapıcam ben şimdi??

merhaba benimde bir sorum olacak canlarımm
şuan 13+6 günlük hamileyim ve 13+1 ken bir kanamam oldu ve doktoruma gittim, kültür aldı,bebeğime baktı herşey yolunda dedi, kültür sonucu gelmiş,biraz önce aradı ve bir bakterinin üremiş olduğunu söyledi.adını hatırlamıyorum, CLEOCİN VAJİNAL KREM diye bir krem adı verdi ve bir hafta onu kullan dedi
birkaç yerde okuduğuma göre 1.transmitterde yeterli araştırma yokmuş ve zorunlu haller dışında kullanılmamalı yazıyordu:KK43: ben 2.döneme girdimmi?yani kullanmalımıyım?
ikinci sorum ise ben kendime birşey sokamamki?bir soruya eşine sürüp ilişkiye girersen eşin uygulamış olur demişsin canım ama okuduğum yerde cinsel ilişkiye girilmemeli yazıyordu.
offf ya kafam karıştı, bu kremin eşdeğer bir hapı yokmu acaba?
ve zararlı olurmu meleğime?
ve ben bunu kendime nasıl uygulayacağım???
amannnn offffff sıkıntı bastı valla
bilen varmı kızlarrr?
ne yapıcam ben şimdi??

slm.canıma.s. öncelikle Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.Bende daha önceki hamileliğimde deüşük yaşadığım için dr.banada crinone jel verdi aynı şekilde bende vajinadan uyguluyorum,prospektüsünde 12.haftaya kadar kullanılır yazıyo,ayrıca ben progestan hapta kullanıyorum ama dr.bana devam edeceksin ilaçlarına diyor ne yapalım işte çaresiz bebişime bişey olmasın diye kullanıyorum işte,Allah sağlık şifa versin inşallah,Yatmadan önce vajinanın içine doğru püskürteceksin başka bişey yok,kafana takma dr.una güvenmekten başka çaren yok.Sonuçta herşey bebişin için:nazar:

slm.canıma.s. öncelikle Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.Bende daha önceki hamileliğimde deüşük yaşadığım için dr.banada crinone jel verdi aynı şekilde bende vajinadan uyguluyorum,prospektüsünde 12.haftaya kadar kullanılır yazıyo,ayrıca ben progestan hapta kullanıyorum ama dr.bana devam edeceksin ilaçlarına diyor ne yapalım işte çaresiz bebişime bişey olmasın diye kullanıyorum işte,Allah sağlık şifa versin inşallah,Yatmadan önce vajinanın içine doğru püskürteceksin başka bişey yok,kafana takma dr.una güvenmekten başka çaren yok.Sonuçta herşey bebişin için:nazar:

canımm benimkinin adı cleocin, ve ilk 12 haftada zorunlu haller dışında kullanılmamalı diyor,hem uygulama yöntemi hemde bebeğime bir zararı olurmu diye tedirginim
ilk defa kendime birşey sokucam
eczacıya sordum eşdeğeri bir hap yokmuş ve bu yöntemle daha çabuk iyileşiyormuş:KK43:((
yatma vakti yaklaştıkça stresim katlanıyor
sen nasıl uyguladın canım?prospektüsünde sonuna kadar sokup püskürtün yazıyorkafamçokkarıştı

Selam hamişler bende arAlıkta hamile kalanlardanım:)veee suan 15+4günlük hamileyim...Biran önce zaman gecsede kucagıma alsam die gün sayıyorum.Allah herkesin bebeğini hayırlısıyla kavustursun:)

Sarı kanaryam,bizim kızlar "Eylül anneleri" topiğinde buluşmuşlar...
Ben de oraya daha çok takılıyorum.Hadi sen de geellll...
Öptüm.

X